Tema: 26 to stars

Evo posto ima dosta projekata koji su vezani za microlimite, odlucio sam i ja pokrenuti projekt kako bi malo predstavio svoj rad, kako bi se naravno i motivirao, ali i pokusao nauciti nesto ili pomoci nekom drugome. Poker sam, naravno kao i svi upoznao dok sam bio jos osnovna skola, na aparatima, medjutim uvijek me mucilo to sto ustvari se sve svodilo na srecu. Iduci korak je naravno bio poker na face-u koji me ocarao, ali nakon kratkog vremena mi je dosadilo jer ustvari sve sto si skupljao je bila gomila cipova koja ustvari nije nicemu sluzila. Tada sam otkrio real money poker, medjutim igrao sam uglavnom freerollove ili ako bi stranica imala neki besplatni roll (koji bi naravno sjebo za pol sata). U svem tom vrtlogu otkrio sam i poker pro forum preko kojeg sam uspio dobiti coaching  + staking za 45 man. I krenulo je ok, igralo se par mjeseci i napravio neki sitni plus. Medjutim previse su me tiltali downswingowi i odlucio sam da necu vise igrati pod stejkom, nego da cu smisliti vec nesto sam. Naravno za par dana otislo je sve sto sam zaradio, a u medjuvremenu napravio sam i 2-3 uplate od recimo 50 dolara koje su isto tako otisle u vjetar. Poker mi se zgadio i nisam igrao jedno 1-2 godine. Dakle sve u svemu prica jednog prosjecnog losing  poker igraca (kojih je ustvari daleko najvise) koji nema disciplinu, lako tilta, nepostuje roll i da ne nabrajam dalje big_smile Medjutim sve me nekako vuklo natrag da okusam se jos jednom u pokeru jer mi je bilo zao da sve moje poker (ne)znanje propadne. Dugo sam vagao mogucnosti, ali jos jedna stvar je prevagnula, a to je da se faks blizio kraju a posla bas i nema previse. Odluka je donesena! Pokusao sam dobiti coaching + stake http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=9966, ali mi bas i nije poslo za rukom a sada i razumijem zasto, jednsotavno previse je potrebno uloziti u nekoga, a neznate dali ce on odustati nakon mjesec dana..
Kao sto i naslov ove teme govori uplatio sam punih 26$ i odlucio si dati zadnju sansu u pokeru, ako nesto uspijem super, ako bustam to je to od moje poker karijere. Iduci korak je bio sto igrati? Posto sam imao barem nekog znanja u turnirima, to bi bio logican izbor, ali swingovi koji mogu biti brutalni i tanki roll su me odvratili brzo od toga. I usprkos odgovranjima od strane nekih poker igraca da je cash tezak, da su svi solid i da sam zakasnio za cash, ipak sam se odlucio za njega i to 6 max verziju. Jedini izbor je bio nl2 i odlucio sam uloziti sve moje zanje, biti maximalno discipliniran i ozbiljan. Krenulo je sredinom 9. mjeseca na pokerstarsu sa 2 stola i bez ikakvog prethodnog iskustva u cashu. Pogledao sam par osnovnih videa (jedan od tih je prf igra od Robe) i procitao par knjiga i krenulo je dobro. Igrao sam stalozeno i disciplinirano, ne pomisljajuci ici na vece limite kad bi krenulo losije (sto je prije bila konstanta) i roll je poceo ici prema gore, te uz par bonusa roll je bio dovoljan za shot na nl5. Ovo je graf za nl2 http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/834/id1e.jpg
Kada sam prvi put krenuo igrati nl5 bio sam pomalo uplasen iznosima potova, ono wow pot nije vise 5centi, nego najmanje 30 big_smile Nakon pocetnog navikavanja krenuo sam igrati i islo je dosta dobro. Povecavao sam broj stolova i stao na 8, to i danas igram, mogoa bi sigurno i koji vise, al se najugodnije osjecam ipak s ovom brojkom. Cilj je bio prvi mjesec dosegnuti gold, za sto je potrebno oko 5h igranja na dan. I sve je islo po planu, iako je bilo i gadnih trenutaka, sav moj tilt se svodio na poneku psovku i to je to. Prvi mjesec je bio tezak zbog privikavanja, ali zelena linija je isla prema gore, sto je ipak najvaznija. Roll je bio odlican s obzirom da kad sam krenuo na nl2, bio sam dosta realan i cilj je bio ne bustati u prva 2-3 dana. A samo mjesec i nesto kasnije, obrnuta situacija, moje znanje i rezultati su isli samo prema gore. Za mene je to bio ogroman uspjeh. Igrao sam s uzitkom, te gutao videa i knjige o 6 maxu. Evo graf i za moj prvi mjesec na nl5 smile http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/543/k3ri.jpg
Bio sam prezadovoljan i prvi put sam pomislio da bi ovo mogao biti pocetak necega puno veceg. Na isplate nisam niti pomisljao, a bonuse sam odlucio ne dirati do kraja godine, kad bi oni iznoslili stvarno vise nego solidan iznos za nl5 igraca. Cilj za 10. mjesec da budem gold sam ispunio i prije ocekivanja te sam imao par dana za odmor od pokera prije pocetka iduceg mjeseca. A iduci mjesec je bio jednostavno ostvarenje snova, ubijao sam igru i vec sam sanjao kako igram vece limite na kojima zaradjuem tisuce $$$. Medjutim vrlo brzo sam se spustio na zemlju, zivotne okolnosti su me natjerale da moram isplatiti dobar dio rolla ali ipak ostavljajuci i vise nego dovoljno za igrati nl10, a kamoli nl5, medjutim odlucio sam i dalje ostati na nl5, jer si jednostavno nisam mogao priustiti gubitke na vecem limitu, jer sam shvatio ustvari da mogu zaraditi vise od pokera nego od poslova koji su danas preslabo placeni  a i jednostavno ih nema. Dakle poker mi je postao ustvari posao (koliko god to cudno zvucalo na nl5). Graf od 11. mjeseca je jednostavno izgledao odlicno http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/703/d3ur.jpg
