Tema: Mandza WSOP ME

Mandza je trenutno short stack ali je jos ziv.

Taman kada sam poceo pisat post imao je 60ak BB ali sada vidim da je izgubio 60% stacka od prije par min.

Ako netko ima svjezih informacija, javljajte.

00

Re: Mandza WSOP ME

Day 4 je zavrsio prije par min.

mandzin unoffical stack je 300k, ostalo je jos 239 ljudi koji ulaze u Day 5 na blindovima 8/16k ante 2k

Sretno dalje.

20

Re: Mandza WSOP ME

http://stream1.gifsoup.com/view/202134/kids-dancing-to-crazy-frog-o.gif GLGLGLGL  spade

11

Re: Mandza WSOP ME

gogogo Mandza!!

00

5

Re: Mandza WSOP ME

mandza preko 1mil smile

10

6

Re: Mandza WSOP ME

mandža na feature table-u, bio je pao na 500k, pa se digao nazad na 1M, i sad je na 1.5M big_smile prema trenutnim info koji stoje na netu, nalazi se na 54. mjestu od 117 ljudi.

Featured Table Counts
Jonathan Jaffe    3,886,000   
Annette Obrestad    1,863,000   
Sergio Castelluccio    1,717,000   
JC Tran    1,708,000   
Goran Mandic    1,500,000   
Oliver Price    1,207,000   
Michiel Brummelhuis    972,000   
Rep Porter    872,000
Eli Heath    817,000

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
30

Re: Mandza WSOP ME

fajnl ko na kavu.... smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Mandza WSOP ME

mandza out 89 mjesto, 71K $. naletio s 99 na JJ. GG sir.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

9

Re: Mandza WSOP ME

e stvarno svaka čast.... jebena forma, bravo mandža!

ps. 70k$ je bezveze, mene zanima oće li norman chad išta komentirati za hrvatskog predstavnika  lol

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

10

Re: Mandza WSOP ME

stu napisao:

e stvarno svaka čast.... jebena forma, bravo mandža!

ps. 70k$ je bezveze, mene zanima oće li norman chad išta komentirati za hrvatskog predstavnika  lol

da fakat  lol  lol  lol

00

Re: Mandza WSOP ME

svaka čast:)

00

Re: Mandza WSOP ME

First look Mandže na feature tableu. Pojavlje se kratko od 41:30

Sutra ide nova epizoda pa ćemo valjda vidjeti nešto akcije i čuti pokoji Normanov komentar  big_smile

https://www.youtube.com/watch?v=cpA4A0UVzKQ

btw cool sunglasses


edit: nije mi uspio upload videa  hmm

Zadnji popravljao pestilence17 (23-09-2013 16:41:33)

20

13

Re: Mandza WSOP ME

vidjeh prošle srijede, baš sam se pitao oće li netko komentirat na forumu smile kako je lijepo vidjeti hrvatsku zastavu!  big_smile

usput budi rečeno, ne mogu vjerovati da su pogodili zastavu. s obzirom na dosadašnja iskustva s našim igračima, ne bi me čudilo da je uz "MANDIC" stajala njemačka ili mađarska zastava...

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Mandza WSOP ME

stu napisao:

vidjeh prošle srijede, baš sam se pitao oće li netko komentirat na forumu smile kako je lijepo vidjeti hrvatsku zastavu!  big_smile

usput budi rečeno, ne mogu vjerovati da su pogodili zastavu. s obzirom na dosadašnja iskustva s našim igračima, ne bi me čudilo da je uz "MANDIC" stajala njemačka ili mađarska zastava...

Da bas lijepo, hrvatska zastava prvi put na WSOP ME coverage-u (bar mislim), svaka čast Mandži na tome.

ili zastavu costa rice, kao sto su starsi na jednom FT-u sunday milliona stavili ali onda ispravili nakon emaila nekog s foruma

00

Re: Mandza WSOP ME

AA i 22 out kad drzis A2s, soulread smile.

00

16

Re: Mandza WSOP ME

na pola sam nove epizode, ne mogu vjerovati da norman još nije komentirao mandžine naočale  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Mandza WSOP ME

@stu di gledas to?

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Mandza WSOP ME

Papakoder napisao:

@stu di gledas to?

imas na youtubu sve...

00

19

Re: Mandza WSOP ME

da, ima vjerojatno na više mjesta, ja gledam na kanalu "ThePokerAces". nove epizode izlaze utorkom navečer na espn-u, a na ovom kanalu se pojave u srijedu navečer. s tim da obično budu dvije epizode po 40-45 min, a zadnji tjedan su spojili dvije epizode u jednu, koja ukupno traje samo 70 min..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00