176

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Faks ces zavrsiti iz osobne satisfakcije a kazes da ne zelis to.

Hehe, ti si rekao "postat ćeš doktor..." a ja sam konkretno komentirao tu tezu. Ja sam upisao Ekonomski faks koji traje samo 4god. usporedno sa faksom medicine. A da bi faks volio završiti u budućnosti, volio bi. Jer ću po nekim moji osobnim mjerilima ostati luzer sa samo gimanzijom. Ali dobro, sad smo otišli malo daleko i to je potpuno nebitno...

Suma sumarum: posveti se pokeru jer si očito dobar u tome i sam si ga odabrao, te prestani podjebavati ljude na forumu.
Ratna sjekira zakopana sa moje strane.  wink
Pozdrav

00

177

Re: Decko postaje PRO

Ljava napisao:
croman19 napisao:

Faks ces zavrsiti iz osobne satisfakcije a kazes da ne zelis to.

Hehe, ti si rekao "postat ćeš doktor..." a ja sam konkretno komentirao tu tezu. Ja sam upisao Ekonomski faks koji traje samo 4god. usporedno sa faksom medicine. A da bi faks volio završiti u budućnosti, volio bi. Jer ću po nekim moji osobnim mjerilima ostati luzer sa samo gimanzijom. Ali dobro, sad smo otišli malo daleko i to je potpuno nebitno...

Suma sumarum: posveti se pokeru jer si očito dobar u tome i sam si ga odabrao, te prestani podjebavati ljude na forumu.
Ratna sjekira zakopana sa moje strane.  wink
Pozdrav

Kao sto si ti podjebavao mene u prvom postu pa rekao da samo iznosis svoje misljenje tako i ja radim,samo iznozim misljenja.
Pozdrav,nije bilo ratne sjekire,samo iznosimo misljenja hahah.

00

178

Re: Decko postaje PRO

sta je bilo bilo je, aj se ti uvati igrat poker pa postaj malo grafove iz dana u dan, da vidimo kako napredujes, svi bi se stavili u tvoju poziciju i odlucili bit poker pro, ako pokazes da nije lako i postas negativne grafove lipo ces svima uljepsat dan ...

GL

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Decko postaje PRO

croman.... jesi se ti na kraju ispisa iz skole ili sta je sad s tim?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

180

Re: Decko postaje PRO

zamorano11 napisao:

croman.... jesi se ti na kraju ispisa iz skole ili sta je sad s tim?

Da.

00

181

Re: Decko postaje PRO

Evo zavrsio sam za danas i zadovoljan sam igrom i satima koje sam odigrao ali ne sa zaradom.

Igrao 5 sati i 20 minuta sto je moj rekord.Odigrao 3738 ruku i zaradio 22 dollara.EV kaze da je trebalo biti +180
Rakeback:73 dollara
Znaci ukupna zarada: 95 dollara

Graph:

http://img171.imageshack.us/img171/3184/gfdgdfr.jpg

00

182

Re: Decko postaje PRO

Jos jedan dan pun beatova i coolera koji ne idu na moju stranu.

3125 ruku,+98 dollara,60 dollara rakebacka.

Ukupna zarada: 158 dollara

http://img717.imageshack.us/img717/1905/gfdgdg.jpg

00

183

Re: Decko postaje PRO

Bravo croman, nastavi tako i na dobrom si putu smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

184

Re: Decko postaje PRO

Daj reci, šta ne igraš više SNG? Gledao sam ti malo rezultate na topsharku i vidim da ti je dobro išlo. By the way, svaka čast za osvojeni turnir. 8 soma$ nije loše  smile

Zadnji popravljao Ljava (09-02-2010 23:22:59)

00

185

Re: Decko postaje PRO

Mrrrcina napisao:

cek to napustas srednju ili faks? sretno svakak big_smile

faks ajd mogu razumit neide ti pa si nasao utjehu i izlaz,al ako je srednja!
onda nisi bas bistar,pa makar i postao pro!
Neka edukacija ti treba!