Dakle krenuo sam u 12. mjesec shvacajuci poker kao posao i to mi je vec pocelo predstavljati pritisak jer znam da moram na kraju mjeseca isplatiti bar 400$, dakle trebalo ih je i zaraditi. I bas ovaj mjesec me je poker odlucio zaviti u crno. Jednostavno nista nije islo, dnevno 100 puta nevjerovatni setupi i nisam mogao vjerovati da sam na pola mjeseca a graf je u minusu!! Stvarno je bilo tesko igrati i pitao sam se dali ja uopce imam igru, dali ja bitam ista ili je to prije samo sreca bila. Volumen je patio i bilo je jasno da nema sanse da opet budem gold, smucilo bi mi se kad sam sjedao za kompjuter i krenuo igrati.. A onda jedne veceri oko 02:00 taman kad sam se spremao zavrsiti s igrom, jedan stol mi je promjenio boju i ugledao sam milestone hand. Nisam mogao vjerovati da je bas mene pogodilo i to najbolji moguci stol!! Podjeljena mi je ruka t3 i pomirio sam se s time da necu dobiti ruku. Jedan fish je cak foldao neznajuci o cemu se radi (i dan danas sam mu zahvalan) i na riveru sam shvatio da je moja ruka najjaca. Bilo je kao u snu, 436$ je mislim i jedan od vecih nagrada na nl5. Dakle mjesecna zarada u jednom handu. To mi je vratilo vjeru u poker i dalo snage da nastavim dalje. Do kraja mjeseca sam brljavio i graf je izgldao ocajno http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/850/f9g7.jpg
Milestone hand i rb je popravio sve i roll je bio odlican, isplatio sam nesto vise novaca kako bi uzivao u prestojecim praznicima. Eh i evo me onda u prvom, dakle ovom mjesecu. Nisam uopce znao sto ocekivati, dali ce biti lose kao i prosli mjesec, dali sve to ima smisla... Imam osjecaj kao da igram vec najmanje godinu dana a proslo je ustvari tek nesto vise od 3 mjeseca. I mjesec je za sada odlican na svu srecu, a trudim se i sto vise uciti. Dosta sam agresivniji u igri i trudim se iskoristiti puno vise spotova na koje bi prije samo foldao. Puno vise razmisljam o igri, protivnicima, strukturi boarda... Dobro neigram nl50, nego nl5, ali i ovdje ljudi vam ne predaju bas novac u ruke nego se trebate potruditi za njega. Nije da nema fisheva, ali regova i nitova ima takodjer poprilican broj, sto govori da su igre postale teze i da se sve teze napreduje kad se gleda neki prosjecan igrac pokera. Ali dakako ako radite na svojoj igri i trudite se svakako da se moze doci do nekog limita na kojem je moguce zaraditi vec neke solidne novce.
E sad kao sto sam naveo ima vise razloga zasto sam krenuo u ovaj projekt. Jedan od njih je da motiviram igrace koji se muce bilo na nl2, na nl5 ili su bas totalni pocetnici (kakav sam i ja bio, iako i sada daleko od toga da mislim da sam neki osobiti igrac). Dakle ulozite vrijeme u ucenje, budite kreativni dok igrate, razmisljate, a negledajte facebook (kao sto ja to cesto radim big_smile) i isplatit ce vam se. Mozete si zaraditi bar mjesecni dzeparac ali nemojte se naci u situaciji kao ja da vam je to jedini izvor prihoda a igrate nl5, radje ako mozete nadjite si posao i igrajte 2-3h dnevno, nesiplacujete roll pa vidite dokle mozete dogurati. Croman je nedavno napisao jedan odlican post o zivotu poker igraca, tako da necu sada ponavljati istu pricu kad je on to takko lijepo objasnio.
Drugi razlog je sto mislim da sam dosao do neke prekretnice, sve mi je teze grindati nl5 5h sati dnevno da bi bio gold i na kraju da si mogu isplatiti pare koje mi trebaju za taj mjesec. Shotao bi na nl10 ali me je nekako strah da krene prema dolje, plus moram isplatiti recimo 400$ i sto onda? Iskreno mislim da bi beatao igru, ali kako vidim da i ovaj mjesec kaskam za gold statusom, sva je prilika da cu se okusati na nl10 iako znam da dosta igraca nikako nemoze preci taj magicni limit i da je potreban puno veci volumen da vidis na cemu si. Dakle nastojat cu postati nesto handova u ovaj projekt, a takodjer i izvjestavati o svom napretku (nadam se).
Vec je ispao ogroman post, a mogao bi napisati bar jos 10 ovakvih big_smile Medjutim da negnjavim vise, dobrodosla su sva pitanja, sugestije i vrlo rado cu odgovoriti na njih. Velika motivacija u pokeru mi je projekt Hansa koji je pokazao kako se to radi wink a i projekt mu je bar u pocetku slican mom projektu, samo sto sam ja uplatio duplo manje, a zaradio sam oko 1.8k$ za sada..  Evo i na kraju jedan ukupni nl5 graf samo zato sto ga je meni uvijek lijepo pogledati smile http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/811/rowb.jpg

