Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Ja san svoje novce sa ss-a iskljucio i nema šanse više ikad 100 kn uplatit. Igra san tamo 2 miseca koliko san moga i kad mi se dalo s obzirom na posa i sve ostalo i ta 2 miseca san napravio 250 buy inova. Nakon njihovog updatea misec ipo dana 2 winning sessiona nisan moga spojit...ni tada nisan gubio ali samo san se vrtio na nuli. Odjednom igrači koji neznaju napisat rič poker a ne igrat nose svaku ruku bez obzira sa čime uđu vidit flop. Nemislin za sebe da san neki vrhunski igrač ali mislin da ljude koji su spremni placat 30-40bb sa j7 ili k9 za vidit flop bi triba dobivat redovno i bez većih problema. Boardovi su postali toliko čudni da je to jednostavno nemoguće na skoro svakom su 3 karte od boje i 4 od skale. qq jj tt u 80 posto slučajeva gubi od karata tipa a3 ili k7 ili tako nešto. u mom slučaju situacija u kojoj san najviše novaca gubio je all in u flopu sa ak ili aq protiv kq kj kt flop stavi zajedničku kartu uđen u all in turn je obavezno protivnikova druga karta i to se dešava 8 od 10 slučajeva. Sad vi pišite da san loš igrač il neznan šta al činjenice su takve da protiv istih igrača kojima san redovno uzima pare odjednom gubin svaku ruku a njihova igra se nije popravila jednako ulaze u all inove sa 30 ili manje posto šanse ko i prije ali tih 30 posto ili manje se svaki put okreće čim si stavio sve svoje novce u sredinu.

34

52

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

jel se može koristit hem na supersport pokeru?

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Nazalost ne.. smile

10

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Ja ne znam kad sam igrao laksi poker nego na SuperSportu..

11

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Stormpay napisao:

Ja ne znam kad sam igrao laksi poker nego na SuperSportu..

haha nema lakse pa pogle ove punoglavce sta pisu 90% fielda je takav steta sto nema vise donatora big_smile

41

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

S obzirom da sam ja započeo ovu temu, a vidim da je iz nekog razloga jedna od najaktivnijih trenutno ovdje, možda da dodam još koju rečenicu. Naime, nakon onih prvih postova u ovoj temi prestao sam igrati na SuperSportu i nastavio dalje samo na Starsima, ali sam nakon dva mjeseca odlučio dati SS drugu priliku zbog toga što sam odustao od Starsa (zbog promjene rakeback sustava itd.). U međuvremenu sam nekoliko puta analizirao video komentara moje igre na SS jednog trenera na PokerStrategyiju i uvidio da je veliki problem bio u meni. Istina je da je taj period bio loš za mene (vjerojatno puno lošiji nego što sam ikad imao na Starsima) s obzirom na utjecaj varijance, zbog čega mi je i sve bilo malo sumjivo, ali radio sam i jako puno (očitih) grešaka zbog toga što se nisam dobro prilagodio tamošnjem fieldu. Kad sam gubio potove, mogao sam gubiti puno manje, a kad sam dobivao, mogao sam dobivati puno više, da ne ulazim previše u detalje. Danas imam ukupno 80k handova odigranih na SS (uključujući i onaj "loš" period) i ukupni winrate 8,5 bb/100 (uključujući sve limite). Mislim da se može još i puno bolje, ali meni je zarada po satu ondje sada čak puno veća nego na Starsima (šteta što prometa ima samo na večer).

Sve u svemu, mislim da nema govora o nikakvim namještanjima, superuserima i sličnome. Osim ako sada ne namještaju meni. big_smile Kako je jedan korisnik tu napisao, sumnjam da bi naši i znali isprogramirati tako nešto. smile Uglavnom, pođite prvo od sebe, zapitajte se nije li problem zapravo u vama i dajte sve od sebe da budete što bolji. Sretno svima!

42

57

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

noke, damir ajde molim vas dajte alias sa ss pokera da dođem s vama na stol, evo baš me zanima kako to drmate i uzimate pare, vjerovatno će odgovor biti da ih nećete dati jer jedino šta drmate su vaša mizerna jaja. Čekam vas, aliase, dolazim vam na stol odmah iste sekunde.

23

58

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

miter napisao:

noke, damir ajde molim vas dajte alias sa ss pokera da dođem s vama na stol, evo baš me zanima kako to drmate i uzimate pare, vjerovatno će odgovor biti da ih nećete dati jer jedino šta drmate su vaša mizerna jaja. Čekam vas, aliase, dolazim vam na stol odmah iste sekunde.

