Tema: Spin&Go - sky is the limit :)

Poz drustvo, odlucio sam se da otvorim jedan ajmo reci blog (jer nece biti nikakav projekat niti challenge nego cisto da se nesto prati i da ljudi vide da spin&go moze biti zanimljiv format, u svakom smislu te rijeci big_smile). Na ovome forumu sam vjerovatno nepoznanica jer nisam toliko aktivan sto se tice pisanja ali redovno citam sto se ima procitati.
Spin&Go's sam poceo igrati od 7-og mjeseca i od tada sam u stable-u od vjerovatno i najboljeg spin&go igraca a to je bighusla. Ovo je jedan skroman stable sa oko 40 igraca od kojih imamo par high stakes igraca (100$) dok su ostali mid stakes (15$ i 30$). Materijale, videe i strategije je iskljucivo pravio bighusla i ti materijali se ne mogu share nikako jer ima nekakav copyright i cim upalis video npr. ugasi ti i skype i sve programe za rekordanje, slikanje itd ..
Mogu se pohvaliti da sam profitabilan igrac i da za sada sve ide odlicno. Nedavno sam imao shot na 30$ lvlu ali me varijanca i nije bas posluzila pa sam se vratio na 15$ dok ne izadjem iz MU.
Da napomenem da narednu sedmicu-dvije necu puno igrati zbog ispita na faksu ali mart cu definitivno ici na volumen od 4-5k game-ova.
Inace zadnja 3 mjeseca mi je volumen uzasan, 1k prosjek ali bice bolje smile

Vjerujem da imate dosta pitanja sto se tice ovoga formata pa ne ustrucavajte se pitati ja cu nastojati odgovoriti sve smile

Sljedeci grafovi su na 15$ limitu

Novembar - Solidan run, premalen volumen
http://i.imgur.com/kRRxiV2.png

Decembar - Malo los cev ali dobar roi, imao veliki breakeven stretch nekih 10k ruku kao sto se vidi ali nije lose
http://i.imgur.com/Vs3c99y.png

Januar so far big_smile - Losa strana spinova ali sta je tu je, mora se nekad i lose runnati, cEV je super sa obzirom koliko lose runnam.
http://i.imgur.com/XU94BaY.png

Zadnji popravljao nokeee (25-01-2017 00:57:07)

50

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Sretno! Iako mi se čini da tebi sreća ne treba, kad imaš znanje tongue

10

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Hvala @roba59 , pa na ovome limitu sam vec 4 mjeseca tako da je vrijeme za nove izazove uskoro, dokazao sam da ovaj mogu beatati smile

Danas sam imao mali sess ali je bilo uzbudljivo, krenulo odlicno i onda pad ali eto na kraju i nije toliko lose ispalo. Shipao sam danas par vecih multija od toga jedan je bio 10x smile

http://i.imgur.com/7FI6nsH.png

Ovo je bio hand sa kojim sam shipao 10x , dosta sretno iako je call BTN-a uzasan big_smile. Trenutno runnam -60 BI tako da mi je ovo jako dobro doslo.

https://www.weaktight.com/h/588a796fd39043d6058b496a

Btw. postavljajte pitanja ljudi ajde da ne bude monoton thread, ajmo pricati malo big_smile

Zadnji popravljao nokeee (27-01-2017 00:48:22)

00

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Super da netko piše o ovom formatu i da je profitabilan.

Ja igram uz cash zoom game malo i 1$ Spin&Go sa nekim malim
uspjehom. Igram za opuštanje uz cash game.

Ono što mi fali je razrađeni PRF rangevi. Da li ih ti imaš u nekoj
excel tablici pa ako možeš da mi ih pošalješ na mail:

samodobrifilmovi1@gmail.com

Nemoj samo reći da ih imaš u glavi i da ovisi o situaciji, ono normalni
rangevi uz varijacije naravno 500+ i -250. Tj. nisu isti rangevi kada
imaš 500+ ili kada imaš manje od 250.

Ja recimo imam za zoom cash game 20 tablica sa raznim PFR rangevima
pa ako se želiš okušat u tom formatu ja tih na mail pošaljem sve.

