Tema: Dali mogu prodat ticket?

Bok.Evo prodajem ticket za weekly festive final pošto imam 2 ali nisam siguran dali se to uopče može

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

sumnjam da mozes igdje prodavat svoje osvojene tickete....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dali mogu prodat ticket?

ma sve se moze prodati,dogovori se s nekim da igra preko tvog profila i prodaj mu kartu 20% jeftinije i osiguraj se pa uzmi 5-10% od eventualne zarade na tom turniru

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Dali mogu prodat ticket?

Kolko karta?????

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

5

Re: Dali mogu prodat ticket?

Covjek ima dvi karte pa jednu hoce prodat a s drugom igrat kako bi onda izveo to da netko igra preko njegovog profila?

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

pa kako se moze taj ticket prodati??

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

stoka napisao:

Covjek ima dvi karte pa jednu hoce prodat a s drugom igrat kako bi onda izveo to da netko igra preko njegovog profila?

pomocu teorije relativnosti koja kaze da je sve relativno big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dali mogu prodat ticket?

Mailaj ps support i pitaj dali je moguce da jedan ticket daju tvome frendu. ako prodje prodje.

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

ja se idiot sada odregistrirao i vise nemam ticket,jebem ti majmuna

00

10

Re: Dali mogu prodat ticket?

tonkobonko napisao:

ja se idiot sada odregistrirao i vise nemam ticket,jebem ti majmuna

Moraš imat, pogledaj pod T$ možda.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Dali mogu prodat ticket?

ma freeroll je bio turnir,kao veceras je finale..

koje je to sranje

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

ili si zbilja dobio ticket koji stoji pod request--->tournament ticket onda moras to igrat nemos prodat, ili si dobio ticket i kad se unregister dobijes T$

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

ma nemogu nis prodati kad je to kao freeroll finale,idiot stinsnem da se odregistriram i nema vise nista.. nemogu dobiti lovu kada je freerol.. a jebenog ticketa vise nema..

koliko treba ovom suportu na starsima da odgovore na mail??

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

Ma brzo odgovore

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Dali mogu prodat ticket?

nisu mi jos odgovorili al su me vratili..
uff,a sada po ipod

00

16

Re: Dali mogu prodat ticket?

i ja sam to napravio i odgovorili su mi tek nakon par sati i automatski me registrirali, tak da sto prije si trebo poslat mail, nadam se da ce stici to rjesiti :card_club

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

bio 12 ti i valjda bi trebao sada kapi dobiti.. jel se to nekom treba javiti ili cekati ili sta??

00

18

Re: Dali mogu prodat ticket?

tonkobonko napisao:

bio 12 ti i valjda bi trebao sada kapi dobiti.. jel se to nekom treba javiti ili cekati ili sta??

ako mislis na kapu stici ce ti postom u roku par dana, bar je meni tak stiglo, solidna silterica big_smile

00

Re: Dali mogu prodat ticket?

steta da je samo kapa,al cuda su se događala kako su ljudi prezivljavali kad nas je 12 ostalo..
gurno sam cipove,reko bolje kapa nego oni ticketi..
tnx

00