26

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

lol   lol   lol   lol
epic

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

27

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

ja sam izucavao teoriju ko luđak u zadnje vrijeme i jos uvijek mislim da nemam pojma  roll

00

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

ako vidis da imas bolje rezultate s takvom igrom, onda nastavi s tim. kad vidis da ne ide, onda nadji drugu taktiku i gg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

spomenuo si da igraš onaj freeroll od 10 000 ljudi... to ja svom starom uključim dok mu se igra i dok nabije cca 9K+ čipova, ode spavat i sutra ima tiket... tak ako još uvijek to igraš, nemoj se mučit previše i gubit vrijeme. skupi ako uspiješ onoliko čipova i odi lijepo spavat i ja ti garantiram da ćeš dobit karticu... čini mi se da ju dobiva oko 400 ljudi

Zadnji popravljao Filip_k9 (29-07-2010 19:37:10)

00

30

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

mile88 napisao:
Truman napisao:

Ma naravno da necu, nisam debil i nisam dzabe izucavao teoriju.

Teoriju da se 96 i J5 ne baca?  big_smile

Vidim da si odlicno skontao moj prvi post...

Kartu dobija 250 ljudi...

Zadnji popravljao Truman (29-07-2010 19:51:07)

00

31

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

iAcesHigh napisao:
Vuco napisao:

mah za free roll nema strategije ... samo igraj bezveze pa sto bude ... a zasto igrati 72 Suted pa zato sto rijetko tko beta 4xBB na poziciji i takve gluposti smile -imas 3000 čipova i on beta 40 normanlo da ces callati ako si na poziciji pa sto bude

Nisi trebao otvoriti takvu temu sad če ti ljudi komentirati koji nisu ni jednom u životi igrali freeroll a mama i tata su im dali novce za poker ili nisu zdonkali BR kao normalni ljudi big_smile

ne pričaj gluposti smile

ON TOPIC: igrao sam freerollove, zaista previše smile uglavnom, moraš igrati upravo suprotno onome što pričaš jer tak kako ti igraš igraju upravo ti, loši igrači i da bi profitirao ti samo koristiš suprotnu strategiju. Igraj solidne ruke, znači AJs+, AQo+ i parove za set, a ako imate puno žetona u poziciji slobodno ubaciš i suited konektore. Ako te pogodi flop super, ako ne bacaš i to je to jer fancy igra će te prva izbaciti iz turnira...

ček recimopar ljudi limpa i ti si na zadnjoj poziciji neces callati sa XX Suited ?
I gdje sam rekao da se ne treba igrati sa AJs+ AQ+ .. jesi uopče čitao postove prije sto sam pisao ?
Ah sto volim pokerase koji misle da su najbolji pa seru .. milim ono samo da se zna ja rasturam freerollove ako me pogađaju karte mislim ono im the best big_smile

Evo ti moj citat u drugom postu:

Kod freerollova najbolje čekati dobar hand .. pogotovo kada se povise blindsi jer te lako udvostruče u par handa i cak mozes biti chip leader

Mda mislim da je bezveze sto se toliko raspravlja o freerollovima, jer oni se vise igraju iz zjebancije i da te uvede u svijet pokera pa kada procitas knjigu neku mozes vidjeti kako si grijesio itd


...

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

Vuco napisao:

ček recimopar ljudi limpa i ti si na zadnjoj poziciji neces callati sa XX Suited ?
I gdje sam rekao da se ne treba igrati sa AJs+ AQ+ .. jesi uopče čitao postove prije sto sam pisao ?
Ah sto volim pokerase koji misle da su najbolji pa seru .. milim ono samo da se zna ja rasturam freerollove ako me pogađaju karte mislim ono im the best big_smile

Evo ti moj citat u drugom postu:

Kod freerollova najbolje čekati dobar hand .. pogotovo kada se povise blindsi jer te lako udvostruče u par handa i cak mozes biti chip leader

Mda mislim da je bezveze sto se toliko raspravlja o freerollovima, jer oni se vise igraju iz zjebancije i da te uvede u svijet pokera pa kada procitas knjigu neku mozes vidjeti kako si grijesio itd


...

reko sam da ne pričaš gluposti zbog drugog dijela tvog posta ("mama i tata pokerašima na ovom forumu plaćaju da igraju poker..."). Neću se mješati u igranje 92s već ću samo napomenuti da nikad nisam rekao da se smatram pravim pokerašem, a kamoli najboljim tako da ne lupetaj bezveze smile a sad dosta o ovoj temi, samo se bezveze prepucavamo - ajmo odraditi radije koji session i neka vam je sa srećom wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Moja nova razmišljanja o freeroll turnirima

kako je netko napisa vec, mislia san komentirat, al odusta sam.  Radije se tuć nogom u guzicu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00