Jako je teško te tablice naći na netu. Pa ako zaista želiš populazirati
ovaj format bilo bi super da to podjeliš sa nama da nas sve uhvati
Spin&Go manija... Milja je tako blizu...   :-)

Zadnji popravljao samodobri (27-01-2017 19:48:37)

10

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

@samodobri, sto se tice range-ova vjerovao ili ne znam ih napamet, rasporedjeni su od 0-11 bb , 11-17 i 17-25 i za svaku poziciju znam napamet jer toliko sam turnira vec odigrao da jednostavno udje u glavu, a i kada je sef izbacio nove range-ove morali smo ih nauciti i kasnije kod njega imas kao provjeru i on provjerava koliko dobro znas range-ove jer je to vazno poslije kada igramo vise stolova. Kao sto sam vec napisao bighusla je sam pravio range-ove i potrosio bog zna koliko sati i skroz su unexploitable tako da ih nazalost ne mogu slati nikome jer jednostavno tako mi pise u ugovoru da ne smijem nista dijeliti iz stable-a. Naravno uvijek postoji mogucnost da se bilo ko od vas prikljuci stable-u pa ako vas zanima nesto u vezi toga pitajte takodjer, nadam se da ne shvatate ovo kao reklamu ili nesto, ako smeta mozete edit i izbrisati ovaj dio posta smile

Zadnji popravljao nokeee (27-01-2017 20:57:22)

00

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

glgl, lijepi grafovi... do kraja god si na 100$ sigurno

10

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

niveaformen napisao:

glgl, lijepi grafovi... do kraja god si na 100$ sigurno

Hvala smile To mi je cilj pa cemo vidjeti sta ce biti big_smile Trenutno sam u obavezama preko glave tako da se ne mogu ni posvetiti igri niti ista, imam ispite sve do polovine februara, pa mislim da bih u martu trebao imati drugi shot na 30$

00

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Vidim da si imao oko 1k gameova u danu, koliko ti treba za to vremeniski i koliko stolova istovremeno igras?

01

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Vatroslav napisao:

Vidim da si imao oko 1k gameova u danu, koliko ti treba za to vremeniski i koliko stolova istovremeno igras?

Nije u danu nego je mjesecno, imas iznad opis grafa. Igram 2 stola radnim danima a treci stol dodam za vikend jer je tad puno vise ribe nego inace pa da ne gubim value. Skill za cetiri stola jos nemam jer je stvarno tesko koncentrisati se kada igras 4 stola HU recimo ma da se ne desava bas cesto da budes HU na sva 4. Igrajuci 2 stola imam nekih 12-15 games/h, 3 stola je negdje oko 20 games/h.

Zadnji popravljao nokeee (28-01-2017 14:45:17)

00

10

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Graf od vikenda, danas je puno ribe bilo kao i obicno ali nisam mogao puno igrati kao ni cijeli ovaj mjesec .. Vjerovatno cu sada umanjiti malo postanje jer ne znam da je ikome zanimljivo gledati samo grafove a sa obzirom da i nije neka zainteresiranost postat cu jednom u sedmicu-dvije, zivi bili big_smile

http://i.imgur.com/hRMq8Jj.png

30

11

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

bok nokeee

drago mi je sto pises o spin&go formatu. ja sam odigrao nekih 3000 turnira (15$ i 30$), ali nazalost to je bilo bezuspjesno zbog izrazito loseg pristupa svemu. sad nakon krace pauze razmisljam da ponovno pokusam uz ozbiljan trud i rad na igri.

kako se nosis sa varijancom? kakav bankroll management koristis, dali se spustas na nizi limit kod veceg downswinga?

sretno dalje sa projektom!  wink

00

12

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Poz @joso93 , igrajuci spinove na varijancu se vec naviknes i to ti postane bukvalno svakodnevnica tako da su downswingovi od 50-100 BI ne cesti ali se mogu desiti barem 1-om mjesecno, naravno to nije 100%. BRM nemam jer sam pod stakeom, tako kad god ispucam bankroll dobijem reload od 30 BI, ovo je naravno jedna od prednosti stake-a jer nemas taj pritisak koji ti gubljenje novca inace stvara. Ne spustam se na nizi nivo osim ako mi coach ne kaze drugacije.