90

2

Re: 26 to stars

Sretno frende, a sad idem procitat post wink

20

Re: 26 to stars

haha thx, a jbg jednostavno nije moglo krace, a vjeruj mi moglo je i puno duze big_smile

00

Re: 26 to stars

Što prije probvaj moveupat... mozda ce ti trebat nekoliko shotova, ali ne odustaj. Gledaj videe, čitaj hh, budi u pokeru i doći će to na svoje. Sretno!

00

Re: 26 to stars

Pratim..i sretno  big_smile

00

Re: 26 to stars

Maki napisao:

Sretno frende, a sad idem procitat post wink

+100   lol

10

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

Iduci korak je naravno bio poker na face-u koji me ocarao, ali nakon kratkog vremena mi je dosadilo jer ustvari sve sto si skupljao je bila gomila cipova koja ustvari nije nicemu sluzila.

Koju sam ja lovu na tome natukao big_smile prodavao 1mil po 10kn, a igrao stol s 1m/2m blindsima big_smile i ekipa masovno kupovala, koja je to tuga bila kad su zabranili prodaju sad

00

Re: 26 to stars

Ma cuo sam nesto o tome da su se prodavali ti chipovi, al mislio sam da su to samo price, jer tko bi kupovao chipove  za poker na faceu. Ocito sam bio u zabludi hh

