51

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Nitko ovdje osim pukija ne igra te preterane limite pa mislim da nema smisla da komentiramo. Ako se na forum vrati član Dunj@ri onda bi ti on možda mogao pomoći oko preflop igre na tim preteranim limitima.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

52

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

gubim vrijeme ovde?

gubis vrijeme ovdje nema hajrolera tako da ces tesko nac poker partnera..

Zadnji popravljao deco99 (25-01-2012 23:07:35)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

deco99 napisao:
Mkontinent napisao:

gubim vrijeme ovde?

gubis vrijeme ovdje nema hajrolera tako da ces tesko nac poker partnera..

ok,hvala

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

pa onda pošalji pukiju nick...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ma ja ti razumijem te preterane igre, za njih treba proučit turčinov teorem, jer kak ti kažeš

na 3-6 nitko više nezna ništa,regulari u 8 satnom drkanju 4bet rade sa sa cjelom paletom karata,limpaju visoke parove,agg. Drma cjelu skalu,pre flop je otišo u kurac,pozicija jedino još koliko toliko štima.

e iznad 3/6 di ti još nisi došo (al vjerujem da budeš obzirom na dosad prikazano zavidno razumijevanje) tamo ti više ni pozicija nije bitna samo je bitno imat read na softwareu, ja od jutra znam dal taj dan ide kombinacija velika i mala u ruci, dvije male il pak samo slike, jer kad znaš šta dolazi prilagodiš se bez problema, zato sam strah i trepet na tim preteranim igrama

Zadnji popravljao Bora tajter (25-01-2012 23:19:28)

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

hahahahaahahahahahha

ili jesi ili nisi
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

welcome novom clanu bio troll klon ili high roller.

Zadnji popravljao Chidambar (26-01-2012 03:54:29)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Bora tajter napisao:

ma ja ti razumijem te preterane igre, za njih treba proučit turčinov teorem, jer kak ti kažeš

na 3-6 nitko više nezna ništa,regulari u 8 satnom drkanju 4bet rade sa sa cjelom paletom karata,limpaju visoke parove,agg. Drma cjelu skalu,pre flop je otišo u kurac,pozicija jedino još koliko toliko štima.

e iznad 3/6 di ti još nisi došo (al vjerujem da budeš obzirom na dosad prikazano zavidno razumijevanje) tamo ti više ni pozicija nije bitna samo je bitno imat read na softwareu, ja od jutra znam dal taj dan ide kombinacija velika i mala u ruci, dvije male il pak samo slike, jer kad znaš šta dolazi prilagodiš se bez problema, zato sam strah i trepet na tim preteranim igrama

oooo vidi,vidi,nakon prestanka argumenata sljedi parodija.
znaš da si me čak uspio i nasmijati,hvala ti,nakon pukija zauzimaš visoko drugo mjesto.

00

59

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

a di je esco kad je najvise potreban? smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
01

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Daj ajde pustite decka na miru..

Lijepo je postavio pitanje, naceo raspravu a od te rasprave sam vidio 3 posta..A ostatak je 2 stranice sumnjicavosti i podjebavanja..

Ak mu netko moze pomoc sjajno,ako ne nikom nista..Cak i ako se na kraju ispostavi da trolla bzvz jedino kaj mozete izgubit je par uzaludno napisanih recenica..

Mkont welcome na forum..

Nije uvijek ovako,ima tu i tamo dobrih tema i rasprava samo kaj ima i nesto gluposti,trollanja i scamanja pa su ljudi malo sumnjicavi pogotovo kad netko nabaci neki brag bez dokaza..

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

istina! BAN svima osim Mkontinentu,dečko je pošten

ili jesi ili nisi
00

62

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

al isto je moga nick stavit

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

chech napisao:

al isto je moga nick stavit

Pa mogao je..Al buduci da ocito ne zeli kaj cemo ga sad jos 10 stranica nagovarat i prcat?

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

dfable napisao:

Ako se na forum vrati član Dunj@ri onda bi ti on možda mogao pomoći oko preflop igre na tim preteranim limitima.

Ocito je da igraci na tim visokim limitima naucili ono s cime mnogi pocetnici imaju problema, odnosno naucili su da ne overplejaju visoke parove preflop. Vidis kao sto si rekao oni callaju s AA da vide flop a ne odma AI i onda spuse i seru da je bad beat, a prilicno je ocito da je to cisto neiskustvo i nestrpljivost.

