126

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

equusDU napisao:

Kao pvo čestitam pobjednicima...bili ste bolji ovaj put!!!  sad

Quotao sam ove dvije poruke jer mislim da su ovakvi komentari od niveaformen totalno nepotrebni i bahati i pomalo uvredljivi! Da je itko drugi komentirao software, ne bih ništa rekao, ali mislim da nivea nije osoba u poziciji za komentiranje softwarea, barem ne na temelju iskustva sinoćnjeg turnira, a to i djuma potvrđuje u drugome quoteu...
Meni nije žao kada ispadnem od nekoga suludog natkupa ili više njih zaredom, a fala bogu, sve je to dio igre, i ja isto tako natkupim tu i tamo nekoga...ali kada gledam cijelu večer seriju dobivenih underdog all-in flopova, turnova i rivera...hmmm...

Dosta ljudi također ima pritužbe na Unibetov software, a ja osobno mislim da to nije lako, tj. nije uopće potkupljiva stranica...ipak je to 3 ili 4. stranica u europi ako se ne varam...pa bi mi bilo iznimno čudno da se žele zajebavat zbog nekih 500-ak € i hrpe nadobudnih Hrvata...promisli malo...  smile

sve u svemu druženje za stolom je ugodno, na chatu cijelo vrijeme neka zajebancija, igra dobra i baš mi je drago da su se sudarila ova dva foruma!  big_smile Vidimo se večeras!!!

p.s. pozdrav Tilt89-u i sorry za onaj minraise tvoga 3beta...bilo mi je fora!!!  big_smile

Cekaj, vi stvarno mislite da je nivea mislio ozbiljno ili je sve ovo level?

PS. i meni je bilo fora imat vpip 70, sve je ovo zajebancija, nemojte se odmah svadjat.. big_smile

00

127

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Stvarno mislim da nema potrebe za podjeba.anjem sa niti jedne strane. Većina nas je regana na oba foruma i ovo bi trebao biti prijateljski okršaj smile NHF

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

128

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

a  kak se  dijele  bodovi vidim da  tamo cestitaju biniju i mitchu za osvojene  bodove  pa  pretpostavljam da oni znaju

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

129

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

dfable napisao:

Stvarno mislim da nema potrebe za podjeba.anjem sa niti jedne strane. Većina nas je regana na oba foruma i ovo bi trebao biti prijateljski okršaj smile NHF

Slazem se, jer bilo mi malo glupo sinoc kad su me napali sa pokerice kao za izdaju  roll
Lol odlucio sam igrat za pokerpro jer sam mislio da ce nas biti dosta manje od njih, a ne jer mi je jedan forum bolji od drugog, mislim oba su mi super. smile

00

130

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Moram priznati da sam ja zamijenio način bodovanja koji se primjenjuje između "Borbe cure-dečki" koje organizira pokerica, i ove borbe između dva foruma. Budući da je "borba" već započela predlažem onima koji su sudjelovali u organizaciji ovog niza turnira da dogovore način bodovanja. Moj prijedlog je da se bodovi obračunavaju na isti način kako se obračunavaju u "borbi cure-dečki" tj. ovako:

Sistem bodovanja za turnire
1.mjesto - 18 bodova
2.mjesto - 16 bodova
3.mjesto - 12 bodova
4.mjesto - 10 bodova
5.mjesto - 6 bodova
6.mjesto - 2 boda

Igrači će dobivati bodove u turniru ovisno o završnoj poziciji X broj igrača:
bodovi za mjesto x 1, (broj igrača x 2)
Na primjer:
• ako je 30 igrača i osvojite 1.mjesto, dobijate 20 bodova (bodovi za 1. mjesto) x1, (30-broj igrača x 2)= 20x1,60= 32 boda
• ako je 10 igrača onda je 20x 1,20= 24 boda
• ako je 27 igrača 20x 1,54= 30,8 bodova

Na raspolaganju sam za vođenje evidencije bodovanja, bez obzira kako dogovorite način bodovanja.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

131

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ako se usvaja moj prethodni prijedlog bodovanja, onda bi poredak nakon prvoga turnira bio (25 igrača na turniru, koeficijent 1,50):

27,0 mile88 (pokerpro.com.hr)
24,0 Angellz (pokerpro.com.hr)
18,0 pokerpro06 (pokerpro.com.hr)
15,0 binovd (pokerica.net)
  9,0 niveaformen (pokerpro.com.hr)
  3,0 DocOnHoliday (pokerica.net)

Stanje u meču
pokerpro.com.hr - pokerica.net 78:18

Zadnji popravljao Sensei (19-04-2010 10:48:35)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Sensei napisao:

pokerpro.com.hr - pokerica.net 78:18

Nije dobar ovaj sistem, minjaj big_smile big_smile

00

133

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Moj prijedlog je da se boduje FT, dakle 10 mjesta, vrlo vjerovatno je da nas neće ni biti više od 20-30 po turniru, ovako bi bar malo interesantnija bila borba i unutar foruma za poredak na internoj tablici.

00

134

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

O nacinu bodovanja i tabelama, kao sto znamo svi vec je se miljon puta razglabalo i raspravljalo kad su se igrale razno razne lige itd. I mislim da je napravedniji sistem ovaj sto Drzih predlaze.

