101

Re: Postani član PokerPro Team-a

cccccc

a dobro mislin, mozemo side bet bacit neki sitni da bude zanimljivije .. big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

...treba snimiti ovaj epski okrsaj 3d kamerom i stavit na forum!!!...zaradio bi vise nego avatar smile))...

00

103

Re: Postani član PokerPro Team-a

malo smo pricali na msn, tj poduze...izgladili nesuglasice i obavijestit cemo vas kad copimo vremena i kad padne dogovor oko HU.. wink

im all in
00

104

Re: Postani član PokerPro Team-a

aw kako kjut.

Aj nek ste vi njih izgladili, a mi cemo play money okrsaj iscekivat wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

105

Re: Postani član PokerPro Team-a

chillin napisao:

aw kako kjut.

Aj nek ste vi njih izgladili, a mi cemo play money okrsaj iscekivat wink

nije play money u pitanju....  lol

im all in
00

106

Re: Postani član PokerPro Team-a

ajme koja luda rasprava...definitivno najjači topic na forumu...
evo i moga skromnoga mišljenja...
ja se dijelom slažem i sa cromanom i drmaracom...
ja nemam afinitete bit u tome timu jer me to ne privlači i upadam u onih malo ljudi kojima to ne predstavlja sada nešto "wow...ja sa član tima...", poker igram za sebe a ne za druge, i to već duuugo vremena, ne živim isključivo od pokera, već imam i posao, a u ostalome i ne bih ni volio živit samo od pokera(ali to sam samo ja takav)... :-) ali iskreno kada bi mene netko pitao dali želiš biti član "semiPro" teama, ne bih to prihvatio ni pod razno, kada već znam da postoji PRO team...dakle po meni ili jesi ili nisi!!! ali ozbiljno junior team mi je koma... :-) ali svakako da team pokerPRO ovdje donosi odluke i sigurno imaju neke svoje razlogfe za ovo i svaka daljnja rasprava je nebitna...
Za cromana znam da je dobar igrač i to su se neki ovdje još na forumu i sami uvjerili na svojoj koži i da bi mogao postat član nekoga teama, ako mu to baš predstavlja nešto u životu...

svakako javite kada i gdje se igra...bit će to uzbudljivo!!!

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Evo da iznesem i moje nebitno misljenje.
Sama ideja da se sami prijavljujemo u pokerpro tim je malo ljeva odnosno mislim da bi se ipak
trebalo to rješavati na drugi način tj. da roba i svi članovi koji su u pokerpro timu sami
odrede ako vide da neki član izdignuo igrom /pomaganjem/uspjesima/trudom/željom... iznad  drugih da ga pozovu u tim  .
Time bi se sprječilo odjednom gomilanje "pokerpro" igrača te bi tj epitet ipak nesto značio.
Ja recimo sam se osobno prijavio ali opet igram nl10 pa iskreno mislim da nema nekog smisla
da postanem član ako igram nl10 premda mislim da mi je znanje ok.

Kad gledamo sa drugog stajališta onda je to možda dobra ideja jer bi se vecina igraca rangirala u 3 skupine junior/semi/pro i
normalno tko bi to zasluzio dizao bi se stepenicu po stepenicu.
Pošto ste več odlučili kojim smjerom če ovaj projekt iči onda selekcija mora biti jako stroga i odabrati
od 100 prijavljenih njih mozda 6-7 i problem je rješen.

Ova kompletna rasprava koju je započeo croman je nastala iz razloga što je on vjerojatno očekivao da ga pozovu u pokerpro tim
e sad nakon što bi on najvjerojatnije upao sa još njih 10 taj njegov ulaz u pokerpro tim bi bio ajmo reč preko qurca
jer sav glamur i preseravanja ako samo tebe pozovu u tim bi nestao.
Vidjeli smo i prije bananja njegovog kako je ironično komentirao ulazak nekih igrača u pokerpro tim pa se očito vidi
da mu je to bolna rana koja ga muči.
E sad roba kad odrediš igrače koje češ primiti u tim molim te cromana odaberi odma danas i da mu srce bude na mjestu.

p.s. croman nemam nista apsolutno protiv tebe naprotiv po rezultatima vidim da si ok igrač (nikako ne najbolji ali ok da)
i da mjenjaš mišljenje kak puše vjetar.  Došao si na forum sa stavom da si najači igrač iz hrvatske(u principu ni ne živiš u hr)
da imas genijalnu igru
i da si se uzdignuo iznad svih, bilo je tu vrjeđanja , sprdanja i ostalih niskih udaraca sa tvoje strane sve
dok nisi popio ban , nakon toga si postao ajmo rec da klecis i nesto radis sa jezikom nekom clanu foruma kojeg si do tog
trenutka ismijavao te trazis savjete za svoju igru. Što se tiče godina nisam ni ja stariji niti večina nas na forumu ali
ipak se pridržavamo nekog bontona. I još jedan savjet stvarno ali stvarno nema smisla raditi dvostruke/trostruke i četverostruke
postove kao ti jer time forum gubi preglednost ali to je ocito jos jedan nacin da budes izna drugih po broju postova.
promisli bar sekundu ponekad prije nego nesto izvalis bolje ces proc.

