76

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Rexonja hvala. Bilo mi je zadovoljstvo.
Bio je bas aktivan stream, dobra zezancija, puno pitanja i rasprava.

Runali smo bas loše, nekih 800k ispod ev-a, osjecam se full dobro, i igram dobro, i ja vjerujem da ćemo bingati nešto do kraja. Moram valjda krenut i dobivati te all inove, i ne dobit bad beat svaki put kad je bitno, nastavit ćemo igrati maksimalno sto mozemo, to je plan do kraja.

Sutra preskačemo, ali od subote smo opet tu, i iskreno nekako mi baš miriši subota.

I upravo zato jer mi miriši dajem 20% od winningsa u subotu, prvih 5 koji se prijave ovdje, i koji će biti samnom u subotu aktivni na streamu. Ajmoooo!

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

GREMO V SOBOTO ! (na slovenski; inače najsmiješniji jezik na svijetu)  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ako nista ne iskrsne ja te pratim u Subotu+++ ☺ btw kako igras na starsima ...sta nije bilo ds mi iz Hr nemozemo legalno na Starsima igrati ?

Zadnji popravljao BackDoor (11-03-2022 20:13:25)

00

79

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Možemo na starsima. Ali dosta ostalih stranica je zabranjeno. Gotova svaka koja ima kladionicu na istoj domeni

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Znaci mozemo ....ja zivim u zabludi onda vec 2 godine haha

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Steta za sinoc
Nisam mogao sudjelovat..opet me je prevarilo piće sad
U sub sam s vama+++++

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

I ja pratim, biti ce zanimljivo !

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

U subotu sa vama ekipa,pratim!

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

+ pratim

00

85

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ništa ljudi, još jedan stream iza nas, nevjerojatno mi je da mogu izgubit svaki all in, ali je tako, sve u svemu mali je minus bio, ali nema veze.

Borim se, trudim, ali u MTT-ima je zajebano, nemožeš kad ne ide i to je to, sutra je zadnji dan serije, ne odustajem bez borbe.

Neću stremati sutra, jer kad stremam mogu igrati maksimalno 6 turnira, a sutra će ih biti barem duplo više. Hvala dečkima koji su bili uz mene, nadam se da sam vam barem učinio zanimljivijim večer.

Jedina dobra stvar je u tome da sam uspio doći na 10bb/100 na starsima.

https://i.imgur.com/xrmu8UT.jpeg

Tako da sam barem uspio ostvariti ono što sam rekao dok sam streamao onaj zoom challenge.

Idem sutra muški, die or die tryin!

20

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Mrko je izgubio svaki all-in, i to ne tipa AK vs JJ pa reci - dobro, cooler... nego recimo ovako odprilike:
minraise UTG 2x, Mrko all in 30bb with AK, guy cold calls in BB all-in for 30bb with QJ and gets there...

Svaka čast na pokerstars grafu, vrh vrhova !  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Sretno u zadnjem danu serije i čestitke na 10bb/100 nice achievement... mission accomplished haha

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Upali stream kad padnes na 6 stolova    lol  lol   GL smile

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Jel mozes stavit iz h2n screenshot iz reports taba "number of fishes"?

Cestitam na rezultatima,stvarno impresivno 10bb winrate na starsima *_*

00

90

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Evo ga brokestakesplayer.

https://i.imgur.com/q7XTv1b.jpeg

Uzeo sam pauzu zadnjih dana pošto imam dosta posla kojeg trebam riješit, a u nedjelju je 10M Sunday Million.

00

91

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi, dugo se nisam javio, imao sam stvarno puno posla oko kuće, tako da nisam streamao ništa, ako ste za, možemo u ponedjeljak napraviti jedan duži stream sa MTT na starsu, ima ih taman 4 dobra, ako vas bude zainteresiranih onda bi streamao, pa evo javite ovdje ako ste za, mogu opet dati 15% winningsa da bude zanimljivije.

Čujemo i vidimo se.

Zadnji popravljao MelloB (27-03-2022 02:37:44)

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Čujemo se u ponedjeljak na streamu. GREMO ! smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

za stream uvijek spremni !

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratim te i ja, vamosss smile

00

95

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ništa ljudi, pošto nema dovoljno zainteresiranih preskačemo danas.