Zato moja ti je preporuka da igras NL100 dok ne budes bio siguran da neces overplejat visoke parove PF.

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Dr.Greenthumb napisao:
chech napisao:

al isto je moga nick stavit

Pa mogao je..Al buduci da ocito ne zeli kaj cemo ga sad jos 10 stranica nagovarat i prcat?

pa kad je on došo ovdje nas prcat, zaš bi mu mi ostali dužni? big_smile

mislim on nije nijedan smislen post napisao, onaj prvi je bezveze natrkeljo i niš nije reko, samo da je igrao došao do 3/6 brzo i da mu tamo niš nije bilo jasno, napiso par besmislica,reko da su ga crushali i od toga bi se trebala neka ozbiljna diskusija razvit???

00

66

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

dunjari1965 napisao:

[
Ocito je da igraci na tim visokim limitima naucili ono s cime mnogi pocetnici imaju problema, odnosno naucili su da ne overplejaju visoke parove preflop. Vidis kao sto si rekao oni callaju s AA da vide flop a ne odma AI i onda spuse i seru da je bad beat, a prilicno je ocito da je to cisto neiskustvo i nestrpljivost.

Zato moja ti je preporuka da igras NL100 dok ne budes bio siguran da neces overplejat visoke parove PF.

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
30

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Dr.Greenthumb napisao:
chech napisao:

al isto je moga nick stavit

Pa mogao je..Al buduci da ocito ne zeli kaj cemo ga sad jos 10 stranica nagovarat i prcat?

ma pricaju o svemu samo ne o temi jer je očito da nemaju što pametno reći

naglasio sam zašto na prvu ne dajem svakom kome se digne k.... usename,stake i da cu dati username kome i kada,amen.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Ako stvarno prca onda cemo mu najbolje vratit tak da mu nitko nista ne odgovara i komentira..Od ovog prepucavanja nista korisno..

A i ko kaj si sam postao..

Bora tajter napisao:

http://x0f.xanga.com/b2d8256234330269640904/b145550923.jpg

Najbolja strategija protiv agro trollova.. smile

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Omg sad cvjeta jer misli da je trazen,da svi zele sada znati njegov nick jer je nova faca,igracina dosla na forum.
Nije to momcino nego svi znaju da seres pa eto lako nam je dokazat da seres samo tako sto trazimo nick i ti odbijes i gg.
Evo sad prilika da pokazes koliko sam glup i da me spustis na zemlju.Samo pokazes nick.

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

dunjari1965 napisao:
dfable napisao:

Ako se na forum vrati član Dunj@ri onda bi ti on možda mogao pomoći oko preflop igre na tim preteranim limitima.

Ocito je da igraci na tim visokim limitima naucili ono s cime mnogi pocetnici imaju problema, odnosno naucili su da ne overplejaju visoke parove preflop. Vidis kao sto si rekao oni callaju s AA da vide flop a ne odma AI i onda spuse i seru da je bad beat, a prilicno je ocito da je to cisto neiskustvo i nestrpljivost.

Zato moja ti je preporuka da igras NL100 dok ne budes bio siguran da neces overplejat visoke parove PF.


ova tvoja teza može držati vodu samo ako joj nadodaš jednu rijec NEKAD

ne overplajati visoke parove je bedastoca u naj manju ruku,NEKAD da

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

bice da sam izgradio bakroll ne betajuci svoje ruke kako treba nego limpajuci i calajuci svakakve marginalne likove po netu.

croman nisi u pravu i ne sudi ljude na temelju necijeg čvrstog stava koji ti se ne sviđa.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

da nije on onaj neki Isildur???

ili jesi ili nisi
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

kad ženska prvu vecer ne da p.... onda je prava,kad da onda je prozivaju kurvom iako ne mora biti pravilo ni za jedno ni drugo.

ja na prvu ne dajem ništa nikome,osim ulicnom sviracu a i on mora to zaslužiti.

napiši jedan dobar post i razmišljanje na temu i razgovarati cemo,ovako ispada da tjeraš nešto iza cega ne stojiš

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Ne kuzim na sta si ti trazio razmisljanje u ovoj temi,koja je rasprava.To da su na vecim limitima jace igre?Pa obv da su jace.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

roll

ili jesi ili nisi
00