00

Re: 26 to stars

Pozz ljudi smile Evo dosao je i kraj tjedna pa jedan brzinski update. Nazalost kako to biva prvi dan nakon postavljanja projekta lijepi minus od 27$. Nazalost tako se nastavilo i u subotu, al na srecu malo manji ovoga puta, samo minus 17$. Uvijek je gadno kad te krene minus pogotovo za dane vikenda kada ipak ima vise fisheva, al na muci se poznaju junaci tako da je danasnji dan zavrsio u lijepom plusu od 35$. Jednostavno je bilo previse fisheva i nazalost moglo je i bolje zavrsiti da se nisam naletio sa kk na aa i pred kraj sessiona oko 170bb deep sa ak na aa vs lika koji 3 beta i 4 beta kao manijak.. Odigrao sam i par handova nl10 zoom da bi dobio onaj daily all in ticket i jednom se stackam sa aa vs kk  i dobijem, a drugi put kk vs qq (oba puta 100bb deep), tako da se tu stvarno nemogu pozaliti da me sreca nije pomazila smile
Poprilicno sam zadovoljan igrom ovaj tjedan, poceo sam gledati i ultimate guide to crush 6 max videe i mogu reci da su dosta dobri, ali ipak za malo vece limite od nl5, iako sam probao par stvari iz njega i upalile su, tako da se nadam da ce mi koristiti ako ikad predjem na vece limite, a vjerovatno cu krajem ovoga mjeseca baciti koju ruku na nl10 zato sto malo kaskam za goldom. Za kraj (ovoga puta dosta manji post nego prvi smile ) jedan hand koji je fish odigrao tako da se toga nebi niti Phil Ivey posramio (moj play no comment big_smile) http://www.boomplayer.com/en/poker-hand … 4C6B537366

10

Re: 26 to stars

Posto su danas i sutra drinking days evo jedan update za kraj mjeseca. Moram priznati da sam se malo pribojavao kako ce zavrsiti ovaj mjesec nakon katastrofalnog 12. No, bio sam ipak uvjeren u svoju igru na kojoj sam ovaj mjesec cak mozda i najvise radio, te rezultati nisu izostali. Stovise ovo mi je bio najbolji mjesec. Pa krenimo redom, grindao sam prvi dio mjeseca nl5 i osim plusa dosta me raduje red line koji mi je prije bio moram priznati zesca katastrofa, ali malo agresivnijom igrom (kako prf tako i postflop) i ne vise autopilotskom igrom, to se drasticno popravilo http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/545/oav2.jpg

Jednostavno dobro sam se osjecao i bilo je napokon vrijeme za shot na magicni nl10. Moram priznati da sam bio dosta uplasen sto se tice ovoga limita, jer dosta igraca koje znam zapne bas ovdje i stalno se vraca na nl5. Na pocetku sam dosta spewao i radio sulude bluffove koji bas i nisu prolazili i vidjeo sam da to nema smisla. Polako sam krenuo igrati svoju igru i nakon nekog vremena skontao da igraci nisu nista puno bolji nego na nl5, mozda malo agresivniji ali to je to, te da sa svojom igrom sigurno mogu imati profita.  Sample nije nesto  prevelik ali ja sam prezadovoljan, u prvom redu s igrom, a onda naravno i s rezlutatima.
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/716/hhcf.jpg
Uspio sam bez problema biti gold, a u planu je preci na betfair zbog odlicnog deala iako cu probati odrzati gold na starsima ako bude vremena i volje. Eto dakle jedan vrlo lijepi pocetak nove pokeraske godine. Sretno i svima ostalima za stolovima!

110

Re: 26 to stars

odlicno..samo tako nastavi dalje  big_smile

10

Re: 26 to stars

Svaka čast, razvalio NL10 iz prve! Da je meni bar bilo tako... big_smile

Zadnji popravljao Parangal (30-01-2014 13:35:00)

