26

Re: Ongame cashout

Ja zatrazio pocetkom 8-og  mjeseca i jos cekam, neki dan im posalo majl i ono valjda standardan odg da ce pozurit isplatu

when you feel like quitting think about why you started..
00

27

Re: Ongame cashout

Evo od 24. 6 još ništa, poslao već 5 mailova na goalwin support u vezi iste isplate,(juvijek isto odgovore).
kontaktirao sam lisa@pokerpro.cc ne bi li  požurio isplatu... Prvi odgovor na mail koji sam slao 19. 7 sam dobio nakon tjedan dana, s isprikama da je bila na godišnjem, ima 9 dana sam opet poslao mail na ]lisa@pokerpro.cc i nisam dobio nikakav odgovor. Da li je moguće da na osnovu prvog maila kojeg sam poslao lisi u kojem spominjem svoje ime, nick, datume isplata, iznose isplata i to da koristim visa electron tekući lisa scamma?
Čisto me zanima, ne optužujem lisu.

00

28

Re: Ongame cashout

Nije scam. Lisa radi za PokerPro.
Možda nije dobila mail.. Pitat ću je.

Problem je što smo bili u kontaktu s likom iz goalwina koji je mogao požuriti isplate, a sad ni on ne odgovara na mailove. Zato smo i maknuli Goalwin iz ponude. Neznamo što se događa s Goalwinom i samo se možemo nadati da je sve ok i da će svi biti isplačeni.
Vidim da se puno ljudi žali na isplate po kladioničkim sajtovima... Ima i na 2+2 tema: http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne … e-1382848/

00

29

Re: Ongame cashout

Thanks roba na odgovoru, postao sam dosta sumnjičav jer ovoliko čekam i već sam lagano otpisao tu lovu!

00

30

Re: Ongame cashout

Napokon sjelo nakon 5 mjeseci čekanja!  smile

00

31

Re: Ongame cashout

chech napisao:

Napokon sjelo nakon 5 mjeseci čekanja!  smile

Najs smile

when you feel like quitting think about why you started..
10

32

Re: Ongame cashout

Sjeo i meni cashout dns smile

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Ongame cashout

Koliki su bili ti iznosi i sta su vam rekli na kraju zbog cega je toliko dugo trebalo?Ako ne zelite rec ovdje moze u pm

00

Re: Ongame cashout

Bogami, kad ljudi vide koje su zajebancije sa svim tim stranicama, na kraju ce ostati samo stars.

11

35

Re: Ongame cashout

croman19 napisao:

Koliki su bili ti iznosi i sta su vam rekli na kraju zbog cega je toliko dugo trebalo?Ako ne zelite rec ovdje moze u pm

Nista nisu rekli, mislim support je slao stalno automatske poruke, cak i na dan kad mi je sjela lova su mi bili nes odg sto sam vec bio dobio. A kad su mi isplatili sam dobio poruku sa nekog drugog maila da me obavijestavaju da mi je sjela lova.. 300 $

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Ongame cashout

rounder1984 napisao:

Bogami, kad ljudi vide koje su zajebancije sa svim tim stranicama, na kraju ce ostati samo stars.

A i ne svidja mi se kojim putem oni idu sto i razumijem jer imaju monopol i bas ih briga. Nije mi jasno da nitko nije u stanju napravit neku konkurentsku sobu s kolko tolko ok softwareom, rake ko i ostali i kolko tolko sredjenim problemima koji imaju ostali (anti bot, anti skripte, anti ratholingm, neki hu format, nagradjivanje za igrace koji startaju stolove...)
Imam nade u Seals with Clubs jedino, za one koji neznaju to je bitcoin poker client https://sealswithclubs.eu/

10

37

Re: Ongame cashout

To je zato kaj ove manje stranice pokopavaju same sebe.

Npr. kad su se party i bwin spojili, ja sam mislio da će konačno biti jedna stranica koja će biti konkurentna starsu, i onda oni naprave nekoliko stvari s kojima su se pokopali:
- ono da bolji regovi ne vide stolove s lošijim igračima
- zabranili registracije s nekih zemalja (uključujući hrvatsku)
- na cashout stavili fee

Izgleda ko da ne ni ne trude biti konkurentni starsu. Nego im je cilj kako čim više love uzeti trenutnim igračima.

60

38

Re: Ongame cashout

tocno to, ja probo mlo igrat na partyu i uzmu mi neke pare jer nisam bio aktivan dugo vremena, neka sica , možda su i vratili poslje, ali uglavnom kad sam prvi put povuko neki manji iznos da stavim na starse za mtt vidim da imaju fee

sječam se da sam popizdil skroz i od onda ne gledam taj sajt više, još poslje dok sam čul za tu segregaciju ili kak se vec kaže, ma idioti, to moraš bit retard fakat , a mislim da su imali dobre šanse da naprave nekaj....  šteta

možda im je ceo ili neko na jačim pozicijam satrsov igrač  smile

00