Sto se tice ovoga threada, moram reci da sam ovaj mjesec presao u drugu sobu (nazalost ne smijem i ne mogu otkriti koja je, ali na ovo ste vec navikli big_smile ) i malo je reci da sam odusevljen. Limiti su barem 4-5 puta vise soft nego na starsu, ja sam ostao zatecen kad sam sve to vidio. Trenutno igram 15$ kao na starsima, imao sam shot na 30$ (za razliku od starsa ima samo par regova ostalo sve fishevi) ali me opet uhvation los run neutral tako da cu za sada grindati 15$ koje su ekvivalentne 3-7$ limitu na starsima, sve sami retardi big_smile . Nisam igrao pocetkom mjeseca ali evo kako to izgleda zadnja 3 dana.

http://i.imgur.com/PX1wz9j.png - 15$

http://i.imgur.com/bapYddu.png - shot na 30$

Dobio sam ogromnu motivaciju sada, sutra imam zadnji ispit , tako da cu se ovaj i iduci mjesec razvaliti od igranja i ucenja. Ubacio sam najmanje 1,5 sati za offtable dnevno. Samo jako x]

Zadnji popravljao nokeee (08-02-2017 02:12:02)

00

13

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Proslo pola mjeseca pa evo jedan mali update, nisam zadovoljan volumenom , imam jedva 100 games/day a to je nekih 4-5 sati grinda, s obzirom koliko imam slobodnog vremena trebam imati barem 150/day. Ali dobro popravice se i to big_smile sto se tice igre odlicna je, nikad vise ribe u zivotu vidio nisam tako da varijance skoro pa nema. Motivacija je na nivou, izaci cu ovog mjeseca iz MU i imacu pristojan profit tako da nema brige iduci mjesec i nadam se opet novom ali uspjesnijem shotu na 30$. Kao po obicaju evo malo grafova big_smile

http://i.imgur.com/oU0p6xn.png
-redline sam malo zeznuo jer se nisam skroz adaptirao ribama ali zadnjih par dana je sve okej

http://i.imgur.com/RNBQVfr.png
-overall roi je strasan big_smile

http://i.imgur.com/kI8OA82.png
-evo kako to izgleda sa multiplajerima smile

pozzz x]

50

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Jako lijepo!

Koliko je ROI i ITM% kod top regova (na 100$)?

10

15

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

niveaformen napisao:

Jako lijepo!

Koliko je ROI i ITM% kod top regova (na 100$)?

Hvala smile

Za break even ti je potreban 35% ITM i sad su jako male razlike izmedju roi-a i itm-a. Recimo 35.8% itm ti je 2% a 36.2 3% roi. Top regovi na 100$ imaju 2-3% roi , onaj ko ima 5% i vise taj je bas teski crusher.

00

16

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Da ne mislite da sam umro ili nesto evo javljam se big_smile Nemam namjeru vise postati na ovoj temi jer ocito da zainteresovanosti nema nikako pa mi ni nema smisla samo postati grafove. Mozda uskoro bude neki challenge od mene ali grafove i to vise postati necu jer nema smisla. Naravno nastavicu lurkati na forumu i gledati ostale teme. Lijep pozdrav smile

20

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Ja volim pogledati tvoju temu...Sretno dalje.  smile

40

18

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Ima puno ljudi koji te prate, samo velika većina ništa ne piše pa onda izgleda da te nitko ne prati...

40

19

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Ajde dobro decki ako vi tako kazete onda cu se javljati jednom-dva puta mjesecno, ili ako se desi sta zanimljivo. Sto se tice challenge-a mislio sam raditi volumen challenge ali nisam siguran kada jer sam u zadnjem semestru na faxu, a sad slijedi najtezi period maj-juni tako da ne znam kada to da uradim, mozda mogu nesto tipa 4k games tokom ta 2 mjeseca jer cu stvarno biti kratak na vremenu, pa onda u julu mogu odraditi 4-5k gejmova. Ako ima neko prijedlog moze napisati big_smile

50

20

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Ajde da napravimo summary ovoga mjeseca ..
Prvo da krenem od svoje igre za koju mogu reci da je samo napredovala, presao sam sa regularno igrajuci 2 stola na 4 (ponekad i 6!) sto u ovom formatu pokera zahtjeva ogrooman fokus, pogotovo 6 stolova (ne ide mi bas extra dobro jer fokus mora biti barem 2 levela veci nego kada igram 4 stola, ali trudim se igrati 6 kada mogu smile ). Treba jos dodati da mi je cEV otkada igram 4 stola jos veci nego sto je bio na 2, znaci ogroman napredak u igri.
Ovo je bilo nesto pozitivno a sada ono negativno jeste da sam imao opet shot na 30$ limitu i opet sam fejlao ! Medjutim uspio sam odigrati oko 500 gejmova i upoznati pool kako tako i mogu reci da je dosta soft. Necu kriviti varijansu za ponovni fejl jer je bilo tu i mojih gresaka medju kojim je prevelik respect regovima, i samim tim mi mozak uopste nije funkcionirao kako treba kada bih igrao protiv njih. Ali jedan dio i jeste bila zapravo varijanca, tj. oni spotovi koji ubijaju EV + gubis pare zagarantovano, tipa flush over flush itd .. Lijepo mi je islo do nekih 300-350 gejmova a onda raspad sistema. Ali sta je tu je, trenutno sam u MU , spustio sam se limit nize i skoro da sam izgrindao taj MU pa bude uskoro opet shot smile
Volumen i dalje mali, ali kad sam zadnji semestar pa mi je trenutno fax ispred pokera.


