Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

hmmmm SN!
1fishboon

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

zasto ak vec mislite da je troll pitate username kad je ocito da nece dat. dajte mu uvjet da screenshota hem/grafove/summary po igrama, neki kurac, al da se vidi na dnu datum iz windowsa a nek zacrni username i bok. ak to nece napravit ban i gg

00

103

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

napali ste čovjeka, a možda vam je samo htio neku magnetsku dekicu ponudit  big_smile  big_smile  big_smile

00

104

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

bok fishboon  wink

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

neces postat nick,to jos nekako mogu progutat,al da neces postat neki SS ili graf ili statse to je debilno i nekuzim kak onda ocekujes da ti ljudi pomognu...

ak je neko tu onda ego triper to si onda ti prijatelju...

Zadnji popravljao Mich_Bjukenon (26-01-2012 08:34:55)

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

1.Ja san fetivi splicanin za razliku od 60% vlaja i ercegovaca u Splitu šta me uću inace kako govorit(neman ništa protiv njih) samo nek mi ne pametuju šta znaci bit splitski fetivi tovar i blitvar jer ja to sve jesan sa ponoson!

2.Rega san se,prestavija i otvorija pitanje,od foruma nisan dobija ništa osim budalaština,na temu ovde izgleda niko nema ništa za rec

3.Reka san da cu dat username al ne nakon prvog dana,svakoj pici i pod kojin uvjetima,niste napisali ni jedno slovo vezano za temu a jahali bi na mojin statsima,sve po zaslugama ide,nema mukte više ni rizle žicat a kamoli šta drugo

4.Razočaran san totalno forumon,kakve reklame po netu a kad zagrebeš nula bodova,mehhh

00

107

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ma lik je ok, 100% HS player

skupa igramo nl1000 +

srijedom nas možete vidjeti na max tv-u, poker after mraka i slične pizdarije...

ne voli se exponirati, pa često igra sa kapuljačom na glavi i dere sisatu dalmatinku....

pozzz

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

108

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

3.Reka san da cu dat username al ne nakon prvog dana,svakoj pici i pod kojin uvjetima,niste napisali ni jedno slovo vezano za temu a jahali bi na mojin statsima,sve po zaslugama ide,nema mukte više ni rizle žicat a kamoli šta drugo

Zasto onda ocekujes da tebi netko pomogne?

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

mile88 napisao:
Mkontinent napisao:

3.Reka san da cu dat username al ne nakon prvog dana,svakoj pici i pod kojin uvjetima,niste napisali ni jedno slovo vezano za temu a jahali bi na mojin statsima,sve po zaslugama ide,nema mukte više ni rizle žicat a kamoli šta drugo

Zasto onda ocekujes da tebi netko pomogne?

+1

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

šta +1 +5 +10 +1000000 to je jedino šta švrljate bezveze

pregledao sam sinoc vecinu foruma,ni nemože nitko pisat na moju temu jer 99% foruma grinda nl5-10-25 trebali ste tako odma rec i nikom ništa a ovako iz neznanja svoga pravite frku i svaljujete na novog da je u kurcu,uh kako tipicno

i sad ja postam svoje grafove i username za što i koga?

kad prevladate svoje uskogrudne interese možda i bude što od vas ovako ispada da je vecina ovde u najblažoj verziji izražavanja jadna.

Nemam potrebe više ovde pisati jer nemam zašto,sinoc sam još i mislio napisati jedan dobar clanak,postat pokoji graf sa nl100 al ni to nažalost niste zaslužili.

Nije mi toliko žao što ste loši u pokeru nego ste ispali jako loši ko ljudi a to je žalosno.

Reka bi mi ujac kad izađe na rivu dikod izreku:JADNO MORE KO TE SERE!

Ako je ovo najveci i najbolji poker forum u Hrvatskoj onda se ova izreka odnosi na cilu poker scenu

Adio!

01

111

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

steta jer bas sam mislio bacit drkicu na tvoj graf sad

00

113

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

ni to nažalost niste zaslužili.

Aha. Moramo zaslužit?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

114

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

Nemam potrebe više ovde pisati jer nemam zašto,sinoc sam još i mislio napisati jedan dobar clanak,postat pokoji graf sa nl100 al ni to nažalost niste zaslužili.

ovo je tako epic  big_smile

Jos malo truda i bit ces u top5 trollova ikad na forumu.. so keep up the good work man

when you feel like quitting think about why you started..
00

115

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mirari napisao:

bok fishboon  wink

fishy je iz vodica ? ^^

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

116

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Ovo više nema smisla. Mkontinent ban, tema locked!

PS: i nemoj dolazit na forum pisat kak je bezveze jer se ovako djele banovi. I sam si već po nekoliko puta rekao da je forum za kitu i da nećeš više dolazit.

01