Tema: Veće isplate-iskustva

Ovako ljudi, planiram izvadit veću svota na skrill, te zatim prebaciti na visa karticu, tipa 40k eura, da li ima tko iskustva s tim?

Uvijek do sada sam vadio tipa 3-4k mjesečno i nije bilo problema, znao sam ih prebaciti sa skrilla na visu i banka se uopće nije javljala, nekako mi osjećaj govori da kad sjedne veća svota da bi moglo biti svega..

Ne bi htio scenu iz nekog krimi filma, tipa ujutro me bude nakon sessiona, silazim dolje policija upada, odakle pare dečko smile

Mislim banki će pisati da je novce poslao skrill, ali znam kako su tulavi ovi koji rade, oni nemaju pojma niti što je skrill, niti išta o takvim stvarima.

Koliko sam pričao sam prijateljima, banka nema ovlasti da vidi točno porijeklo novca, stoga ne mogu znati da je s online pokera. Ali opet, ne bi htio još da mi neku kaznu opiče, poznavajući ovu državu ne bi me čudilo, političari mogu krasti svoj narod u milijunima eura, oni slobodno izađu nakon "sudskog procesa", ali vjerojatno ljude poput nas pokeraša bi na robiju.

Stoga me zanimaju iskustva ljudi? Da li bi moglo biti problema, i otvoren sam za prijedloge, mislim znao sam u casinu preko skrill kartice dići tipa 10k kuna, ali ne znam koliko je limit tamo. I opet nebi htio izvadit novce sa skrilla u casinu, kako ću objasnit porijeklo novca(tipa kupujem stan, porezna bi mi mogla uletit).

Nekako imam osjećaj da će biti problema da ga j... smile

00

Re: Veće isplate-iskustva

Koliko se sjecam na transakcije koje su  nesto preko 100k kn se aktivirao ured za pranje novca i na takve transakcije nije cudno da te pozovu da objasnis odakle ti novac(iako ne moraju ni za dosta vece cifre).
Jesu li povecali taj prag ne znam a ako ti nije toliko hitno ja bi ipak izvadio na vise puta po manji iznos..

00

Re: Veće isplate-iskustva

Mislim da je ovo za 100k standard i ne mora biti 100k odjednom, nego može biti i u više transakcija.

Ako ne želiš ništa potpisivati, cashoutaj oko 10k mjesečno u par manjih transakcija. I usput dižeš i na bankomatima i u casinu.

Kad ćeš prijavljivat da si kupio stan, morat ćeš napisati podrijetlo novca. Tamo raščlaniš cifru na više dijelova. Napišeš da je dio od zarade, dio od ušteđevine, dio dar od roditelja... Napišeš što više opcija i neće biti problema.

00

Re: Veće isplate-iskustva

Ja imam poznanicu u MF koja kaže da ''generalno'' ti ne mogu ništa. Ako si igrao poker na nekim stranicama, odnosno državama EU-a u kojem je poker reguliran(tipa F,IT,E,B, gdje je porez uračunat u rake) onda si tamo platio porez i samim time ukoliko HR ima ''porezne ugovore'' s njima onda si pak na konju i  ne mogu ti apsolutno ništa.  Naravno ovo ti govorim šta je meni ta poznanica iz MF rekla, jer u praksi ja ne vadim više od 10kEUR mjesečno.

00

Re: Veće isplate-iskustva

Samo da vam se zahvalim na odgovorima. Razlomit ću to u manje transakcije pa ćemo vidjeti.

00

Re: Veće isplate-iskustva

bzvz sam naiso, al sta stvarno lupate po3-4k eura mjesecno na online pokeru. koji su to NL1000 ?

00

Re: Veće isplate-iskustva

Archiv3r napisao:

bzvz sam naiso, al sta stvarno lupate po3-4k eura mjesecno na online pokeru. koji su to NL1000 ?

Fino ti user bluwhale rece da ce ti poker vratiti koliko si mu dao.