10

Re: 26 to stars

Pozdrav ljudi nisam se dugo javljao jer..grindanje cijeli mjesec nl10 i nije tako uzbudljivo  hmm  No naravno nije sve bilo tako jednolicno i dosadno. Kako je prosli mjesec bio uspjesan shot na nl10 odlucio sam naravno nastaviti tim putem, no da sve neide onako kako bi mi htjeli u pokeru pobrinuo se vec prvi dan drugoga mjeseca koji je zavrsio za mene blago reci katastrofalno, bilanca na kraju dana je iznosila -65$ i naravno odmah sam se sjebo, pitao sam sebe dali ja uopce beatam igru na nl10, bio sam toliko u bedu da sam cak pomislio da je ovo kraj moje poker karijere (koliko mi to god cudno sada zvucalo big_smile ). Odmah sam se javio svojim poker frendovima da podjelim lose vijesti i da dobijem neku vrstu utjehe i najvise mi je pomogla recenica: e prijatelju da je lako igrati poker svatko bi ga igrao. Ovime zelim poruciti i ostalima koji se nadju u zajebanim trenutcima u pokeru da neodustaju nego da jos odlucnije krenu naprijed i sigurno ce im se isplatiti!
I na svu srecu (ili znanje tongue ) i meni je krenulo bolje i vec je graf polako licio na nesto. Cinilo mi se da bi ovo mogao biti najbolji mjesec u mojoj karijeri, no kao da nisam naucio da se unaprijed ne radujem, poker me opet osamario i to dva puta. Uslijedila su dva dana od -45$ i stvarno mi je bila potrebna pauza. Uzeo sam si dva dana odmora i nakon povratka sve je opet sjelo na svoje. Za lijepi kraj mjeseca dosao je i dan kada sam ostvario najveci plus do sada u jednom danu od 65$ smile Da neduljim evo i grafa
http://postimg.org/image/46r7nbqzr/
E sada zadovoljan sam rezultatom iako i samom  igrom i nisam bas. Jednostavno nisam toliko radio na igri koliko bi htjeo i nadam se da cu to ovaj mjesec ispraviti, takodjer volumen je dosta los i mogao i morao biti veci, a jos jedna stvar koja mi bode oci a to je dosta losa crvna linija koju cu definitivno morati popraviti. Planovi za dalje su prelazak na betfair, nadam se vec u ponedjeljak uz odrzavanje goldstara na starsima. Planiram igrati dosta vise i nadam se da ce i zarada biti veca. Eto toliko od mene, sretno svima u vikend grindanju smile

10

Re: 26 to stars

sretno

10

Re: 26 to stars

Hvala  smile

00

Re: 26 to stars

Uh odakle poceti.. Stvarno uzbudljiva prva polovica mjeseca! Pocelo je kao iz snova, 3-4 dana igre i 130$ profita. Islo je predobro i vec sam sanjao o rekordnoj zaradi ovaj mjesec. Ali, uvijek mora biti ali. dogodio se najveci down u mojoj cash karijeri. Pao sam za 23Bi. Jednostavno nista nije islo kako treba, 5 danas za redom sam zavrsavao 50 skoro 50$ dolara u minusu. Roll je bio pao tako nisko da me jos gubitak dva BI dijelo od povratka na nl5. Međutim, znao sam da se kad tad mora okrenuti jer mislim da imam igru s kojom mogu biti profitabilan na nl10 te bi mi povratak na nl5 tesko pao. I napokon se zaustavio los run i stvari su lagano krenule na bolje. Zadovoljan sam volumenom, ali i igrom i graf je lagano poceo ici na gore.
Sve je izgledalo kao da se vraca na staro i bio sam zadovoljan. Igraci prelosi, medjuti malo je ev linija krenula se odvajati od zelene i to me pocelo malo frustrirati, u jednom trenutku iznosila je i 10BI razlike od zelene sto i nije bas malo. I onda dolazimo do danasnjeg dana. Opet je krenulo ok, ali gubio sam u allinovima ruke gdje sam bio dosta veliki favorit i to me vec pocelo dosta zivcirati. I onda naletim na poznato ime za stolom. Najveci fish kojeg sam ikada vidio. I tako krene igra, svi ga zivi stackaju, ja jednom, pa uletim qq vs njegov qq i dobije lik boju. I uglavnom fish stalno ide all in i skupi u jednom trenutku 750 bba big_smile Cekala se prilika za stackanje, u međuvremenu sam i ja skupio pristojan stack i moglo je poceti. Fish se malo smirio i nakon sto je izgubio jednu vecu ruku poceo je opet ici svaku ruku all in i onda ta sudbonosna ruka, najveca u mojoj karijeri, nagovorio sam se da stisnem call jer sam znao da sam jaci, ali opet.. skoro mi je srce stalo. Da ne duljim evo ruke http://www.boomplayer.com/en/poker-hand … AD61AA576C Uh na turnu je vec bilo gotovo tako da sam bas odahnuo i osmjeh je bio na licu smile
Evo i grafa i nadam se da ce samo rasti prema gore i mozda ce ipak biti rekordan mjesec http://i58.tinypic.com/ncnouw.jpg

00

17

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

nagovorio sam se da stisnem call jer sam znao da sam jaci, ali opet..