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ma nebitno koji sistem će biti, ja ne vidim neku napetost oko ove borbe foruma. Da je suparnički forum inozemni onda da, to nacionalizam iz mene progovara  big_smile
Ali ovako, dva naša hrvatska foruma, igrači većinom aktivni na oba (svako sa svojim preferirajućim forumom naravno) i nikakvu posebnu konkurentnost ja tu ne mogu viditi. Koliko je situacija "naelektrizirana" pokazuje sinoćnji odaziv s Pokerice.
Bolji će pobijediti i to je to. Ako to budemo mi ja ću biti sritan, ako to budete vi skinut ću vam kapu i to je u globalu to.

00

136

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

... sta ste ga napali očito je da se nivea zafrkava...ccc...

00

137

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

1.mjesto - 20 bodova
2.mjesto - 18 bodova
3.mjesto - 14 bodova
4.mjesto - 10 bodova
5.mjesto - 5 boda

ovo su objavili tamo, kazu da se  tako boduje

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

138

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

puki86 napisao:

1.mjesto - 20 bodova
2.mjesto - 18 bodova
3.mjesto - 14 bodova
4.mjesto - 10 bodova
5.mjesto - 5 boda

ovo su objavili tamo, kazu da se  tako boduje

po toj logici bolje je riskirat maksimalno, jer bolje da je jedan među 3 ili u top 5 nego da su tri short ili medium stake i onda sva trojica ispadnu tip 6,8,9,onda bi možda bolje bilo da kad je zadnjih 15 da se igrači s tima istog neizbjegavaju nego baš suprotno ako nejde drugačije da rađe podupla dvojica jednog svog nego tuđeg na 50-50% situaciju
p.s. svaka čast na rezultatu, meni account nije u funkciji na unibetu ali kad to rješim igrat cu

Zadnji popravljao Rodman (19-04-2010 12:07:02)

00

139

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

puki86 napisao:

1.mjesto - 20 bodova
2.mjesto - 18 bodova
3.mjesto - 14 bodova
4.mjesto - 10 bodova
5.mjesto - 5 boda

ovo su objavili tamo, kazu da se  tako boduje

da, sad vidim i ja da je u 11:48 objavljen način bodovanja. ok sad je sve jasno.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Bezveze. Nisan osvojia ni boda big_smile
Iskreno, za onu strukturu moraš bit luckbox žešći za ući u bodove među 25-30 igrača.  Malo glupavo, al ajde.

00

141

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Jbg nesvidja se ni meni ovaj nacin, onaj od Drzih mi je najpravednij, al izgleda da je jednostavnije lakse big_smile

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ja sam za današnji turnir poslo 50€ frendu (ovom iz unibeta) da naštela da ga osvojim i da svi iz pokerice odmah ispadnu, kaže da je to najmanji problem, 2 klika mišem i evo, a tak ću vjerojatno i za sljedeće turnire...

Ipak je ogromna lova u igri i bolje da ne bude više svih tih bolesnih natkupa igrača sa pokerice jer ipak mi sa pokerproa baš i ne znamo dobro igrat kaj se i vidi iz zadnjeg turnira...

:card_heart

00

143

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

ja  mislim da  su mogli to i malo bolje  rasporedit ,i mislim da je  trebalo bit  8 ljudi bar u bodovima  i bit  veca  razlika izmedu prvog  i drugog.. ja  bi ovak stavio
1. 20 b       5.6b
2.16 b        6.4b
3.12b         7.2b
4.9b           8. 1b

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ili ko Formula 1 shema?

00

145

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

niveaformen napisao:

Ili ko Formula 1 shema?

ne  pratim formulu pa  nemam pojma  kakvo je  tamo bodovanje

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

146

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Tilt napisao:

PS. i meni je bilo fora imat vpip 70, sve je ovo zajebancija, nemojte se odmah svadjat.. big_smile


pa di si legendo?!! big_smile kako je majstor sinoć callao sonyjev AI u ranoj fazi s 78 (sony imao AA), to je bilo čudo big_smile

00

147

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

pa di ces bolje karte za crackat AA od 78s   big_smile  big_smile

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Jebeš 78s kad foldaš straight fluš

00

149

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Tilt napisao:

pa di ces bolje karte za crackat AA od 78s   big_smile  big_smile

da, zaboravio sam napisati da su bile suited big_smile

00

150

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

da, a sto je najgore callo bi da nije ovaj 3. zguro  big_smile


** Hand # 3275989746 starting - 2010-04-18 21:03:39
** Pokerica vs pokerpro €3 freezeout[3437205]:Table 2 [Multi Table Hold'em] (100|200 NL - MTT) Real Money

binovd sitting in seat 1 with 4950.00
ReneSD sitting in seat 2 with 2545.00
joker_1811 sitting in seat 3 with 6150.00[Dealer]
Chiro23 sitting in seat 4 with 1895.00
drROY1x2 sitting in seat 5 with 1665.00
Tilt89 sitting in seat 6 with 3260.00
equusDU sitting in seat 8 with 2390.00
Chiro23 posted the small blind - 50.00
drROY1x2 posted the big blind - 100.00

** Dealing cards to Tilt89: 5 :card_diamond , 4 :card_diamond
Tilt89 raised to 250.00
equusDU folded
binovd raised to 700.00
ReneSD folded
joker_1811 folded
Chiro23 folded
drROY1x2 went all-in - 1565.00
Tilt89 folded
binovd called - 1665.00
binovd shows: K :card_diamond , A :card_heart
drROY1x2 shows: 10 :card_club , K :card_club

** Dealing the flop: 6 :card_diamond , 3 :card_diamond , 2 :card_diamond

** Dealing the turn: 7 :card_diamond

** Dealing the river: Q :card_diamond

binovd wins 3630.00 from the main pot

00