Tema: Sateliti IPT Nova Gorica

Tražim ali ne mogu naći, valjda nisu još objavili. Da li je netko igrao te satelite? Kakva je ponuda? Konkurencija?

Hvala.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

2

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

no money in poker, everyone's solid.
Neznam na koje mislis.
Imas one freerollove u kojima dobijes upad za finalni satelit od 3,3€ za 2,2k€ upad u turnir (NEMA DODATNE LOVE ZA HOTEL)

Ili mislis na one koji se racunaju za ligu od 8,80€?

na freerollu bude 400-500 ljudi.
Na ovome od 8,8 je bilo 13 igraca

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

Nemam pojma na koje mislim smile Igrao bi sve koji budu do nekih 20-ak€. Možeš mi dati neki link ili malo pobliže objasniti kako funkcionira ta liga?  smile  Ne treba mi za hotel, blizu sam tako da mi to nije veliki trošak.

Hvala.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

4

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

dfable napisao:

Tražim ali ne mogu naći, valjda nisu još objavili. Da li je netko igrao te satelite? Kakva je ponuda? Konkurencija?

Hvala.

Tourney - Regional - (ukljuci filter i u filter upiši balkan...mora ti i u filteru bit "currency euro uključen)

ja jučer dobio sat od 20fpp

Zadnji popravljao Fluid (26-08-2010 12:48:40)

00

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

ili odi na Events -> Special
Tamo ti je Nova gorica, najjeftiniji ti je 10,90€ + R turbo za sat 108,50€

00

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

Hvala svima.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

Imaš i od 5.5€ Rebuy sat za 108,5€ sat - turbo je pa treba dosta sreće.
Igrao sam i ovaj od 32€ freez shootout 9x9 sat za 530€ sat - tu su igrači solidniji. Bilo je 11 igrača tako da je bio overlay (ispao sam u HU  sad )
Inače prvi put sam igrao shootout sa ovako malo prijavljenih igrača. Kako nas je bilo 11, 7 nas je išlo direkt na FT a 4 su igrali HU za preostala 2 mjesta.

00

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

Hvala Želja, probat ču negdje uhvatit mjesto na tim donkamentima, koliko vidim ne bude puno igrača.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Sateliti IPT Nova Gorica

dfable napisao:

Hvala Želja, probat ču negdje uhvatit mjesto na tim donkamentima, koliko vidim ne bude puno igrača.

Bio je neki bonus za satetelit glavnog satelita na starsu , neznam bilo koja uplata na starsu upises bonus i dobijes tu malu ulaznicu!

00