http://i.imgur.com/osiKdZ6.png
Graf sa 15$. Na ovome grafu je zapravo zanimljiv ovaj mali pad red line-a a to je zapravo kada god sam pokusao imati session sa 6 stolova, red line bi padao. To je zapravo to privikavanje gdje je neizbjezno da missam neke spotove, ne pratim akciju, idem puno na showdown odnosno igram abc poker. Ali promjenit ce se i to vremenom. Zanimljiv je i evROI koji je 10 big_smile bit ce to pravi challenge zadrzati ovakav evroi preko jos veceg samplea ali zasto da ne smile

http://i.imgur.com/gKraa5i.png
Graf sa 30$. Nema se sta puno za reci osim da je ocit pad igre na ovom zadnjem dijelu grafa i to je bio mix loseg igranja i varijance, bice bolje drugi put smile Btw. Ovo 10k won je bio neki bug sa pt4 za spin format pa se nije to dobro trackalo, ali ajde barem lijepo izgleda big_smile

Zadnji popravljao nokeee (29-04-2017 00:34:38)

70

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

glgl, kaj znaci MU? big_smile

00

22

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Vatroslav napisao:

glgl, kaj znaci MU? big_smile

Hvala big_smile MU je make up odnosno dug šefu, jer sam pod stake-om.

00

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Evo mog komentara:

Iskreno ovo izgleda više nego dobro, tj. predobro da bi bilo istinito.

Kad bi te pitao daj mi excel tablice sa preciznim rangevima koje imaš za svaku situaciju
ne bih dao jer bal bla bla.

Kad bi te pitao jer se možemo čuti na skypu i da igraš malo na mom accountu i učiš me reko
bi ja nemam vremena bla bla, ja nisam coach bla bla, ja ovo, ko si ti da ti meni bla bla.

I na kraju ostaje da gledamo mi početnici koji su probali na 1$ i izgubili jer kao to je sve
sreća, nema tu igre, možemo samo slinit na ovo.

Sretno. :-)

00

24

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

samodobri napisao:

Evo mog komentara:

Iskreno ovo izgleda više nego dobro, tj. predobro da bi bilo istinito.

Kad bi te pitao daj mi excel tablice sa preciznim rangevima koje imaš za svaku situaciju
ne bih dao jer bal bla bla.

Kad bi te pitao jer se možemo čuti na skypu i da igraš malo na mom accountu i učiš me reko
bi ja nemam vremena bla bla, ja nisam coach bla bla, ja ovo, ko si ti da ti meni bla bla.

I na kraju ostaje da gledamo mi početnici koji su probali na 1$ i izgubili jer kao to je sve
sreća, nema tu igre, možemo samo slinit na ovo.

Sretno. :-)

Haha dobar komentar big_smile ma vezan sam ugovorom do 7-og mjeseca i u tom ugovoru sve fino pise da ne smijem iz stable-a iznositi nista, mislim mogu ja ali ako se otkrije nekim slucajem snosim ne bas lijepe posljedice. Ako neko ima zelju da pocne uciti ovaj format uvijek se moze prijaviti u neki stable kao i ja, jer sam i ja bio pocetnik pa sam eto dogurao dokle sam dogurao. Uostalom mogu ja i sefa pitati da li su otvorene prijave ovdje jer su neki dan dosli neki novi ljudi. Hvalaa smile

00

Re: Spin&Go - sky is the limit :)

Hvala na odgovoru. Ja sam igrao ovaj format par mjeseci, 1$ i išlo je dobro ali kada sam prešao na 3 ili 7, ogromna razlika i bio sam uništen, kao da on uvijek zna kada ja guram da imam nešto što on dobiva. :-)

Vidi ako možeš poslati neki info, bio bi zainteresiran da učim ovaj format koji mi je jako dinamičan. A i trenutno sam u velikom downswingu u drugim formatima pa bi bilo super jednu godinu se posvetit nečem novom.

pozzz

10