Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pa sigurno,oba bloga su vam zakon,zato ne vidim gdje je problem. Tko god prati,prati vas sa zadovoljstvom,a to sto nema dovoljno publike mislim da je to vise zbog opcenito malog prometa na forumu. Vjerujem da bi svakome tko prati drago bilo da nastavite pisati bez obzira na to koliko ima pratitelja.

00

102

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hvala Uske. Cijenim to što kažeš.

Brokestakesplayer, znaci ja sam Mirko koji se previja od bolova, odnosno netko u očajničkoj potrazi za pažnjom, OK, jasno mi je, a tko je onda Ishi? Ako si već dao tu alegoriju, onda si trebao naznačiti ili barem natuknuti tko je to Ishi, jer inače je promašen post.

Najlakše je reći forum je mrtav, ali opet na ovom forumu budu kad ali tad, većina osoba koje nešto znače na ovim našim prostorima. Tako da forum nije mrtav, nije ni živ, nego se lagano eutanizira, od strane nas samih.

Jel mi žao zbog toga je,  u svakom pokušaju nečega bio sam tu, od snimanja videa za Vas, do davanja savjeta, analiza itd.

Postavlja se pitanje zašto mi je žao, ne znam odgovorit na to, pretpostavljam da dugujem neku vrstu zahvalnosti, jer kad vidim ovaj forum vidim svoj početak, i isto tako kad vidim neke od vas, vidim i sebe u tom istom početku.

Ne tražim ja vašu pažnju, ali forum traži, ja ću živjeti sretan i bez toga, ali forum neće.

Uvijek sam nas vidio na neki način kao zajednicu, više ili manje, i zbog toga sam uvijek išao pomoći ljudima s foruma, radujem se uspjesima naših dečki, jer poker je nemilosrdan, pravedan ali prava preslika životinjskog carstva. Ja osobno volim tu borbu, uživam u njoj i tjera me naprijed, ali nije uvijek lako, zato životinje i jesu u čoporima.

Stoga moje previjanje od bolova, bi prije bilo od žalosti nego od želje za pažnjom, imam ženu, dvoje djece, prijatelje, ono što želim većinu vremena je manje pažnje  tongue

Ono što ljudi ne razumiju, da je svaka prilika upravo to prilika. A učit možeš i od lošijih od sebe, te svaki pogled, pogotovo iz kuta kojeg nikad nisi razmatrao, može bolje otkriti sliku. To je onako kako sam ja vidio ovo sve.

11

103

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Evo dečki da se javim,

riješio sam neke stvari koje sam morao, pa mislim napravit stream u četvrtak od 22h. Cash, da uđemo nazad u formu(jer osjetim da sam ispao pomalo, nakon što sam igrao baš dobro) , pa napadnemo malo i high stakese.

Nakon streama možda odradimo Pio, GTO trainer di bi prošao možda BNvsBB ili SBvsBB. Može biti zanimljivo, pa vas SVE pozivam da se pridružite i budete aktivni, jer što bude bolja diskusija, više mišljenja i razmišljanja i ja ću se trudit biti bolji, te posljedično i ući nazad u ritam.

30

104

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratim ! : - )

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

105

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi, stvarno odličan stream.

Odavno se nisam tako zabavio na streamu, ko nije bio neka ga pogleda na youtube-u.

Ovo je moj youtube kanal: https://www.youtube.com/channel/UCOyTUT … 2xRhpVv3vQ 
tko nije nek se subscribea, pošto će svaki stream izaći na youtubu.

Želim se zahvaliti Mission acomplishedu i Dineziju, mala packa Rexonji(di si bio čovječe, mlatiš lovu dok se mi zabavljamo a?). Bilo je dosta zanimljivih ruku, nekih misplaya, pa malo udaranja po ljudima itd. Na kraju smo odradili i Pio i definitvno osjećam da se vraćam u formu. Čim je diskusija, pa malo dodamo zajebancija, odma se digne i atmosfera i meni se i radi više. A uči se iz svega, pogotovo iz teških spotova, a ponajviše iz zajeba, ali neka, samo nek se uči.

btw Uske di si? Kad si spreman javi da se pridružiš streamu. Možda jednom tjedno da napravimo večer sa Uskeom  cool

Zadnji popravljao MelloB (08-04-2022 06:19:16)

20

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

MelloB napisao:

Želim se zahvaliti Mission acomplishedu


Zahvalit ćeš se ti pivom ispred Konzuma!


Bilo je zanimljivo kao i svaki put, hvala i tebi.

10

107

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

MelloB napisao:

Pozdrav ljudi, stvarno odličan stream.

Odavno se nisam tako zabavio na streamu, ko nije bio neka ga pogleda na youtube-u.

