26

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman, sorry, koliko godina imaš? 14-16?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

a vi stvarno mozete od svega razvit diskusiju, prepirku ili sta vec. ako su ljudi odlucili prosirit ovaj virtualni team, na vama je da se prijavite ili ne. dali su priliku, koga interesira, nek se prijavi. oni ce po svojim kriterijima odredit koga ce primit, a koga nece.
po meni bi bolji nacin bio da su oni slali pozivnice onima koje bi htjeli vidit u tom teamu, al dobro, njihov sajt, njihov nacin odabira.
samo ne kuzin sta se mora uvik zapocet neka prepirka.
cim croman nesto komentira odma po njemu saspete sa svih strana smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

tonivk napisao:
croman19 napisao:
GmC napisao:

fakat imas potrebu srat po svemu bezveze, kaj ti croman19 ima pricat o clanovima pro teama koji kao nista ne rade..
fakat se vidi da si djete na  kvadrat, koje ima konstantnu potrebu za svadom!

A i vi ostali zar niste vidjeli onaj dio u prijavi: sto igram i s kakvim uspjehom???

Istina.
A morao sam isto reci onom gore koji je rekao da svi clanovi PokerPro teama pomazu i stalno komentiraju i odgovaraju na nase postove.

Ti fakat nekuzis 2 i 2. Ajd molim te pogledaj ko je u poker pro timu? razlika je između poker pro tima i semi tima...jel ti treba crtati. I nemoj se stavljati u istu rečenicu sa tih pet momaka u timu. I kako ti znas da ovi ostali nista nerade, pa nije samo pomaganje webu pisanje gluposti po forumu kao sto ti radis i zapitkivanja jednog te istog. Kako ti znas da oni ne promoviraju web po turnirima, nepomazu financijski itd...NEZNAŠ i zato drži jezik za zubima!

O jebote mali mis.

Zadnji popravljao croman19 (17-02-2010 18:24:35)

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

dfable napisao:

croman, sorry, koliko godina imaš? 14-16?

Blizu si

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Oprosti mojoj mladosti bar to.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19, stvarno nemam nist protiv tebe i dapace, dobar dio tvojih postova mi je zabavan za citati, al pretjerujes sa spamom na ovom topicu.
Jos da bar editiras, pa da nadopises sta si zaboravio, al kad stavis 3 posta jedan ispod drugog, ubija...

Nemoj sta zamjeriti... big_smile

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

puno njih je mlado na pokerprou pa se ne ponasaju tako.....

edited by roba

club  heart  diamond  spade
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

zamorano11 napisao:

a vi stvarno mozete od svega razvit diskusiju, prepirku ili sta vec. ako su ljudi odlucili prosirit ovaj virtualni team, na vama je da se prijavite ili ne. dali su priliku, koga interesira, nek se prijavi. oni ce po svojim kriterijima odredit koga ce primit, a koga nece.
po meni bi bolji nacin bio da su oni slali pozivnice onima koje bi htjeli vidit u tom teamu, al dobro, njihov sajt, njihov nacin odabira.
samo ne kuzin sta se mora uvik zapocet neka prepirka.
cim croman nesto komentira odma po njemu saspete sa svih strana smile

+1  Evo covik je sve dobro sazeja ..

Al ako su odlucili da nece slat pozivnice nego da se svak prijavi nek tako bude, nema te se sta svadjat niko van djeli besplatne bureke tongue

Osobno mislim, da oni koji ce bit dio pokerproTEAMA bi tribali bit pro, a ovi "semi"profesonalci zasto nebi jednostavno bili moderatori na forumu, ionako mi se cini da citav forum sam roba vodi,  iako i ovako se cini da site stvarno dobro funkcionira ..

Sritno svima sta su se prijavili .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

34

Re: Postani član PokerPro Team-a

A morao sam isto reci onom gore koji je rekao da svi clanovi PokerPro teama pomazu i stalno komentiraju i odgovaraju na nase postove.

Al ne shvacam bas ovaj tvoj komentar jer, barem u Hrvatskoj, govorenje nekome nesto o cemu nista ne znas,  a moze biti i da
to nije istina je LAZ.

Ti fakat nekuzis 2 i 2. Ajd molim te pogledaj ko je u poker pro timu? razlika je između poker pro tima i semi tima...jel ti treba crtati. I nemoj se...

