101

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

1$(ili 1E, nisam siguran) skine PBZ, to su svi troskovi.

Zadnji popravljao 11331133 (26-07-2012 08:57:19)

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Maki napisao:
chvarkesh napisao:
Maki napisao:

Sjelo za 3 dana...STARS---VISA PBZ ( devizni )

Jel uzimaju proviziju za transakciju ili dobiješ čisti iznos koji si isplatio?

Nema nikakve provizije...

Pitam jer mi je talijanska gamad (enet) skinula 16 eura sa transakcije prošli tjedan. To je ustvari do banke preko koje ide isplata, ali je enet dao nalog da se to naplati preko mene.

Ubuduće ću morati prvo povući na MB, a zatim na devizni. Na taj način bi trebao izbjeći ove pizdarije sa naknadama...

00

103

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

napokon riješeno sranje  big_smile
prvo su me kontaktirali iz pbz-a

Poštovani gospodine



Od strane VISA International smo dobili obavijest da su sve pristigle transakcije obrađene pa Vas molimo da ponovite zahtjev prema PokerStars-u. Bilo je povremenih problema u prvoj polovici mjeseca ali je sada to otklonjeno.

Ako Vam transakcija ponovo ne bi prošla molimo da se obratite PokerStars-u da provjere izlazne podatke za Vaše transakcije.

Molimo Vas da nas svakako o eventualnim problemima obavijestite kako bi i mi mogli pokrenuti potrebne korake.




nakon toga se javili i starsi jer sam ih kontaktirao po neznam ni ja koji put, u zadnje mamilu sam im napisao da sam dobio mail od
pbza da je kod njih bilo problema i da su sad otklonjeni i da sve transakcije prolaze nesmetano...
i starsi odgovaraju:

Hello mario0583, This email is to notify you that the following cashout via Visa was returned. Cashout request time: 2012/07/01Cashout amount: EUR 1,254.34Visa cashout transaction ID: 743076503 The amount of USD 1,588.00 has been credited back to your PokerStars account balance. If you have any further questions regarding this transaction, please contact paymentservices@pokerstars.com. Best regards, PokerStars Payments Team

i objašnjenje:

Hello Mario, I hope this email finds you well. Following our inquiry, we have been contacted by our processor confirming that your recent cashout via Via credit card from 01/07/2012 for 1,254.34 EUR (1,588.00 USD) has been refused by the card issuer and returned to us as your card BIN does not allow credits. Please contact your card issuer or bank for more details about their card policy. These funds have been returned to your PokerStars balance. Please let us know if you have any questions. Regards, Maurizio GPokerStars Payment Services

10

104

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

sutra prvo kaj ću napravit idem u pbz i zatvaram račun  lol   lol   lol

00

105

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

pa otvori Skrill pa preko njega na pbz isplati, od 1-3 dana sjedne

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

106

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

sutra prvo kaj ću napravit idem u pbz i zatvaram račun  lol   lol   lol

Nije PBZ kriv,kriva je VISA,imaju svakakvih problema u zadnje vrijeme,worldwide.

00

107

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

netreba več u zabi devizna drhti u isčekivanju $$  big_smile

00

108

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

marac9 napisao:
maxmax0 napisao:

sutra prvo kaj ću napravit idem u pbz i zatvaram račun  lol   lol   lol

Nije PBZ kriv,kriva je VISA,imaju svakakvih problema u zadnje vrijeme,worldwide.

za mene pbz više ne postoji..

00

109

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Barem si zaradio $88 na porastu  tečaja USD. 6% u mjesec dana je dobra investicija tongue

00

110

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

nisam ništa dobio na tečaju, vratili su mi na račun 1588$ kolko sam i isplatio

00

111

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

nisam ništa dobio na tečaju, vratili su mi na račun 1588$ kolko sam i isplatio

Aha, mislio sam da si vadio 1500, a usd je u međuvremenu ojačao u odnosu na euro.

00

112

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

nažalost na devizni u zagrebačku nemogu isplatit a nemogu ni uplačivat na starse
tako da ponovo u pbz, otvoren je devizni...

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Isplacujem jednom tjedno i nikada nikakvih problema(PS->Visa devizni bank transferPBZ).
Izgleda da samo ti imas problema koliko sam skuzio...

Zadnji popravljao noirlegion (02-08-2012 12:19:29)

10

114

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

nažalost na devizni u zagrebačku nemogu isplatit a nemogu ni uplačivat na starse
tako da ponovo u pbz, otvoren je devizni...