Ovo je moj youtube kanal: https://www.youtube.com/channel/UCOyTUT … 2xRhpVv3vQ 
tko nije nek se subscribea, pošto će svaki stream izaći na youtubu.

Želim se zahvaliti Mission acomplishedu i Dineziju, mala packa Rexonji(di si bio čovječe, mlatiš lovu dok se mi zabavljamo a?). Bilo je dosta zanimljivih ruku, nekih misplaya, pa malo udaranja po ljudima itd. Na kraju smo odradili i Pio i definitvno osjećam da se vraćam u formu. Čim je diskusija, pa malo dodamo zajebancija, odma se digne i atmosfera i meni se i radi više. A uči se iz svega, pogotovo iz teških spotova, a ponajviše iz zajeba, ali neka, samo nek se uči.

btw Uske di si? Kad si spreman javi da se pridružiš streamu. Možda jednom tjedno da napravimo večer sa Uskeom  cool

Naravno, samo mi javi kad.
Cekam kao zapeta puska, cak sam zbog tebe investirao i u nove slusalice.  big_smile

Samo mi javi par dana ranije pa cemo da komentiramo zajedno session, sa zadovoljstvom.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
10

108

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Odlično, možemo u ponedjeljak u 22.30h, taman dođem sa tekme, nabrijan pa da onda iskoristimo te tvoje nove slušalice  cool

00

109

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Dečki vidimo se večeras u 22.30h.

Uske je s nama, bit će zanimljivo, Pozivam vas u što većem broju, sudjelujte, budite aktivni, pitajte.

Tko nije nek za prati na twitchu:
https://www.twitch.tv/martaimrko

Vidimo se.

Zadnji popravljao MelloB (11-04-2022 16:22:42)

20

110

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Evo i ja sam se ulogovao poslije duzeg vremena samo da kazem da veceras pratim stream i da pruzim podrsku! Nekad ranije smo znali pisati u onoj pokerpro skype grupi i uvijek si bio tu za losije igrace. Respect!

20

111

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi,

evo da se javim, imao sam masu posla zadnjih 10-tak dana(i imat ću vjerojatno i sljedećih), tako da nisam stigao praktično niti igrati, danas sam slobodan,  vidim 2 milijunska turnira na starsima, pa rekoh možda napraviti jedan dobar MTT stream??

Jel Vas ima zainteresiranih?

10

112

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Da! kad krece stream?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

113

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav dečki, evo riješio sam posao koji sam trebao, za 10 dana kreće SCOOP, planiram sad stisnuti i dočekati SCOOP spreman, stoga idemo odradit koji CASH stream.

Znači sutra u 21:00h, pozivam Vas u što većem broju, idemo malo igrati, malo radit u Piu, znači ajmo napraviti jedan dobar stream, jako sam se poželio igre u zadnjih 2 tjedna, tako da ću biti full unutra.

Tko nije, nek zaprati na twitchu: https://www.twitch.tv/martaimrko,
suba se na Youtubu: https://www.youtube.com/channel/UCOyTUT … 2xRhpVv3vQ

I vidimo se sutra!

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Vidimo se, GL !

10

115

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

+

00

116

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Dečki kasnit ću pola sata do 45min. Ali definitivno dolazim.

Vidimo se

10

117

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Zanimljiv stream, fishevi me ubili, tko nije nek pogleda na youtube, ali nema veze, nakon pauze osjećam se barem dijelom kao prije smile .

Vidimo se sljedeći tjedan, javim još točno kad.

00

118

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Dečki, idemo stream sutra poslije Reala, probat ću spojit par dana zaredom, pa da budem vruć i spreman za SCOOP.
Znači vidimo se sutra oko 23h.

Tko nije nek zaprati na twitchu:
https://www.twitch.tv/martaimrko

Pozdrav i ajmo jako!

10

119

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Razvališe nas danas na SuperSportu, ali dosta ludih ruku, vrijedi pogledati, imate video na mom youtube kanalu.

Tko nije nek zaprati, jer što vas više prati više videa ću objavljivati, možda budem napravio i seriju učenja kroz pio, vidjet ćemo.
https://www.youtube.com/channel/UCOyTUT … 2xRhpVv3vQ

Isto tako napravio sam i instagram, pa me možete i dodati tamo, MartaiMrko216

Probat ću svaki dan stremati, poslije 22h me očekujte, doći ću čim budem mogao, vidimo se. Pozz

Zadnji popravljao MelloB (05-05-2022 03:31:47)

00

120

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Dečki večeras poslije 23h(neću reći točno, ali otprilike 23.15h) Ovo je zadnji cash stream prije SCOOP-a pa vas pozivam sve da se pridružite.

Krećemo odmah 4 stola, full akcija, i idemo ih zgaziti sve! Taman do jutra!

