76

Re: Full tilt

nema mi u FT clientu al ima na webu pod my promotions imam za ironman $300 pa kolko sam cital dok to rjesim dobim taj deal me in..
skupa s deal me in idu i rush game ticketi?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

77

Re: Full tilt

diamond status = 25% rackback s tjednim isplatama.

ring game tickets navodno po novome ne čiste bonuse osim mid year bonusa.

00

78

Re: Full tilt

deco99 napisao:
staggy napisao:

Ako imaš mid year bonus od 2011 tek kad njega riješiš dobit ćeš deal mi in bonus.

vidim completed midyear $500 al nist od novog bonusa slal sam im mejl majku im škrbavu

vidim imam badge diamond status, ima kakve beneficije za statuse?
negde sam čital da se bude moglo mjenjat 100ftp up to $2,50 ne vidim to nigdje

Za ovaj mid year bonus (njega NE vidiš u cashieru pod Bonus account) klikni na Promotions (gore u izborniku) -> My promotions(Web) -> Iron man challenge (lijevi izbornik) -> pri dnu stranice imaš link u tekstu na personal Mid-Year Bonus page klikni na to i pokazati će ti se bonus progress. Kada to očistiš onda češ dobiti ponudu za Deal me in bonus.

Šta se tiče Edgea, odi ovdje: http://www.fulltiltpoker.com/edge

Ako si diamond češ jednom tjedno (petkom ako nisi ništa mijenjao) dobivati $2,5 za svakih 100 FTP-ova.

Zadnji popravljao dfable (07-11-2012 13:53:47)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

79

Re: Full tilt

ty fable i tnx kaj mi nisi odg za ono odprije mjesec-dva lol

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

80

Re: Full tilt

deco99 napisao:

kak se prijavi za taj bonus deal me in il kaj vec? nema mi nist novog pod bonus account.

requests -> check my bonus offers

00

Re: Full tilt

Koliko sam skuzio za taj deal me in bonus samo trebam prihvatit i mogu ga pocet cistit(ne trebam depozitat dodatno). E sad, posto ja imam tamo first deposit bonus + deal me in to je hrpa ftp ptsa za skupit da bi to ocistio pa me zanima ako mi netko moze dat link ili objasniti koliko se dobiva ftp ptsa kod 45ica, konkretno 1,10$/45man sng tak da znam dal cu cistiti te bonuse preko snga ili nekak drugacije.

00

82

Re: Full tilt

$rejka = 10ftp pa izracunas

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Full tilt

wtf -_-
Znaci, ako igram 1,10 moram odigrat 5k turnira za 5000ftp-a da bi dobio 200$ bonusa, dok mi oni uzmu na 5k turnira 500$ rakea, i to je onih 40% rb. Pa to niti ne stignem u 21 dan ocistit lol. Deco, ili netko drugi tko je ranije igrao njihove sng-ove(nije nuzno da su 45ice) jel mi moze poblize dati koji info o  strukturi snga usporedjujuci sa psom. Jer sam danas gledo te 1,10/45man i vidim da se igra pol sata prije srednje faze (50/100), i 6min leveli. Na prvi pogled mi je djelovalo kao vise soft nego na ps-u 45ice, ali kad sam bolje razmilsio meni tak i tak rana faza ne igra neku ulogu, dok je tu pol sata na ps-u je 15min... Any thoughts?

00

Re: Full tilt

jel vam radi hem1 na rush stolovima? ako ne jel izaso kakav update?

00

85

Re: Full tilt

Andre_787 napisao:

jel vam radi hem1 na rush stolovima? ako ne jel izaso kakav update?

ne radi mi HUD. Navodno radi s nekim starijim verzijama ali nisam osobno isprobao.

Older releases of HM1 like 1.11.06g or 1.12.02 seem to work with rush, so if you like to downgrade:
http://faq.holdemmanager.com/questions/426/Download+Links+For+Past+Builds

00

Re: Full tilt

Radi na ovoj 1.12.02( ja isprobao)http://faq.holdemmanager.com/questions/ … ast+Builds
ali mi onda ne radi na zoomu.

00

Re: Full tilt

Gdje sprema hh od tilta?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Full tilt

sam napravis negdje folder i onda u tiltu i hemu oznacis di je taj folder

00

Re: Full tilt

jel se dobiva first  deposit bonus ako sam bio igrac otprije na FT?

00

Re: Full tilt

noirlegion napisao:

Radi na ovoj 1.12.02( ja isprobao)http://faq.holdemmanager.com/questions/ … ast+Builds
ali mi onda ne radi na zoomu.

Meni pokazuje hud, ali zapravo samo stare ruke.. Ne prepoznaje nove uopšte.. Importuje on nekako, ali ne pozna rush ruke.. Ima neko rešenje?

00

91

Re: Full tilt

izidora88 napisao:

jel se dobiva first  deposit bonus ako sam bio igrac otprije na FT?

Ne, dobivas deal me in bonus (40%RB)

00

92

Re: Full tilt

Ja trenutno imam Mid-Year Bonus, ako sam dobro skužio kad ga oćistim dobivam deal me in bonus.
E sad dali neko zna ako cashoutam hoće mi ukinut taj bonus?

00

Re: Full tilt

sinisaT5 napisao:

Gdje sprema hh od tilta?

ako imas hem2 onda mozes napravit alias i ic ce ti ruke u isti folder ka sta tije na starsu..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Full tilt

dal se sa ring game ticketima moze oslobodati bonus, deal me in bonus ili first deposit bonus? ostalo mi je u glavi da sam negdje procitao da ne moze a sad nigdje ne nalazim tu informaciju...

00

Re: Full tilt

behemont napisao:

dal se sa ring game ticketima moze oslobodati bonus, deal me in bonus ili first deposit bonus? ostalo mi je u glavi da sam negdje procitao da ne moze a sad nigdje ne nalazim tu informaciju...

Ne moze

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Full tilt

hvala na odgovoru...samo da jos kazem tu, igrao sam na full tiltu PLO25 juce i danas, konkurencija je doslovno ocajna, ribetina i calling stationa koliko oces...ne znam koliko ce jos biti tako, pa ako netko igra PLO neka pozuri smile

00

97

Re: Full tilt

ajspingvin napisao:
behemont napisao:

dal se sa ring game ticketima moze oslobodati bonus, deal me in bonus ili first deposit bonus? ostalo mi je u glavi da sam negdje procitao da ne moze a sad nigdje ne nalazim tu informaciju...

Ne moze

Može.

Shyam Markus
@FTPMarkus
Because it's a FAQ: Base FTPs earned while playing with a Ring Game Ticket DO count towards clearing any other bonus you might have.

https://twitter.com/FTPMarkus/status/266165917539508225

KOCKA!
00

Re: Full tilt

Ja sam procitao na 2+2 forumu da ne moze.  Oprosti na krivoj info.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Full tilt

Vice napisao:

Može.

+1

Može. Ja tako čistim.

Zadnji popravljao rademar (10-11-2012 04:02:12)

00

100

Re: Full tilt

Jel vam radi normalno hem2? Meni nece da importa nikako,a ispratio sam one korake sve.

00