00

186

Re: Decko postaje PRO

dfable napisao:

Bravo croman, nastavi tako i na dobrom si putu smile

Hvala

00

187

Re: Decko postaje PRO

Ljava napisao:

Daj reci, šta ne igraš više SNG? Gledao sam ti malo rezultate na topsharku i vidim da ti je dobro išlo. By the way, svaka čast za osvojeni turnir. 8 soma$ nije loše  smile

Hvala.SNG ne igram jer su dosadni i sto ne moras imati skilla da budes winning player.
Prvih 20 minuta SNG odigras 2 ruke.3 ruka je shove sa BTN sa AJ,BB zove s 66.To ti je SNG.

Da,8k nije lose.

00

188

Re: Decko postaje PRO

nicpa napisao:
Mrrrcina napisao:

cek to napustas srednju ili faks? sretno svakak big_smile

faks ajd mogu razumit neide ti pa si nasao utjehu i izlaz,al ako je srednja!
onda nisi bas bistar,pa makar i postao pro!
Neka edukacija ti treba!

Ne slazem se.

00

189

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:
nicpa napisao:
Mrrrcina napisao:

cek to napustas srednju ili faks? sretno svakak big_smile

faks ajd mogu razumit neide ti pa si nasao utjehu i izlaz,al ako je srednja!
onda nisi bas bistar,pa makar i postao pro!
Neka edukacija ti treba!

Ne slazem se.

Slagao se ti ili ne, cinjenica je da u civiliziranom svijetu je srednja skola obavezna, kao sto ce i u Hrvatskoj uskoro biti. Pitaj se zasto.

I prije neg udjes u prepirku samnom, ja sam jedan od onih koji ce prvi reci da akademsko obrazovanje nije nikakav uvjet za uspjeh ili mjerilo necije inteligencije, ali ako si zelis dobro onda ces rijesiti srednju i eventualno fakultet.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

190

Re: Decko postaje PRO

boboman napisao:
croman19 napisao:
nicpa napisao:

faks ajd mogu razumit neide ti pa si nasao utjehu i izlaz,al ako je srednja!
onda nisi bas bistar,pa makar i postao pro!
Neka edukacija ti treba!

Ne slazem se.

Slagao se ti ili ne, cinjenica je da u civiliziranom svijetu je srednja skola obavezna, kao sto ce i u Hrvatskoj uskoro biti. Pitaj se zasto.

I prije neg udjes u prepirku samnom, ja sam jedan od onih koji ce prvi reci da akademsko obrazovanje nije nikakav uvjet za uspjeh ili mjerilo necije inteligencije, ali ako si zelis dobro onda ces rijesiti srednju i eventualno fakultet.

Koji je dobar razlog za ici u skolu?
Obrazovati se i imati bolje mogucnosti za naci posao odnosno za zaradivati novac.Znaci glavni pametni razlog je novac.
Ja sam sebi nasao drugaciji nacin za zaraditi novac(po mom misljenju bolji) i onda sam prekinuo skolu.
A to ako vi mislite da je netko glup i zaostao ako nema srednje skole ok,ja ne mislim.
Inteligentan jesam,pametan jesam,znam 3 jezika pricati perfektno a ako ne znam sve cinjenice o prvom i drugom svjetskom ratu jebiga.

00

191

Re: Decko postaje PRO

Slazem se sa vecinom da nije najpametnija odluka bila napustiti srednju skolu, pogotovo iz razloga jer je zadnja godina i ostalo mu je malo do kraja. Ali s cromanom sam dosta pricao na skypeu i mozda nije da se slazem s njegovim misljenjem ali ga postujem. Covjek misli da mu skola nije potrebna za ono sto u zivotu misli raditi, a opet ako se kasnije predomisli uvijek moze to vanredno zavrsit.
Po meni je croman jako talentiran i dobar igrac i ako se dovoljno ozbiljno posveti pokeru mislim da bi sigurno mogao uspjeti.