Probaj sa Erste.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Ne kužim kaj cijelo vrijeme petljate oko tih isplata. Na najobičniji tekući devizni račun ( kao npr. u Zagrebačkoj Banci, koji može otvoriti " sve domaće i strane fizičke osobe" , i naknada iznosi 5 kn/mj. ako nije u nekakvom paketu) novce možeš isplatiti s dva klika u Cashieru i sjedne na račun za dva-tri dana. Nije mi jasno što izvodite s tim karticama, mailovima i ostalim k...vima, samo bezpotrebno privlačite pozornost banaka (pogotovo u ova vremena).

http://www.pokerstars.com/poker/real-mo … _transfer/

http://www.pokerstars.com/poker/real-mo … /moreinfo/

10

116

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

KresimirS napisao:

Ne kužim kaj cijelo vrijeme petljate oko tih isplata. Na najobičniji tekući devizni račun ( kao npr. u Zagrebačkoj Banci, koji može otvoriti " sve domaće i strane fizičke osobe" , i naknada iznosi 5 kn/mj. ako nije u nekakvom paketu) novce možeš isplatiti s dva klika u Cashieru i sjedne na račun za dva-tri dana. Nije mi jasno što izvodite s tim karticama, mailovima i ostalim k...vima, samo bezpotrebno privlačite pozornost banaka (pogotovo u ova vremena).

http://www.pokerstars.com/poker/real-mo … _transfer/

http://www.pokerstars.com/poker/real-mo … /moreinfo/

ja sam npr otvorio u Zagrebačkoj devizni tekući i nisam mogao uplatit nigdje, to je bio prije možda 3 godine pa se možda prmijenilo nešto. PBZ je radio normalno i sad čekam da vidim kako se razvija situacija sa PBZ-om.
Da li je sada sve ok sa isplatama na PBZ žiro?

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

ssectore napisao:

ja sam npr otvorio u Zagrebačkoj devizni tekući i nisam mogao uplatit nigdje, to je bio prije možda 3 godine pa se možda prmijenilo nešto. PBZ je radio normalno i sad čekam da vidim kako se razvija situacija sa PBZ-om.

Ok, moj post se odnosio isključivo na isplate, a ne na uplate.

Ali ima i link za uplate za "Croatia":
http://www.pokerstars.com/hr/poker/real-money/

00

118

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Maki napisao:

Jednostavno otvorite devizni i dobijete za tjedan dana VISA-u electron ( deviznu ) i rijesen problem...5 min posla...

00

119

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maki +1

00

120

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

razgovarao sam službom za kartično poslovanje u zagrebačkoj i kažu da na starsima nema neki zaštitni 3d kod, što god da je to
i da je zbog toga nemoguče vršit transakcije sa starsima, ali kažu da se transakcija može izvršit ako se transakcija provodi
preko pay pala, njih su uzeli za primjer.. znači preko internet banka...
mislio sa preko zabe isplačivat jer imam onaj paket sa svim karticama, tokenom, internet bankarstvom i tim glupostima..
al kako svi koriste pbz devizni i nitko nema problema s deviznom odlučio sam se za njih
imao sam problema sa visa electron u pbz-u a račun je bio žiro što nisam ni znao, moja greška
uglavnom problem je riješen i otvoren je devizni u pbzu
kaj se mene tiče može LOCK

00

121

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Sta se vise nemoze cashoutat na visu devizni račun? Jel mogu kad prebacim pare na full tilt(jer to oni računaju kao uplatu) odma napravit cashout na visu tekući račun ili moram čekat neko vrijeme? Hvala, poz

Zadnji popravljao chech (21-03-2013 19:43:37)

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Ako nisi napravio uplatu sa deviznog na starse (preko 6 mjeseci mislim) maknu ti devizni kao opciju kod isplate. Ako prebaciš na tillt računa ti ko uplatu i 48 sati treba čekat.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

wannabePRO napisao:

Ako nisi napravio uplatu sa deviznog na starse (preko 6 mjeseci mislim) maknu ti devizni kao opciju kod isplate. Ako prebaciš na tillt računa ti ko uplatu i 48 sati treba čekat.

+1 a da bi vratio tu opciju moras napravit opet deposit sa deviznog i onda cekat 48h da bi mogao povuc novce...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00