@lex, imao si negdje thread gdje su uskebasia iz banke trazili da donese ispis transakcija od skrilla da vide porijeklo novca. Znam da u bosni nisu identicni zakoni ko u hr, ali nista cudno i nevjerojatno da i ovdje traze (zbog pranja novca i to). Kao sto ti roba rece, drz se manjih transakcija ako ti bas nije stani-pani da imas velik iznos "sutra" u dzepu. Jbg, da si skrill vip silver mos samo preko bankomata dici u mjesec dana 14-15k za koje te niko nece cimati. Ako koristis neteller, mos jos lakse. Tipa neteller gold ti daje 3k€ dnevni limit na karticu.

00

Re: Veće isplate-iskustva

Da, taj moj slucaj gdje sam za nekih 7-8 mjeseci skinuo oko 60k dolara u isplatama, nikad vecim od 5k dolara u komadu, je pokazao da imaju pravo da traze ispis transakcija sa Skrilla.

U svakom slucaju, ono sto je pozitivno je da je od tad proslo punih 9 mjeseci a da me vise niko nije cimao ( doduse skinuo sam jos 5-6 puta od tada neke manje cifre, tipa do 2k pa onda dobio Skrill karticu tako da na nju isplacujem ).

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: Veće isplate-iskustva

6 isplata po max $6500 u kratkom roku direktno na visa karticu od pbz sa ps i nitko ništa nije pitao

Zadnji popravljao Hannibal (15-11-2015 17:47:33)

00

Re: Veće isplate-iskustva

mozes li precizirati kolko je kratak rok? smile
ja se trudim da mi isplate od cca 5k imaju razmak bar mjesec i po...

00

Re: Veće isplate-iskustva

behemont napisao:

mozes li precizirati kolko je kratak rok? smile
ja se trudim da mi isplate od cca 5k imaju razmak bar mjesec i po...

u nekih 45 dana.

00

Re: Veće isplate-iskustva

lex19863 napisao:

Ovako ljudi, planiram izvadit veću svota na skrill, te zatim prebaciti na visa karticu, tipa 40k eura, da li ima tko iskustva s tim?

Uvijek do sada sam vadio tipa 3-4k mjesečno i nije bilo problema, znao sam ih prebaciti sa skrilla na visu i banka se uopće nije javljala, nekako mi osjećaj govori da kad sjedne veća svota da bi moglo biti svega..

Ne bi htio scenu iz nekog krimi filma, tipa ujutro me bude nakon sessiona, silazim dolje policija upada, odakle pare dečko smile

Mislim banki će pisati da je novce poslao skrill, ali znam kako su tulavi ovi koji rade, oni nemaju pojma niti što je skrill, niti išta o takvim stvarima.

Koliko sam pričao sam prijateljima, banka nema ovlasti da vidi točno porijeklo novca, stoga ne mogu znati da je s online pokera. Ali opet, ne bi htio još da mi neku kaznu opiče, poznavajući ovu državu ne bi me čudilo, političari mogu krasti svoj narod u milijunima eura, oni slobodno izađu nakon "sudskog procesa", ali vjerojatno ljude poput nas pokeraša bi na robiju.

Stoga me zanimaju iskustva ljudi? Da li bi moglo biti problema, i otvoren sam za prijedloge, mislim znao sam u casinu preko skrill kartice dići tipa 10k kuna, ali ne znam koliko je limit tamo. I opet nebi htio izvadit novce sa skrilla u casinu, kako ću objasnit porijeklo novca(tipa kupujem stan, porezna bi mi mogla uletit).

Nekako imam osjećaj da će biti problema da ga j... smile

Vadis velike cifre pa trebas samo uplatiti sa Skrilla na neki od podrzanih sajtova vecu cifru i dobijes Gold VIP status i odma je fee manji a dnevni limit ti je 2500€ na bankomatu sto je odlicno.Njihova kartica nije povezana sa OIB-om...

edit:
Nisam vidio da imas Skrill karticu...cemu onda vadjenje na visa karticu nije mi jasno...

Zadnji popravljao noirlegion (17-11-2015 12:34:35)

00

Re: Veće isplate-iskustva

noirlegion napisao:
lex19863 napisao:

Ovako ljudi, planiram izvadit veću svota na skrill, te zatim prebaciti na visa karticu, tipa 40k eura, da li ima tko iskustva s tim?