Ti si malo previse nabrijan, ohladi malo

Zadnji popravljao GmC (17-02-2010 18:46:28)

00

35

Re: Postani član PokerPro Team-a

GmC napisao:

A morao sam isto reci onom gore koji je rekao da svi clanovi PokerPro teama pomazu i stalno komentiraju i odgovaraju na nase postove.

Al ne shvacam bas ovaj tvoj komentar jer, barem u Hrvatskoj, govorenje nekome nesto o cemu nista ne znas,  a moze biti i da
to nije istina je LAZ.

Ti fakat nekuzis 2 i 2. Ajd molim te pogledaj ko je u poker pro timu? razlika je između poker pro tima i semi tima...jel ti treba crtati. I nemoj se...

Ti si malo previse nabrijan, ohladi malo

e ti si mi bas super... cool  cool

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

dapače slažem se gore s robijem šta je napisao, ali bi još rekao da je bitnije da si aktivan nego koliko si pro u igri, šta vrijedi da si igračina i pol ako ti ime samo stoji među imenima pokerPro teama, kad ne radiš ništa da bi unaprijedio i pomogao site, ali isto tako jadan možes se slomit od pomaganja oko sitea kad si toliko neuk o pokeru da ti straight flush predstavlja 100 zvanja u adutu XD

mislim da bi trebalo biti izbalansirano, da trebaš biti jako aktivan i da bi trebao imati pokeraško iskustvo...

Da podvučem  i skratim, ne možeš pisat na seks portalu ako si još nevinašce, ne ide XD moraš sjest za stol, bacit koji čip, da bi znao iznutra kako to sve funkcionira...

Zadnji popravljao drmarac (17-02-2010 20:36:18)

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

chillin napisao:

Osobno mislim, da oni koji ce bit dio pokerproTEAMA bi tribali bit pro, a ovi "semi"profesonalci zasto nebi jednostavno bili moderatori

osobno mislim da ima puno kako ti kažeš "semi" profesionalaca koji su pročitali po 100 i više poker knjiga...
pogledali tisuće sati videa i igraju poker aktivno nekoliko godina...
Jedan sam od tih, a ne smatram se profesionalcem dapače daleko sam od toga, profesionalac je onaj tko živi samo od toga....
u životu sam uvjek birao posao po cijeni koja se plaća i kad na pokeru budem zarađivao 20 milja kn ili više sigurno ću bit profesionalac jer ću pestat radit ovo što sad radim...

Btw ja u hrvatskoj znam jako malo Profi pokeraša a baš se krećem po turnirima i pratim scenu, za mene nije pro ko je otišao na wsop a ima zubnu ordinaciju i radi ko tubar, on je zubar bio i bit će samo mu je poker hobi, ali kad neko živi od pokera, primjer ću navesti marinovića, onda je to pro igrač.. a koliko sam skontao robija ne znam osobno i on je pro, dečko koliko kontam živi od pokera...

Nadam se da ću jednom i ja, uporan sam ko mazga a to je jedan od glavnih faktora u svemu pa tako i u pokeru...

im all in
00

38

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:

dapače slažem se gore s robijem šta je napisao, ali bi još rekao da je bitnije da si aktivan nego koliko si pro u igri, šta vrijedi da si igračina i pol ako ti ime samo stoji među imenima pokerPro teama, kad ne radiš ništa da bi unaprijedio i pomogao site, ali isto tako jadan možes se slomit od pomaganja oko sitea kad si toliko neuk o pokeru da ti straight flush predstavlja 100 zvanja u adutu XD

mislim da bi trebalo biti izbalansirano, da trebaš biti jako aktivan i da bi trebao imati pokeraško iskustvo...

Da podvučem  i skratim, ne možeš pisat na seks portalu ako si još nevinašce, ne ide XD moraš sjest za stol, bacit koji čip, da bi znao iznutra kako to sve funkcionira...

