Tema: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Igrao sma vec jako puno flopova i handova na pokerstarsu i interesantno mi je da svaki dan vidim situaciju AA na KK.

Pa kak je to moguce, kazu da dobijes AA su male sanse a kako je onda moguce da tak cesto dobiju ljudi u isto vrijeme KK i AA.

Dali vi mislite da je to prije nastelano, recimo neka cifra koliko puta da se dogodi ovo, mislim ne direktno protiv vas, nego na koliko handova da bude barem 1 situacija KK protiv AA, to je jako profitabilna situacija za pokerstars jer onda obicno se zavrsi all in pa oni uzmu rake...

Ajd jos na ovim malim stakeovima, stisne brzo rebuy dobijes cenera i ides dalje, a kak na big stakeovima, kad treba stisnuti pa da uleti milja? Kak se vi na high stakes borite protiv KK na AA( kad vi imate KK)

P.S. u Februaru sam s QQ u minusu... ( a nisam divljak koji ide all in s njima preflop)


P.S.S. na Bwin sam igrao SNG vecinom, i tamo sam vec onak prvo od sale predvidjao koja ce karta doci... necu rec da sam pogodio svaki put, ali sam imao dobru pogadjanost, recimo skoro 30% puta sam pogodio koja ce se karta otvoriti na turnu, pa na riveru, jer sam digrao na BWIN puno handova i valdja mi se vec mozak priviknuo na te takozvane randome... (al da pogodis koja ce se karta otvoriti na turnu ili flopu s 30% je interesantno (mada se nemoze iskoristiti jer 30% je smjesna cifra, i ponekad vise pozelim neku akrtu pa onda ne dodje...)

A da stvar bude jos interesantnija dok odemo all in preflop onda gotovo 50% pogadjam u mislima turn i river... jer dok vidim njegove karte tocno znam vec kombinacije akko ima poker engine slozen.... jadno, zato sam otisao od BWIN-a.

P.S.S.S. da ne mislite da bljezgam ja tu sad vracanje i tarot, ovo govorim iz iskustva, mozda sam iamos rece kod pogadjanja, ali me izzivciralo kada sam pogodio kartu koju je moj protivnik trebao..., a i procitao sam knjiu o poker enginu i kak to sve funkcionira prek neke led diode se taj random djeljenje dogadja pa nitko ziv nemoze predvidjet karte...


Ajd dajte vase misljenje, jeste vi zamjetili sto od tog buljenja u preko  2 000 handova na dan?

00

2

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

prekrasno

I na kraju bude " HARAŠO"
00

3

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

omg pa ne opet...
ukratko, nije rigged

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Jedan od najseksipilnijih postova koje sam ikad procitao.

00

5

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

RIGGED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

00

6

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

dadaas napisao:

Kak se vi na high stakes borite protiv KK na AA( kad vi imate KK)

moram se osvrnuti na ovo

ljudi na high stakesima znaju da protivnik ima AA u cca 90% slucajeva kad god dobiju KK pa ih skoro uvijek foldaju preflop jer je to najprofitabilnije

zato rijetko dobijes action s AA buduci da protivnik skoro uvijek folda KK preflop jer zna sto mi imamo

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Čudna su stvar ti algoritmi  hmm

http://en.wikipedia.org/wiki/Algorithm  wink

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

butko napisao:
dadaas napisao:

Kak se vi na high stakes borite protiv KK na AA( kad vi imate KK)

moram se osvrnuti na ovo

ljudi na high stakesima znaju da protivnik ima AA u cca 90% slucajeva kad god dobiju KK pa ih skoro uvijek foldaju preflop jer je to najprofitabilnije

zato rijetko dobijes action s AA buduci da protivnik skoro uvijek folda KK preflop jer zna sto mi imamo

Istina,uvijek se divim kako Hellmuth folda KK preflop kad Ivey drzi AA i nadam se da cu i ja jednog dana biti na tom nivou.
Stvarno su igracine.

00

9

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

ovo je naj post foruma... wink

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

BWIN MAFFIA, to se zna odavno prijatelji...

a POKERSTARS...tu još nisam 100% siguran, ali mi SMRDI!!! Provjerit ću, pa vam javim. Dotad dadaas NE IGRAJ POKER NA TIM SITEOVIMA!!