U svakom slucaju cromanu zelim puno srece i da za koju godinu i njegova slika bude medju ovima smile
http://www.jutarnji.hr/najbogatiji-prop … tu/545576/

00

192

Re: Decko postaje PRO

mile88 napisao:

Slazem se sa vecinom da nije najpametnija odluka bila napustiti srednju skolu, pogotovo iz razloga jer je zadnja godina i ostalo mu je malo do kraja. Ali s cromanom sam dosta pricao na skypeu i mozda nije da se slazem s njegovim misljenjem ali ga postujem. Covjek misli da mu skola nije potrebna za ono sto u zivotu misli raditi, a opet ako se kasnije predomisli uvijek moze to vanredno zavrsit.
Po meni je croman jako talentiran i dobar igrac i ako se dovoljno ozbiljno posveti pokeru mislim da bi sigurno mogao uspjeti.

U svakom slucaju cromanu zelim puno srece i da za koju godinu i njegova slika bude medju ovima smile
http://www.jutarnji.hr/najbogatiji-propali-srednjoskolci-na-svijetu/545576/

Hehe,hvala legendo.

00

Re: Decko postaje PRO

Možda prije ovo?  big_smile

http://d.yimg.com/gg/goran_anicic/d33b9fe30e96941a690ebe5d7a597220b1e95d1e.jpeg

Help. I spent 90$ on nl50. 32 cbets and no fold. Nastavak gore

00

194

Re: Decko postaje PRO

ma ako te ide poker batali skolu. moz posle od para uvek "kupiti" diplomu u nekoj privatnoj  smile
al nemoj ni sve pare trositi na gluposti, ulazi u nesto

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

195

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:
boboman napisao:
croman19 napisao:

Ne slazem se.

Slagao se ti ili ne, cinjenica je da u civiliziranom svijetu je srednja skola obavezna, kao sto ce i u Hrvatskoj uskoro biti. Pitaj se zasto.

I prije neg udjes u prepirku samnom, ja sam jedan od onih koji ce prvi reci da akademsko obrazovanje nije nikakav uvjet za uspjeh ili mjerilo necije inteligencije, ali ako si zelis dobro onda ces rijesiti srednju i eventualno fakultet.

Koji je dobar razlog za ici u skolu?
Obrazovati se i imati bolje mogucnosti za naci posao odnosno za zaradivati novac.Znaci glavni pametni razlog je novac.
Ja sam sebi nasao drugaciji nacin za zaraditi novac(po mom misljenju bolji) i onda sam prekinuo skolu.
A to ako vi mislite da je netko glup i zaostao ako nema srednje skole ok,ja ne mislim.
Inteligentan jesam,pametan jesam,znam 3 jezika pricati perfektno a ako ne znam sve cinjenice o prvom i drugom svjetskom ratu jebiga.

Nema veze to sa inteligencijom, moj stari je veca seljacina od keruma i on kojen svaku vecer navijan alarm na mobitelu jer jos nakon godina i godina to nie naucia  zavrsia je srednju a ti nisi .... big_smile   roll 
- osobno zavidim ti kolko nekog moze bolit ona stvar o tome sto neko misli .... ali mislin da je losa odluka samo zato jer je to bila zadnja godina, kvragu lako se to istrpi moga je poker pricekat 5-6 miseci .. ja sam prezira svoju srednju jer san tako jebeno los bia u skoli pogotovo u ovoj koja mi nije odgovarala, i naslusa san se svih sranja profesora i roditelja al san na kraju dobija nekako te nategunute polupoklonjene dvojke na maturi 3. rok ... i sad iman taj sugavi papir i da se neznam sta dogodi u mome zivotu mogu bit tolko jadan i otic trazit posa u struci, ili mozda upisat fakultet ...
Odnosno nije stvar toga da si ti glup ako nemas srednju, al jednostavno te ljudi nece postovat jednako tebe koji si zaradio novac na "kocki" i usto nemas zavrseno srednju, svit je jos uvik prekonzervativan, al eto srica tvoja ne zivis u hrvatskoj nego u svedskoj pa sta se tih stvari tice valjda su ljudi sirih svjetonazora, prvenstveno roditelji koji su tako olako prihvatili tu tvoju odluku . ..