Ovo je i bit svega.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
chillin napisao:

Osobno mislim, da oni koji ce bit dio pokerproTEAMA bi tribali bit pro, a ovi "semi"profesonalci zasto nebi jednostavno bili moderatori

osobno mislim da ima puno kako ti kažeš "semi" profesionalaca koji su pročitali po 100 i više poker knjiga...
pogledali tisuće sati videa i igraju poker aktivno nekoliko godina...
Jedan sam od tih, a ne smatram se profesionalcem dapače daleko sam od toga, profesionalac je onaj tko živi samo od toga....
u životu sam uvjek birao posao po cijeni koja se plaća i kad na pokeru budem zarađivao 20 milja kn ili više sigurno ću bit profesionalac jer ću pestat radit ovo što sad radim...

e i ..
bravo lipo si sve slozija, samo nekuzin zasto i oko cega se ovde triba sad raspravljat, i zasto me citiras, radi ovog semi-pro ?
dobro ti to mozes zvat hobi, samo neznam jel se ko hobijem bavi po 5-6 sati dnevno ..
Po tebi je profesionalac onaj ko zivi od pokera kazes, eto ja od 10. miseca nisam pita starce pare otkad  sam srednju zavrsija, odnosno imam primanja iskljucivo od pokera, kakva takva bijedna, meni dovoljna za moje prohtjeve .. I sad da se nazivam profesionalcem ?  roll    pro nisam, hobi mi moze bit jer volim igrat, al da uzivam u njemu ko prije 2-3 mjeseca daleko od toga, igram da bi dobio lovu, i da si popunim dane .... isto koda nekom onako nije mrsko kupit boce nego mu je cak i zabavno pa onda po 5-6 sati dnevno kupi boce, jel on profesionalni skupljac boca ako zivi samo od skupljanja boca .. ?!

Odnosno nije mi uopce jasno cemu tvoj post, ili ti nije mi jasno kako te moj prijasnji post inspirirao na tvoj najdonji  tongue nhf.

Zadnji popravljao chillin (17-02-2010 21:24:06)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

40

Re: Postani član PokerPro Team-a

@ chillin
Ti i dalje živiš s starcima i oni te financiraju... Zato i ne možeš biti profesionalac.

I da, ako netko skuplja boce po 5-6 sati, i to mu je jedini izvor zarade i time se financira onda je on "profesionalni skupljac boca". wink

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

roba59 napisao:

@ chillin
Ti i dalje živiš s starcima i oni te financiraju... Zato i ne možeš biti profesionalac.

I da, ako netko skuplja boce po 5-6 sati, i to mu je jedini izvor zarade i time se financira onda je on "profesionalni skupljac boca". wink

Ne,nego ekolog kojemu je stalo do okoliša u prvom planu  big_smile

Zadnji popravljao superhik13 (17-02-2010 22:16:38)

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

roba59 napisao:

@ chillin
Ti i dalje živiš s starcima i oni te financiraju... Zato i ne možeš biti profesionalac.

I da, ako netko skuplja boce po 5-6 sati, i to mu je jedini izvor zarade i time se financira onda je on "profesionalni skupljac boca". wink

potpis  definitivno I to velikim slovima POTPIS...imamo totalno isti nacin razmisljanja...

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

zasto se uvijek nađu dvoje ili troje koji svojim porukama samo sire negativnu energiju i  osjeca se  neka nervoza i netrepeljivost ovdije?

zar nije lijepo od foruma sto nudi svojim forumasima da uđu u forum team, da zajedno kao zajednica i kao igraci sazrijevaju i da se međusobno potiću?

bilo da ima 15 ili 45 godina, bilo da je junior, semi ili čak pro igrac?

Bitno je zajedništvo i napredak...

A s negativno nastrojenim komentarima samo odmažemo razvoju foruma kao zajednice..


Zato podržimo sve stare a i buduće PokerPro team igrace...


http://img213.imageshack.us/img213/4564/plurpeaceloveunityrespe.jpg




just my 2 c

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

roba59 napisao:

@ chillin
Ti i dalje živiš s starcima i oni te financiraju... Zato i ne možeš biti profesionalac.

I da, ako netko skuplja boce po 5-6 sati, i to mu je jedini izvor zarade i time se financira onda je on "profesionalni skupljac boca". wink

Opet cu i tebi isto sto i drmaracu citiras me i ponavljas ono sta san i reka ..