Ovo je vrlo loš call. Čak i za 100bb a kamoli za skoro 500. S ovom rečenicom zvučiš ko neki fish koji calla 3. barrel na riveru s 2nd parom i onda kaže: znao sam da sam jači, ali bio je velik bet pa sam skoro foldao, ali sam onda svejedno callao.
Vjerojatno si bio na tiltu jer vas je fish razbijao. Nadam se da ćeš skužiti kad ti se sve slegne.

10

Re: 26 to stars

Ma ne, nisam bio na tiltu, bio sam jedno 30-ak $ u plusu na stolu. Jednostavno racunao sam da qjo stoji ok vs any two shove, jer je to fish koji ide svaku ruku all in prf, osim kad je skupio oko 700 bb-a, onda je mozda foldao par ruku, ali samo dok nije izgubio neki veci pot, ubrzo se je vratio staroj navici. Sto se tice matematicke strane imam 58.13% vs any two

03

19

Re: 26 to stars

Nije mi jasno kako si se "nagovorio" na call sa skoro 500bb sa QJo...sick! wink

20

Re: 26 to stars

Haha pa normalno da nebi to callao vs 99.99% igraca, ali lik koji ide all in sa any two, e tu se vec mjenja situacija. Lik je vec bio izdonirao oko 200$ na stolu i po meni je bila ok situacija jer pod a) imam dosta solidnu ruku vs njegovog rangea, b) zatvaram akciju, c) po meni treba iskoristiti situaciju prije ga netko drugi ne stacka

02

21

Re: 26 to stars

frende ovo je čisti gambling call...sa 100bb bi još i shvatio al to je skoro 500bb!!!!! baš me zanima kako bi razmišljao da si popušio hand...

10

22

Re: 26 to stars

Pod uvjetom da stvarno shipa 100% ruku (mozda je imao seriju dobrih ruku, mozda je upravo odustao od "strategije", mozda folda bottom rangea) matematički ti je call ok i dugoročno +EV ali da li je stvarno isplativo uzimati takav mali edge (znaci radis si 5BI razlike u EV protiv njegovog rangea u jednoj ruci bez obzira na ishod) ne znam bas. Super high variance. Ja bi uzeo da shipa recimo 80% rangea da budem siguran i callao sa 60tak % equitya. Vjerojatno bi higher EV bilo riskirati tih 50$ na 2bi shot na 25NL nego praktički flipat.

Prijavi se na PokerPro Coaching
40

Re: 26 to stars

Lik definitivno shipa 100% rangea, mogu ti poslati njegov hand history gdje recimo calla 200bb deep shove na riveru sa a high, gdje 20 puta zaredom shova doslovno sve itd.. Dakle lik nezna za fold i btw kako bi ostavio 200$ za stolom da neradi takve playeve. Ok slazem se da je call marginalan i da je to super high varijanca, ali realno u prednosti sam. Problem je sto smo toliko deep i mogu se sloziti da je to malo gambling call. A da sam spusio hand, pa ok  bio sam ionako oko 30$ u plusu na stolu pa mislim da si mogu priustiti jedan tako marginalan, pa nije kraj svijeta da spusim. Realno gledajuci da igram protiv njega svaki dan bio bi par tisuca $ u plusu mjesecno bez beda i ovakvi igraci se ne susrecu inace tako da.. nemojte me sad razapet zbog marginalnog calla big_smile

01

24

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

Lik definitivno shipa 100% rangea, mogu ti poslati njegov hand history gdje recimo calla 200bb deep shove na riveru sa a high, gdje 20 puta zaredom shova doslovno sve itd..

Veliš da shipa 100% range-a... Kak je onda u toj jednoj ruci došao do rivera?

00

Re: 26 to stars

Mislio sam na to da kad shipa uopce nije bitno koje karte ima, jer ako ga vidis da redovito ide all in sa 72o, t4o, ocito je neke ruku i callao samo itd.. Veliš da shipa 100% range-a... Kak je onda u toj jednoj ruci došao do rivera? -nisam glup i mislim da ovakva podcjenjivacka pitanja nemaju smisla. Pokrenuo sam ovaj projekt kako bi malo obogatio forum jer vidim da je dosta pao i da nema vise toliko kvalitetnog sadrzaja kao prije, nego vecinom trollovi koji se sprdaju. Ja od ovog projekta nemam nista, osim nekog zadovoljstva podjeliti rezultate s drugima koji igraju ove limite. Nekuzim u cem je fora svaki put nekoga ubijati u pojam, dok nekaze ok u pravu ste i gotovo.

24