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ja sam tek sada vidio, i ja bi ispratio stream..

00

97

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

A što da kažem dečki.

Kad streamam MTT, to radim isključivo radi vas, jer ja tu ne pokazujem svoj program(koji je namijenjen samo za cash), nego igram s nekim prastartim HUD-om na HM2, dakle tu nema nikakve koristi osim toga da se zabavimo, i ostvarimo nekakvo "learning experience", te uz to zaradimo, i vi i ja, dakle, dajem 15% svojih winingsa vama, i ne javi se niti 5 ljudi, totalno demotivirajuće, pa rekao bi čak i ponižavajuće.

Ovo je moj graf samo MTT-a na PS-u, igram ih eto nešto više od godine dana.(i runao sam toliko katastrofalno loše, da je to prebolesno, također ste imali prilike i svjedočiti tome, a i magicorange(s foruma) je igrao dosta puta samnom u ovih godinu dana, i itekako se uvjerio u to, usudio bih se reći da bi imao duplo bolje(pa i više) rezultate sa normalnim runom.

https://i.imgur.com/j6aNaF9.jpg

I mi ovdje ne možemo skupiti tipa 20 ljudi koji su zainteresirani sudjelovati u streamu, ma ne samo to, mi ne možemo naći niti 5 onih koji sudjeluju u mojim winningsima.  Mislim čemu onda da uopće to streamam, stvarno ne vidim nikakvog smisla.

Kad je god bila dobra ekipa na streamu, davao sam sve od sebe da dam nazad, da objasnim svaki dio svog razmišljanja, jbg bilo što ako radiš, ili radi maksimalno ili nemoj. Općenito, MTT sam stremao isključivo zbog dečki iz hrvatske i ovog foruma, uz to, to sam radio doslovno besplatno(jer ja ovdje vodim blog dobrovoljno, nisam u nikakvom dealu s Zigom ili poker pro-om).

Vidjet ću što dalje.. vjerojatno ću se koncentirati na poneki stream casha tek toliko da ljudi vide program u akciji.

Zadnji popravljao MelloB (29-03-2022 03:26:32)

31

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

MelloB napisao:

A što da kažem dečki.

Kad streamam MTT, to radim isključivo radi vas, jer ja tu ne pokazujem svoj program(koji je namijenjen samo za cash), nego igram s nekim prastartim HUD-om na HM2, dakle tu nema nikakve koristi osim toga da se zabavimo, i ostvarimo nekakvo "learning experience", te uz to zaradimo, i vi i ja, dakle, dajem 15% svojih winingsa vama, i ne javi se niti 5 ljudi, totalno demotivirajuće, pa rekao bi čak i ponižavajuće.

Ovo je moj graf samo MTT-a na PS-u, igram ih eto nešto više od godine dana.(i runao sam toliko katastrofalno loše, da je to prebolesno, također ste imali prilike i svjedočiti tome, a i magicorange(s foruma) je igrao dosta puta samnom u ovih godinu dana, i itekako se uvjerio u to, usudio bih se reći da bi imao duplo bolje(pa i više) rezultate sa normalnim runom.

https://i.imgur.com/j6aNaF9.jpg

I mi ovdje ne možemo skupiti tipa 20 ljudi koji su zainteresirani sudjelovati u streamu, ma ne samo to, mi ne možemo naći niti 5 onih koji sudjeluju u mojim winningsima.  Mislim čemu onda da uopće to streamam, stvarno ne vidim nikakvog smisla.

Kad je god bila dobra ekipa na streamu, davao sam sve od sebe da dam nazad, da objasnim svaki dio svog razmišljanja, jbg bilo što ako radiš, ili radi maksimalno ili nemoj. Općenito, MTT sam stremao isključivo zbog dečki iz hrvatske i ovog foruma, uz to, to sam radio doslovno besplatno(jer ja ovdje vodim blog dobrovoljno, nisam u nikakvom dealu s Zigom ili poker pro-om).

Vidjet ću što dalje.. vjerojatno ću se koncentirati na poneki stream casha tek toliko da ljudi vide program u akciji.


Znam kako se osjecas, jer sam se i sam puno puta slicno osjecao.