OT: koliko stolova igras kad si u 5:20 h odigra niti 4000 ruku ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

196

Re: Decko postaje PRO

propast napisao:

ma ako te ide poker batali skolu. moz posle od para uvek "kupiti" diplomu u nekoj privatnoj  smile
al nemoj ni sve pare trositi na gluposti, ulazi u nesto

Covik zivi u svedskoj, brijen da tamo nema kupovanja diplome   big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

197

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:
boboman napisao:
croman19 napisao:

Ne slazem se.

Slagao se ti ili ne, cinjenica je da u civiliziranom svijetu je srednja skola obavezna, kao sto ce i u Hrvatskoj uskoro biti. Pitaj se zasto.

I prije neg udjes u prepirku samnom, ja sam jedan od onih koji ce prvi reci da akademsko obrazovanje nije nikakav uvjet za uspjeh ili mjerilo necije inteligencije, ali ako si zelis dobro onda ces rijesiti srednju i eventualno fakultet.

Koji je dobar razlog za ici u skolu?
Obrazovati se i imati bolje mogucnosti za naci posao odnosno za zaradivati novac.Znaci glavni pametni razlog je novac.
Ja sam sebi nasao drugaciji nacin za zaraditi novac(po mom misljenju bolji) i onda sam prekinuo skolu.
A to ako vi mislite da je netko glup i zaostao ako nema srednje skole ok,ja ne mislim.
Inteligentan jesam,pametan jesam,znam 3 jezika pricati perfektno a ako ne znam sve cinjenice o prvom i drugom svjetskom ratu jebiga.

Nisi procitao sto sam napisao smile

Reko sam da sam ja u taboru kao i ti te smatram da akademsko obrazovanje nije mjerilo nicega. Ali postati ces bolja osoba ako si u kontaktu s ljudima, makar i u sredini kao sto je srednja skola, da ne govorim o eventualnom fakultetu. Ulaganje u znanje je ulaganje u sebe.

Kroz 10 godina ces se naci u non-poker drustvu i biti ce ti cudno pricati o temama koje nisu vezane uz poker i slicno. Sasvim sam siguran da ces se dobro snaci jer djelujes kao inteligentan decko, ali uvijek ce ti faliti ta socijalno-akademska komponenta. Zapamti, svaka prica ima dvije medalje, pa tako i ova tvoja. Kao i sve slicne, ukoliko takve postoje.

wink

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

198

Re: Decko postaje PRO

http://www.jutarnji.hr/najbogatiji-prop … 76/?foto=4

S 16 godina odustaje od škole kako bi radio kao poštar.
kakav car jbt big_smile

00

199

Re: Decko postaje PRO

chillin napisao:
croman19 napisao:
boboman napisao:

Slagao se ti ili ne, cinjenica je da u civiliziranom svijetu je srednja skola obavezna, kao sto ce i u Hrvatskoj uskoro biti. Pitaj se zasto.

I prije neg udjes u prepirku samnom, ja sam jedan od onih koji ce prvi reci da akademsko obrazovanje nije nikakav uvjet za uspjeh ili mjerilo necije inteligencije, ali ako si zelis dobro onda ces rijesiti srednju i eventualno fakultet.

Koji je dobar razlog za ici u skolu?
Obrazovati se i imati bolje mogucnosti za naci posao odnosno za zaradivati novac.Znaci glavni pametni razlog je novac.
Ja sam sebi nasao drugaciji nacin za zaraditi novac(po mom misljenju bolji) i onda sam prekinuo skolu.
A to ako vi mislite da je netko glup i zaostao ako nema srednje skole ok,ja ne mislim.
Inteligentan jesam,pametan jesam,znam 3 jezika pricati perfektno a ako ne znam sve cinjenice o prvom i drugom svjetskom ratu jebiga.