Uvijek do sada sam vadio tipa 3-4k mjesečno i nije bilo problema, znao sam ih prebaciti sa skrilla na visu i banka se uopće nije javljala, nekako mi osjećaj govori da kad sjedne veća svota da bi moglo biti svega..

Ne bi htio scenu iz nekog krimi filma, tipa ujutro me bude nakon sessiona, silazim dolje policija upada, odakle pare dečko smile

Mislim banki će pisati da je novce poslao skrill, ali znam kako su tulavi ovi koji rade, oni nemaju pojma niti što je skrill, niti išta o takvim stvarima.

Koliko sam pričao sam prijateljima, banka nema ovlasti da vidi točno porijeklo novca, stoga ne mogu znati da je s online pokera. Ali opet, ne bi htio još da mi neku kaznu opiče, poznavajući ovu državu ne bi me čudilo, političari mogu krasti svoj narod u milijunima eura, oni slobodno izađu nakon "sudskog procesa", ali vjerojatno ljude poput nas pokeraša bi na robiju.

Stoga me zanimaju iskustva ljudi? Da li bi moglo biti problema, i otvoren sam za prijedloge, mislim znao sam u casinu preko skrill kartice dići tipa 10k kuna, ali ne znam koliko je limit tamo. I opet nebi htio izvadit novce sa skrilla u casinu, kako ću objasnit porijeklo novca(tipa kupujem stan, porezna bi mi mogla uletit).

Nekako imam osjećaj da će biti problema da ga j... smile

Vadis velike cifre pa trebas samo uplatiti sa Skrilla na neki od podrzanih sajtova vecu cifru i dobijes Gold VIP status i odma je fee manji a dnevni limit ti je 2500€ na bankomatu sto je odlicno.Njihova kartica nije povezana sa OIB-om...

edit:
Nisam vidio da imas Skrill karticu...cemu onda vadjenje na visa karticu nije mi jasno...

Mislio sam izvaditi sa Skrila na Visu karticu 40k eura da odma platim stan u cashu. Pošto ne mogu odma sa skrill kartice izvadit cijeli iznos.

Zadnji popravljao lex19863 (18-11-2015 07:18:34)

00

Re: Veće isplate-iskustva

daj kaparu dok ne izvadiš ostatak, bolje to nego da odjednom vadiš lovu.

Mene nikad niko niš nije pitao za novce, a solidan iznos sam isplatio direkt sa poker stranice na visu, kada mi je trebalo više love rascjepkao sam u par isplata od 3-5k €.

00

15

Re: Veće isplate-iskustva

Bora tajter napisao:

daj kaparu dok ne izvadiš ostatak, bolje to nego da odjednom vadiš lovu.

Mene nikad niko niš nije pitao za novce, a solidan iznos sam isplatio direkt sa poker stranice na visu, kada mi je trebalo više love rascjepkao sam u par isplata od 3-5k €.

+1

00

Re: Veće isplate-iskustva

pitanjce-je li netko od poker novaca kupovao auto ili nesto slicno sto je dosta skupo? zanima me ako netko pokuca na vrata i pita za podrijetlo novaca, sto je roba gore spominjao....recimo da kazem 10k ustedevina, 5k od prodaje ovog auta, i 10k posudili roditelji, jel to prolazi, ili sad idu jos gnjaviti od kud ova ustedevina itd? uglavnovm, ako je netko imao iskustva da kaze rijec dvije...

00

17

Re: Veće isplate-iskustva

Nitko ti neće pokucati na vrata. Ovo što sam ja gore pisao je sastavni dio papira za prijavu poreza na promet nekretnine. Kod auta toga nema.

00

Re: Veće isplate-iskustva

aaa, to je sastavni dio sluzbenog papira.. ok smile
mada je teoretski moguce da pitaju iz porezne odakle ti lova za auto, al valjda nece, sad kad imaju mamice imaju pune ruke posla big_smile

00

19

Re: Veće isplate-iskustva

Zanimljivo:
http://net.hr/danas/novac/sto-i-koliko- … trolirati/

10

Re: Veće isplate-iskustva

Ne prolazi poker pod igre na srecu kod nas jos??

00