A ovo za skupljaca boci, tu se necu slozit sa tebon, po tome sta si reka onda san i ja profesionalni pokeras, a zakljucili smo da nisan.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

chillin frende, "pro" je kad ti nesto postane glavni izvor primanja da bi imao egstenciju, nisi pro jer si kod staraca, pro si kad budes zivio solo, placao kredu za stan ili rentu kako vec bude i uzdrzavao se sve od pokera, onda slobodno kad te neko pita sta radis reci "igram profesionalno poker" i niko nece moci reci da nisi u pravu jer jesi...

btw miroror nema mržnje ovo je polemika i rasprava, mislim da se puno puta je bolje raspravit ovako o necemu nego svoje misljenje zadrzavat u sebi. ovdje ja ne vidim da iko ikog mrzi, ovo je obicna rasprava i nadam se da nitko ovo ne svaca kao svadu ili nesto slicno...Ja bi od srca zelio da svi koji smo sad ovdje mozemo jednog dana reci "ja sam pr pokeras" ali isto je kao i u nogometu, puno djece pocme igrat, svi imaju isti san da uspiju  ali malo je ronalda u svijetu...

Zadnji popravljao drmarac (17-02-2010 22:48:04)

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

btw necu vise ni da se raspravljam dok sam pisao zadnji post foldao mi je AKs na starasu i sad vas ne volim zbog toga...  lol

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

chillin napisao:
roba59 napisao:

@ chillin
Ti i dalje živiš s starcima i oni te financiraju... Zato i ne možeš biti profesionalac.

I da, ako netko skuplja boce po 5-6 sati, i to mu je jedini izvor zarade i time se financira onda je on "profesionalni skupljac boca". wink

Opet cu i tebi isto sto i drmaracu citiras me i ponavljas ono sta san i reka ..

A ovo za skupljaca boci, tu se necu slozit sa tebon, po tome sta si reka onda san i ja profesionalni pokeras, a zakljucili smo da nisan.


što ti pokušava reći jest da si pro ukoliko ti primarni iznos prihoda dolazi od posla kojeg obavljaš ( u ovom slučaju poker) , a ne ako te netko uzdržava ili ako imaš još neki posao pa uz to igraš i poker ili kako već ...


a što se tiče samog tima ... vidim da su neki krivo shvatili, pa da objasnim na primjeru ...

ja igram trenutno nl.10, 6 max, 20 stolova na pokerstarsu ... cilj mi je što prije doći doći na middle stakes, te se profesionalno bavit pokerom
što se tiče portala, snimam videe, razne sadražaje i bla bla bla, i druge poslove kao što već i sami znate ... i još imamo dosta projekata koje planiramo ...

tako da, u tim će moći uči osobe koje imaju iskustva i/ili nekih postignutih rezultata kojim dokazuju svoju uspješnost u pokeru ilitiga vještinu, bilo live ili online ( naravno, jer nema smisla da u pokerpro timu bude netko tko zna sam web dizajnirat a nikad nisu igrali poker) , dakle osobe koje žele konstantno biti bolje, koje mogu davat savjete drugim igračima, (bilo početincima ili konstuktivan razgovor/rasprava s drugim proovima koji mogu i njima pomoći jer ne očekujemo da budete najbolji poker profesionalac koji postoji da bi ušli u tim),  snimat svoje sešne i tako  pridonijet razvoju portala ali i pomoći osobama koje su nove u pokeru ili žele poboljšat svoju igru ... eto, to se traži od osobe koju ćemo prihvatiti u tim ...

nadam se da je sad malo jasnije  big_smile

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

i još samo da dodam, i osobe koje su voljne objavljivati novosti i vijesti vezane uz poker, te kojekakve ideje da bi se sajt poboljšao ali i  da bi se malo poboljšala ta reputacija koja prati poker ... koja nažalost koliko znamo nije baš na najboljem glasu  sad

eto , to je to big_smile

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

mislin da bi bilo bolje da se team ne zove pokerPRO team nego pokerPRO.com.hr team

onda bi se izbjegle rasprave ko je zasluzija bit ko nije zasluzija bit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

50

Re: Postani član PokerPro Team-a

zamorano11 napisao:

mislin da bi bilo bolje da se team ne zove pokerPRO team nego pokerPRO.com.hr team

onda bi se izbjegle rasprave ko je zasluzija bit ko nije zasluzija bit

Tak bi bilo najbolje da se izbjednu rasprave, ali tko će izgovarat te točke.

00