Ja pare trenutno ne drmam nikakve u to sam siguran, ali sam isto siguran da ne okrivljujem druge kao ti po forumima. Odrasti malo i pusti se tih djecijih fora 1v1. Umjesto toga odi u svoj pt4 ili hem ako ih uopste imas pa radi na svojoj igri. Nemam namjeru vise odg na tvoje debilne prozivke, zz.

http://i.imgur.com/Dpio1uB.png

Zadnji popravljao nokeee (09-08-2017 02:35:28)

30

59

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Ne zovem te 1v1 nego te zovem na stol, sa ostalim igračima, pa ako sam tako loš da mi uzmeš pare. Govorite da je normalno da u 500 hendova 10-15 puta 4-5 igrača imaju par u ruci? Kažete da je normalno da u 500 hendova 2 puta, 2 igrača imaju poker u isto vrijeme? Da ne nastavljam dalje, ako je vama to normalno onda se samo zavaravate.

03

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Da, normalno je, najveći problem kod supersporta je taj da nema podrške HEM-a ili PT4-a da netko od tamo winning igrača okači graf ili da možete pokazati statse vas koje kao varaju.

Baš se nekom da zajebavati da idu varat igrače pa da im prijeti zatvaranje stranice jer ako se to sazna ne da će država im zabranit nego nitko ne bi igrao, a baš kao i lutrija imaju čisti profit ako rade sve po pravilima jer ljudi vole kockat i uvijek će kockat, kuća nikad ne gubi, a to da namjeste par centi više da dobiju na tjedan od NL30-50 igrača, vjeruj ne ne isplati im se zajebavat.

10

61

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Miter igrati ću ja s tobom. Ako ćeš igrati barem 10-20kn,mozemo do 4 stola,max 6,ako bi htio jače ja sam također za? MartaIMrko alias.

Zadnji popravljao MelloB (09-08-2017 17:30:49)

60

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Stormpay napisao:

Da, normalno je, najveći problem kod supersporta je taj da nema podrške HEM-a ili PT4-a da netko od tamo winning igrača okači graf ili da možete pokazati statse vas koje kao varaju.

Baš se nekom da zajebavati da idu varat igrače pa da im prijeti zatvaranje stranice jer ako se to sazna ne da će država im zabranit nego nitko ne bi igrao, a baš kao i lutrija imaju čisti profit ako rade sve po pravilima jer ljudi vole kockat i uvijek će kockat, kuća nikad ne gubi, a to da namjeste par centi više da dobiju na tjedan od NL30-50 igrača, vjeruj ne ne isplati im se zajebavat.

Kako zatvaranje stranice??'Pa to ni bog dragi ne kontrolora kod nas...drzavna ce im zabranit-hahahah.Oni samo sebe kontroliraju preciznije.

02

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Da sam sebe quotam "ne da će država zabraniti nego.." - jer neće zabraniti država nit sam to igdje rekao, slobodno me quotaj ako sam to napisao nego igrači neće igrati niti dolaziti na stranicu ako se neki veći incident desi di se dokazano vidi da ne štima nekaj. Samo sam rekao da nema ikakvog smisla namještati pogotovo manje limite (koje vjerujem da igraju svi ovi koji se žale) jer imaju čisti profit nudeći mogučnost igranja pokera.


Ispeci pa reci  smile

10

64

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

MartaiMrko može, kad imaš vremena? Zašto više ne igraš na ss, evo već 3-4 mjeseca te ne viđam. b1gboss gledam te često, igraš krajnje oprezno, ali ako igraš tako dugo i ne primjećuješ koliko puta te naguzi sa enormno jakim kartama ne znam. U nedjelju kad budem imao vremena ću naratiti na stol da te isprašim.

20

65

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Miter, igram malo - malo na supersportu, kad god isplaćujem novce sa skrilla, uplatim na ss, izokrenem i onda vadim novce preko njih.

U Puli sam zadnjih mjesec i po dana, pa sam igrao samo preko dana, od 11 do 4, tako da sam igrao samo ipoker. Ali evo, bacit ću kad god ti možeš na supersportu, ako hoćeš možemo sada?

10

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Stormpay napisao:

Da sam sebe quotam "ne da će država zabraniti nego.." - jer neće zabraniti država nit sam to igdje rekao, slobodno me quotaj ako sam to napisao nego igrači neće igrati niti dolaziti na stranicu ako se neki veći incident desi di se dokazano vidi da ne štima nekaj. Samo sam rekao da nema ikakvog smisla namještati pogotovo manje limite (koje vjerujem da igraju svi ovi koji se žale) jer imaju čisti profit nudeći mogučnost igranja pokera.


Ispeci pa reci  smile

A dobro krivo sam procitao... smile

10

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

MelloB napisao:

kad god isplaćujem novce sa skrilla, uplatim na ss, izokrenem i onda vadim novce preko njih.