Zadnji popravljao MelloB (06-05-2022 17:30:28)

00

121

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Jako lud stream danas, puno zanimljivih spotova, ludih ruku, blufova, tko nije nek ga pogleda na mom youtube kanalu, te tko nije nek se suba, jer na taj način se širi kanal, te ću raditi više videa. Možda možemo i napraviti nekakvu seriju videa koji bi vi htjeli gledati.(isto tako zapratite na instagramu, pošto ću i tamo objavljivati neke zanimljive stvari,
instagram: MartaiMrko216)

https://www.youtube.com/channel/UCOyTUT … 2xRhpVv3vQ

Ovo je bio zadnji cash stream prije SCOOP-a, sad mjesec dana MTT-a, ako bude interesa i budete voljni sudjelovati, mogu opet odradit koji giveaway od winningsa, uglavnom, čujemo se.



Pozz

Zadnji popravljao MelloB (07-05-2022 04:57:11)

10

122

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Di ste ljudi, evo prvi dan SCOOP-a dobio 100 bad bitova, krenulo je očekivano  lol

Imam par novosti, pa ajmo po redu,

Sutra krećemo u 20h, pa Vas pozivam u što većem broju, ajmo konačno osvojit neki turnir skupa, dat ću sve od sebe, budite uz mene.

Sljedeće, pravimo Discord kanal, te Vas sve pozivam da se priključite tamo, ime kanala će biti: BreakthroughH2N, tamo ćete moći davati ideje, raspravljati o svemu što vas zanima, i na taj način možemo i učiniti HUD boljim, također preko Discorda ću davati giveawaye, postotak od winningsa ljudima koji me prate i koji su uz mene, svi ste dobrodošli, i najviše očekujem od naših dečki, većina vas i ima već HUD, tako da će biti super ako budemo svi skupa tamo, većina Vas ima moj skype, ali na ovaj način možemo funkcionirati kao mala zajednica, jer na neki način to i jesmo, pošto svi vi koji ste kupili HUD, komunicirate samnom regularno, na ovaj način to možemo i podići na viši nivo.

Imam još jednu vijest, pokerpop.ru jedna od najačih stranica za prodaju i kreiranje HUD-ova je ušla u partnerstvo samnom, oni od sada promoviraju Breakthrough, a ja ću igrati s njihovim Venom HUD-om MTT, planirao sam raditi sam svoj MTT HUD, ali ovaj je stvarno dobar i većinu toga što sam htio on ima, tako da ne moram gubiti vrijeme, stvarno sam htio napraviti i svoj MTT HUD, ali to bi trajalo dugo, imao sam nacrt u glavi, a kako su oni već mjesec dana dogovarali uvjete samnom koje sam ja odbijao, pa sam ponudio ono što sam mislio da nema teorije da prihvate, da bi na kraju prihvatili.

Nebi nikad stavio svoje ime u nešto u što ne vjerujem, riječ je o Venom MTT packu, i nema priče, HUD je odličan, kompleksan, detaljan, i ima sve što treba.

I to je to, želim zahvaliti Dini s poker pro foruma koji je i moderator Discorda, moj fokus će uvijek biti na naše dečke, uvijek sam bio i bit ću na raspolaganju, prvo što ja želim je biti još puno bolji, najbolji, i dat ću sve od sebe u tome(i ovo me ne udaljava nego me približava i motivira da to napravim), na tom putu ste dobrodošli ići samnom, već sada znate ko sam i kakav sam, i evo tu sam, pa i vi budite tu!

20

123

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratim stream danas, GREMO : - )

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

124

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratim ....btw treba za discord neki tag broj da bi te mogao dodati tamo ????♂️

00

125

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi, kakvih smo tek danas bad bitova dobili u brutalno bitnim spotovima, ali evo nismo još uvijek polomili ništa, dobra vijest je da smo najači turnir dana među vodećima, još 80 ljudi, nastavlja se u 21h, 530$ SCOOP Freezeout.

Stoga se nadam da će te biti u što većem broju samnom, i da konačno dobijemo ono što treba dobit!

Još jednom Vas pozivam da se pridružite našem Discord kanalu, namjerno kažem našem, jer je dosta naših dečki tamo, i ja vas pozivam sve da se priključite.

https://discord.gg/EArRwg7j

Imate priliku radit samnom, davati ideje za unaprijeđenje programa, općenito pričati o pokeru, handovima, strategijama itd.. Bit će i giveawaya, ali želim aktivnu zajednicu, jer vaša aktivnost i mene tjera na aktivnost, te ću to i nagrađivati(kroz postotke od winingsa s MTT-a, te ponekad i free program itd).

Sve u svemu, dođite, pridružite se, i budite aktivni. Hvala Vam i vidimo se!

00