Ovo za davanje 15 posto winingsa je bespredmetno raspravljati, da zavrsis 1k samo sesiju u plusu, to je po 30 dolara za 5 ljudi, gdje ce uz to nesto korisno da nauce i da se zabave.
A kamoli nesto vise.
Za taj novac sam i ja, koji uopste ne gleda mtt, spreman da odsjedim koji sat i zabavim se i mozda nesto i zaradim.

Tacno shvatam kad pricas o ponizenju, jer imas brutalne rezultate ( posebno se izdvaja to 10bb na starsu bez table selecta ) uz jos brutalniji i nevidjeniji red line.

Jeste da poker zajednica na forumima prakticno vise i ne postoji ali opet...

Napisao sam post od dva kilometra kojeg sam sad obrisao jer je bio predug.  smile
Ali ako se povede neka rasprava o tome, u kojoj ce jos neko ucestvoati osim nas dvojice, onda cu izraziti puno misljenje i detalje.

Ali znam u tancine kako se osjecas i sve si u pravu, nisi ti 2bb reg koji je bilo ko, pa cak i da jesi taj ovo sta radis opet bi zasluzilo 50 puta vecu paznju.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Satoshi Ishii koji trenira kod Mirka Filipovica je jedanput samo gledao kako Mirko na jednom treningu jauce od bolova i presutio je da ima znanje fizioterapeuta. Poslije kad je Mirko saznao da mu je Satoshi mogao pomoci,pitao ga je zasto nisi rekao da si fizioterapeut da mi pomognes? Na to mu je Satoshi odgovorio,kod nas u Japanu,nikad ne nudimo pomoc ako nas se ne pita da pomognemo  smile

Ima i u toj japanskoj filozofiji nesto. Ja mislim da ako vec dajete tako besplatne savjete,novce,programe ili sto vec,onda se nemojte razocarat ko neke zene jer vam ljudi ne daju dovoljno paznje  smile

Kao sto sami kazete em se forum raspao,em s druge strane,vecina laika nece shvatit koliko je netko uspjesan i koliko se moze od nekoga nauciti. Meni je zadovoljstvo pratiti vase blogove i gledao sam Mello tvoje videe na youtubeu,ali ajde sta se ljutite sto nema toliko interesa koliko bi htjeli. Eto za blog od Uskea se javili ljudi koji se nisu godinama logirali na foru. Nema potrebe za dramom.

20

100

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

brokestakesplayer napisao:

Satoshi Ishii koji trenira kod Mirka Filipovica je jedanput samo gledao kako Mirko na jednom treningu jauce od bolova i presutio je da ima znanje fizioterapeuta. Poslije kad je Mirko saznao da mu je Satoshi mogao pomoci,pitao ga je zasto nisi rekao da si fizioterapeut da mi pomognes? Na to mu je Satoshi odgovorio,kod nas u Japanu,nikad ne nudimo pomoc ako nas se ne pita da pomognemo  smile

Ima i u toj japanskoj filozofiji nesto. Ja mislim da ako vec dajete tako besplatne savjete,novce,programe ili sto vec,onda se nemojte razocarat ko neke zene jer vam ljudi ne daju dovoljno paznje  smile

Kao sto sami kazete em se forum raspao,em s druge strane,vecina laika nece shvatit koliko je netko uspjesan i koliko se moze od nekoga nauciti. Meni je zadovoljstvo pratiti vase blogove i gledao sam Mello tvoje videe na youtubeu,ali ajde sta se ljutite sto nema toliko interesa koliko bi htjeli. Eto za blog od Uskea se javili ljudi koji se nisu godinama logirali na foru. Nema potrebe za dramom.

Da budem iskren, bas me briga hoce li neki nl5 random lik da gleda ili cita Mela, mene ili bilo kog drugog.
U stilu, ja sam svjetlo zivota i morate me slediti itd.

Na srecu, prevazisao sam barem te stvari u zivotu u smislu da me ne pogadjaju nimalo ( nekad jesu i to jako puno ), pa ovo sto pisem vise dodje kao neka moja retrospektiva.

I kao podrska Melu, koji je extremno dobar decko, a ako ja to za nekoga kazem jer sam jako skrt na pohvalama, onda je to tako.  smile

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
20