00

11

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Gnjoos14 napisao:

BWIN MAFFIA, to se zna odavno prijatelji...

a POKERSTARS...tu još nisam 100% siguran, ali mi SMRDI!!! Provjerit ću, pa vam javim. Dotad dadaas NE IGRAJ POKER NA TIM SITEOVIMA!!

+1

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

[?] cool story bro
AA dobis svakih 220 handova
igras 9h , imas 8 protivnika svaki od njih kk dobije 220 handova , valjda znaci da je kk medju nekim od njih svakih ~28 dijeljenja
sto znaci da se ta situacija(aa vs kk ili kk vs aa) tebi desi svakih ~6k handova. kad buljis u 2k handova dnevno , takvu situaciju vidjas svaki 3. dan.
ne možeš izbjeći prvu takvu stelu ali zato nakon što stradaš , možeš razbit monitor...to ti je uvijek +EV potez kad su ti krekani asevi izgovor za loosing streak.

.edit

Zadnji popravljao velesila (23-02-2010 01:56:27)

00

13

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

dadaas napisao:

P.S. u Februaru sam s QQ u minusu... ( a nisam divljak koji ide all in s njima preflop)

mozda da probas??

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

knez napisao:
dadaas napisao:

P.S. u Februaru sam s QQ u minusu... ( a nisam divljak koji ide all in s njima preflop)

mozda da probas??

Ne tiraj čovika na divljaštvo.

00

15

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

a ako je u  minusu bolje mu je da folda prf onda...   tongue

00

16

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

tebe treba u team uzet da pises neki blog big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

17

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Evo upravo sad dok ovo pisam sam izgubio s babama protiv AJ na small blindovima SNG, dobro da nisam divljak... sam izgubio samo 100 cipova


Ma ne pricam ja ovdje o zavherama, riggedima i drugim stvarima... Samo, ja bi da sam na Pokerstarsovom mjestu malo nastelao, ipak je to zarada....
Znaci KK ovi na high steksima bacaju u vodu, pa dobro kako onda igraju? Na svaki rerajz bacaju akrte? .... u biti ne zanima me high stake kad sam ja na low stake, u biti micro stake.

00

18

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

oni zarađuju na rake-u, pa nema smisla da nastimavaju kad ce neko dobit kad nece, kad dio pota uzmu i boli ih uho

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

19

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Ja se u potpunosti slažem sa dadaasom. Od danas prestajem igrati online na RIGGED siteovima! Neki dan sam izgubio sa ful hausom od pokera sedmica, eeeeeeeeeeeejjjjj?!?!?!?!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

20

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Da ne otvaram novu temu, meni se to dogodilo previše puta u prošla 2 tjedna, al na Everestu. Kad imam AA KK ili JJ skoro svaki put neko ima par a često i više ljudi, npr. imam KK drugi igrač AA treći QQ, pa jel ima neko slična iskustva s Everestom?

00

21

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

SVE JE TO RIGGED

Online poker spašava živote.
00

22

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

vidis, ti nisi na pokerstarsovom mjestu i nikad nebi mogao bit cisto zbog tvog "razmisljanja" i tvog velikog "potencijala" da primjetis odkud zarada dolazi i kako funkcionira njihov poslovni model i kakva je ocekivana vrijednost za njihovu firmu kad bi malo "nastelali".

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

ja iskreno mislim da je to sve zavjera,ja sam uložio 50$, onda su me pustili da dodjem do 500$ samo zato da mi onda mogu uzeti sve! to je sve NAVLAKUŠA, prvo ti malo daju da dobijaš i onda ti sve uzmu, nemojte više igrat poker,sve su to varalice,namještaju handove AA vs KK da uzmu 5 centi rakea!!! cuo sam da je ilsiduru namjestio full tilt, a philu helmuthu su namjestili phil ivey i antinious zato što su ljubomorni!!! spasite se dok još možete,god is with you!

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

taj pokerstars prokleti eo danas sam imo kk i zguro se protiv aa i dobio sam flush. ajmo pozvat davida ickea da nam pomogne napisat knjigu o pokerstarsu , a? toe +EV majke mi

00

25

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

da bar meni puste da dobijem 500 $  big_smile

00