i da glup sam znam... :card_club

club  heart  diamond  spade
00

108

Re: Postani član PokerPro Team-a

Bravo pero!  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

109

Re: Postani član PokerPro Team-a

Dobar post  smile

00

110

Re: Postani član PokerPro Team-a

perozelina napisao:

Evo da iznesem i moje nebitno misljenje.
Sama ideja da se sami prijavljujemo u pokerpro tim je malo ljeva odnosno mislim da bi se ipak
trebalo to rješavati na drugi način tj. da roba i svi članovi koji su u pokerpro timu sami
odrede ako vide da neki član izdignuo igrom /pomaganjem/uspjesima/trudom/željom... iznad  drugih da ga pozovu u tim  .
Time bi se sprječilo odjednom gomilanje "pokerpro" igrača te bi tj epitet ipak nesto značio.
Ja recimo sam se osobno prijavio ali opet igram nl10 pa iskreno mislim da nema nekog smisla
da postanem član ako igram nl10 premda mislim da mi je znanje ok.

Kad gledamo sa drugog stajališta onda je to možda dobra ideja jer bi se vecina igraca rangirala u 3 skupine junior/semi/pro i
normalno tko bi to zasluzio dizao bi se stepenicu po stepenicu.
Pošto ste več odlučili kojim smjerom če ovaj projekt iči onda selekcija mora biti jako stroga i odabrati
od 100 prijavljenih njih mozda 6-7 i problem je rješen.

Ova kompletna rasprava koju je započeo croman je nastala iz razloga što je on vjerojatno očekivao da ga pozovu u pokerpro tim
e sad nakon što bi on najvjerojatnije upao sa još njih 10 taj njegov ulaz u pokerpro tim bi bio ajmo reč preko qurca
jer sav glamur i preseravanja ako samo tebe pozovu u tim bi nestao.
Vidjeli smo i prije bananja njegovog kako je ironično komentirao ulazak nekih igrača u pokerpro tim pa se očito vidi
da mu je to bolna rana koja ga muči.
E sad roba kad odrediš igrače koje češ primiti u tim molim te cromana odaberi odma danas i da mu srce bude na mjestu.

p.s. croman nemam nista apsolutno protiv tebe naprotiv po rezultatima vidim da si ok igrač (nikako ne najbolji ali ok da)
i da mjenjaš mišljenje kak puše vjetar.  Došao si na forum sa stavom da si najači igrač iz hrvatske(u principu ni ne živiš u hr)
da imas genijalnu igru
i da si se uzdignuo iznad svih, bilo je tu vrjeđanja , sprdanja i ostalih niskih udaraca sa tvoje strane sve
dok nisi popio ban , nakon toga si postao ajmo rec da klecis i nesto radis sa jezikom nekom clanu foruma kojeg si do tog
trenutka ismijavao te trazis savjete za svoju igru. Što se tiče godina nisam ni ja stariji niti večina nas na forumu ali
ipak se pridržavamo nekog bontona. I još jedan savjet stvarno ali stvarno nema smisla raditi dvostruke/trostruke i četverostruke
postove kao ti jer time forum gubi preglednost ali to je ocito jos jedan nacin da budes izna drugih po broju postova.
promisli bar sekundu ponekad prije nego nesto izvalis bolje ces proc.

i da glup sam znam... :card_club

Nesto je tocno nesto nije.
Nisam ocekivao da me pozovu u pokerpro team jos.Ozbiljno htio sam da me pozovu jednog dana ali ne jos.Mislim da jos nisam dovoljno dobar igrac.
Da,ironicno sam komentirao ulazak drugih jer tad jos nisam shvacao tko ima pravo uci tamo,i kad sam vidio da ulaze igraci koji igraju nl10 i najveci potovi im u zivotu 100 dollara bilo mi je smijesno.
Da,dosao sam na forum govoreci da sam najbolji igrac u Hrvatskoj,nakon ovog vremena si trebao shvatiti da se volim zajebavati i nasmijavati ljude.
Ja ismijavao robu i sad trazim savjete i ulizujem se?
Moguce da tako izgleda ali ne ulizujem se jer nema potrebe.I da trazim savjete jer mi trebaju.
Ne pisem 4 posta zaredom da bi imao vise postova od drugih hehe,jednostavn pisem ako mi se nesto pise.
I jesam impulzivan i rijetko kad promislim prije nego sto nesto kazem.

00

111

Re: Postani član PokerPro Team-a

Tebe nebih pozvao da mi novine doneseš, a kamoli u team.
Fale ti osnove komunikacije, kulture, bontona, humora..