Off topic, kak to ide sa okretanjem? npr. ako prebacim 1000kn sa Skrilla

00

68

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

darth, ne znam točno, pa da ti napamet ne govorim, dok nisam verificirao account, nakon prve veće isplate su mi ga zblokali, nakon što sam im poslao dokumente i slike nikakvih više ograničenja nije bilo, najčešće sam igrao 50-100 kn hu uz neki 6max 10-20 i 7-15 što bi bilo možda 1,2 stola, a hu(na 50-100) su znali zalutati isti fishevi, i igrao bi 10-tak dana pa isplatio, pa čim vadim sa skrilla opet isto tako.

Meni je super sport super došao, imam skrill u kunama, ne gubim na konverziji, i u poslovnici izvadiš cash, dobiješ potvrdu za pare, i sve 5. I ima softwere nedostataka, ali meni je super bilo za igrati. I evo čekam da se miter javi, bilo bi zanimljivo napraviti neki HU dvoboj, na 50-100 recimo, pa nek ljudi malo prate, pa da vidimo kako Miter gubi s flopanim fullom a ja tipa bubam all in na f:ajj sa 33 smile , ili slični besmisleni handove koje je naveo,i koji nemaju nikakve logike ni rezona da su se odigrali.

Ovako vjerujem da bi ljudi gledali, pa da vidimo što ga to toliko prodaje, i kako super sport namješta, i to čudom uvijek winining igračima smile

Zadnji popravljao MelloB (11-08-2017 17:10:52)

51

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Mislim da ću i ja tamo svratiti big_smile, baš me zanima....

00

70

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Nisam nestao, samo sam na godišnjem, odigram koji turnir tu i tamo. Kad dođem doma ti se javim, kroz tjedan dana mello.
Evo danas sam bio na onom glavnom turnir 20tisuća kn nagradni fond. 2-3 hend jj, početni stack 2000, radim sa pozicije dealera jedan radi raise 100, re raise ga na 300. Pada 8 karo 9 tref i dečko pik. On check Ja raise 500, pada 9, on check ja all in. On okreće karte KK, na rieru pada K. Igrao sam u zadnja 4 tjedna 6 turnira i napast ću kako sam ispao sa svih, želim se poboljšati, ali ne znam ko bi ovo preživio. Također priložit ću slike za nevjerne tome.

00

71

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Igram sa pozicije dealera, jedan radi raise 100, ja ga reraise na 300*

00

72

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

darthgr06 napisao:
MelloB napisao:

kad god isplaćujem novce sa skrilla, uplatim na ss, izokrenem i onda vadim novce preko njih.

Off topic, kak to ide sa okretanjem? npr. ako prebacim 1000kn sa Skrilla


Ovako nekako, isplatiš sa nečega na skrill 1000 kn i prebacuješ na ss od 1000 kn, otprilike 950 će ti završit na ss. Ostatak ti oni uzmu kao proviziju, i onda na ss imaš 950 kn i ne možeš ih odmah isplatiti. Možeš isplatiti kojih 700 kn, ostatak moraš obrnuti, znači odigraš par hendova i izvučeš van ako ti je cilj izvući novce.

00

73

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Hend radi kojeg sam danas ispao. Dva sata turnira, on aj van boje ja 33, ja imam 6 k, on ima 5500 igram sa pozicije dealera svi foldaju osim njega sa aj on samo prati, ja raise 3x bb, on prati. Pada A35 sve karo, on raise 800, ja pratim. Pada A pik, on all in ja pratim, na rieru pada J.

02

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

https://www.pokernews.com/pokerterms/bet.htm

https://www.pokernews.com/pokerterms/raise.htm 

Koliki su blindovi? na kojoj je poziciji bio villian?

Moje misljenje je da si odigrao ok, tesko je bacit full, posebno ako je neki low stakes turnir,  ali kod ovakvog handa si barem u jedno siguran on ima nesto jako, znaci pitanje je samo da li ti to mozes beatat ili ne.

Dalo bi se tu dosta analizirat, zasto je limpao, na koji range ga mozes stavit.... ali nema bas volje pisat. Imao je 16% na riveru i pogodilo ga je, nema se sta tu dodati, bad beat

20

75

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Meni samo smeta šta sam u 99 posto slučajeva u boljoj poziciji prije tog all ina, i evo danas ispadam sa turnira all in preflop aq van boje na kk. On je često krao blindove, često je bio u hendovima, svi su foldali i ja sam ostao zadnji, popratio sam. I na riveru ga pogodi as, s tim da mu nije odgovarao as pik koji bi meni dao boju. Znači svaki dan igram turnir ili 2, i svaki put ovako ispadam. Radi toga sam pisao onako iznervirano, bez ko je na kojoj poziciji i slično, pa su me mnogi doživjeli kao balavca.

03