Nema veze to sa inteligencijom, moj stari je veca seljacina od keruma i on kojen svaku vecer navijan alarm na mobitelu jer jos nakon godina i godina to nie naucia  zavrsia je srednju a ti nisi .... big_smile   roll 
- osobno zavidim ti kolko nekog moze bolit ona stvar o tome sto neko misli .... ali mislin da je losa odluka samo zato jer je to bila zadnja godina, kvragu lako se to istrpi moga je poker pricekat 5-6 miseci .. ja sam prezira svoju srednju jer san tako jebeno los bia u skoli pogotovo u ovoj koja mi nije odgovarala, i naslusa san se svih sranja profesora i roditelja al san na kraju dobija nekako te nategunute polupoklonjene dvojke na maturi 3. rok ... i sad iman taj sugavi papir i da se neznam sta dogodi u mome zivotu mogu bit tolko jadan i otic trazit posa u struci, ili mozda upisat fakultet ...
Odnosno nije stvar toga da si ti glup ako nemas srednju, al jednostavno te ljudi nece postovat jednako tebe koji si zaradio novac na "kocki" i usto nemas zavrseno srednju, svit je jos uvik prekonzervativan, al eto srica tvoja ne zivis u hrvatskoj nego u svedskoj pa sta se tih stvari tice valjda su ljudi sirih svjetonazora, prvenstveno roditelji koji su tako olako prihvatili tu tvoju odluku . ..

OT: koliko stolova igras kad si u 5:20 h odigra niti 4000 ruku ?

Kerum nije seljacina nego faca.
Dobro ti si zavrsio za taj papir jer mislis da ce ti mozda trebati i da te ljudi postuju.
Ja nisam zavrsio jer mislim da mi ne treba i sto me boli briga hoce li me netko postovati zbog tog papira ili ne.
Ti ne znas jesul moji roditelji prihvatili olako tu odluku.Kako god da su prihvatili mene nije zanimalo.

8 stolova.Na Noblu ne mogu igrati jedan iza drugog stola jer se stalno nesto petlja i cesto budu sitout situacije.

00

200

Re: Decko postaje PRO

boboman napisao:
croman19 napisao:
boboman napisao:

Slagao se ti ili ne, cinjenica je da u civiliziranom svijetu je srednja skola obavezna, kao sto ce i u Hrvatskoj uskoro biti. Pitaj se zasto.

I prije neg udjes u prepirku samnom, ja sam jedan od onih koji ce prvi reci da akademsko obrazovanje nije nikakav uvjet za uspjeh ili mjerilo necije inteligencije, ali ako si zelis dobro onda ces rijesiti srednju i eventualno fakultet.

Koji je dobar razlog za ici u skolu?
Obrazovati se i imati bolje mogucnosti za naci posao odnosno za zaradivati novac.Znaci glavni pametni razlog je novac.
Ja sam sebi nasao drugaciji nacin za zaraditi novac(po mom misljenju bolji) i onda sam prekinuo skolu.
A to ako vi mislite da je netko glup i zaostao ako nema srednje skole ok,ja ne mislim.
Inteligentan jesam,pametan jesam,znam 3 jezika pricati perfektno a ako ne znam sve cinjenice o prvom i drugom svjetskom ratu jebiga.

Nisi procitao sto sam napisao smile

Reko sam da sam ja u taboru kao i ti te smatram da akademsko obrazovanje nije mjerilo nicega. Ali postati ces bolja osoba ako si u kontaktu s ljudima, makar i u sredini kao sto je srednja skola, da ne govorim o eventualnom fakultetu. Ulaganje u znanje je ulaganje u sebe.

Kroz 10 godina ces se naci u non-poker drustvu i biti ce ti cudno pricati o temama koje nisu vezane uz poker i slicno. Sasvim sam siguran da ces se dobro snaci jer djelujes kao inteligentan decko, ali uvijek ce ti faliti ta socijalno-akademska komponenta. Zapamti, svaka prica ima dvije medalje, pa tako i ova tvoja. Kao i sve slicne, ukoliko takve postoje.

wink

Nisam mislio direktno na tebe kad sam rekao da vi dole smatrate ljude bez srednje glupe i zaostale.To sam mislio opcenito.
U znanje se moze ulagati i bez da ides u skolu.
Mozda se nade drustvo s kojem nemam o cemu pricati ali to je vjerojatno jer ce oni biti jako dosadni.

00