00

112

Re: Postani član PokerPro Team-a

Ma ovo sad ispada da ja samo zelim uci u taj team i da se sad stalno ulizujem Robi kako bi to uspio.Ozbiljno nije mi to sad vazno i necu se ni prijavljivati na to.Jednostavno sam si razmisljao da jednog dana kad postanem jako dobar igrac,igram velike limite i oni me pozovu onda ce mi to izgledati kao da sam zasluzio i kad se pohvalim prijateljima bit ce dobar osjecaj.
A molbu necu pisati jer to nisam ja,ne mogu ja sad otici tamo i napisati,dobar sam igrac i obecajem vam da cu biti aktivan na forumu i da cu vam pomagati.Primite me.

00

113

Re: Postani član PokerPro Team-a

Offtopic:
A croman, u tih 858 postova te nitko nije naučio bonton quotanja?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

114

Re: Postani član PokerPro Team-a

bishie napisao:

Tebe nebih pozvao da mi novine doneseš, a kamoli u team.
Fale ti osnove komunikacije, kulture, bontona, humora..

Hahah sjecam se kako si ti u par postova probao biti smijesan ovdje pa se svi utisali,ti si jedan od onih sto isprica vic i onda dode onaj neugodan osjecaj kad je tisina i svi gledaju u pod a ti hoces u zemlju da propadnes.

Jako dobar osjecaj za humor.

00

115

Re: Postani član PokerPro Team-a

dfable napisao:

Offtopic:
A croman, u tih 858 postova te nitko nije naučio bonton quotanja?

Isuse jeste dosadni,sve vi znate,za sve postoji neka pravila?

00

116

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman ja te podržavan u 88 % stvari šta si reka smile
ne stvarno ste dosadni, čovjek je reka svoje mišljenje a vi ga napade ko dječica iz 4.c

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

kiklop napisao:

croman ja te podržavan u 88 % stvari šta si reka smile
ne stvarno ste dosadni, čovjek je reka svoje mišljenje a vi ga napade ko dječica iz 4.c

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

118

Re: Postani član PokerPro Team-a

Nema me par sati i već tema s million postova... hehe

Croman je samo rekao svoje mišljenje i ne morate ga zbog toga napadati.

Evo, quote-at ću peru jer je on dosta toga pokrio:

perozelina napisao:

Sama ideja da se sami prijavljujemo u pokerpro tim je malo ljeva odnosno mislim da bi se ipak
trebalo to rješavati na drugi način tj. da roba i svi članovi koji su u pokerpro timu sami
odrede ako vide da neki član izdignuo igrom /pomaganjem/uspjesi

Ovo je napravljeno jer neki ljudi žele ostati anonimni. Pa će se prijavljivanjem selektirati samo oni koji to žele.

perozelina napisao:

Time bi se sprječilo odjednom gomilanje "pokerpro" igrača te bi tj epitet ipak nesto značio.

Nečemo ih izabrati 100 pa da to ništa ne znači. Po nekoliko iz svake rubrike (pro, semi, junior). I tad će se oni s junior teama kroz napredak u igri moći popeti i do pro-a.

perozelina napisao:

Ja recimo sam se osobno prijavio ali opet igram nl10 pa iskreno mislim da nema nekog smisla
da postanem član ako igram nl10 premda mislim da mi je znanje ok.

Zato i postoji junior team. wink

00

119

Re: Postani član PokerPro Team-a

daj ne quotajte tak ogromne postove.

00

120

Re: Postani član PokerPro Team-a

Ne samo da je ružno nego je i nepristojno quotati tako velike postove. Tužno je da netko tko visi na forumu ne zna osnovna pravila ponašanja na forumu. Ta pravila nisu specifična, vrijede na svakom forumu, newsgrupi...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

121

Re: Postani član PokerPro Team-a

jel te nije mama odgodijla dok si bio mali da nema qutanja XD meni je moja to uvjek govorila, još prije 20 i više godina....zato danas to ni ne radim  lol

im all in
00

122

Re: Postani član PokerPro Team-a

mislim da se tema treba zatvoriti ili barem izbrisati suvisli postovi jer ovak bu islo u nedogled... stvar je jednostavna ako netko hoce uci u team nek se prijavi a ko nece nek ne spama topic jer nema smisla.... barem mislim da je ideja teama zalaganje za poboljsanje foruma, (drugo je pravi profi POKER PRO TEAM) ...zasto netko ko se trudi piše kvalitetne postove, pomaže ljudima kod objašnjavanja handova ko recimo bobo ,pa da mu se zbog truda nudi opcija stavljanja u team da se vidi da ipak on na tom forumu nesto znaci od osobe koja samo spama ili čita forum...

Zadnji popravljao Mrrrcina (19-02-2010 00:14:26)

00