Re: pilanje! :D

ok sad sam vidio da mi pokerstars funkcionira ok, pojavile su se statistike, al ft ne reagira, a na njemu igram, jer mi je na njemu lova....pomoć?

00

27

Re: pilanje! :D

Imaš namješteno u FT da ti sprema HH na disk?
Otvori Table manager (desno dolje u system trayu) i imaš u izborniku Table finder. Uzmi crveni kvadrat i odvuci ga na aktivan stol.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pilanje! :D

dfable napisao:

Imaš namješteno u FT da ti sprema HH na disk?
Otvori Table manager (desno dolje u system trayu) i imaš u izborniku Table finder. Uzmi crveni kvadrat i odvuci ga na aktivan stol.

ft je namješten da sprema HH na disk.
pričamo o table manageru na pt3, ili u ft-u? pt3 mi ima table tracker al u trial verziji se ne može koristit, iako ne znam zašto ti to pričam jer očito sam negdje falio sa ft-om jer ps funkcionira.
ne vidim nigdje table manager. :S

00

29

Re: pilanje! :D

-b3k's- napisao:

lol pa sam naziv ti kaže... marginalna izvedeno iz margine što drugim riječima znači rubno, krajnje ili marginalno kao nevažno, znači ruke koje su na granici isplativih i neisplativinh... ovo što dsaw kaže je marginalna situacija jer i sa AA može bit teško donjet odluku dal je to call ili fold, a AA nije marginalna ruka, obv...

Kako ste se izgubili kod marginalnog... hehe

Ovo je najbolji odgovor, s tim da nije skroz točan.

I AA je marginalna ruka kad dobiješ rejz cbeta na T86ss flopu (ili sl.).

Znači marginalna ruka je granična ruka koja je na granici isplativosti i neisplativosti. Bilo da je situacija preflop ili postflop. Večinom kad imaš marginalnu ruku neznaš što bi napravio.

00

30

Re: pilanje! :D

Evo, rademar se potrudio i napisao mali poker riječnik:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=4673

00

Re: pilanje! :D

dfable napisao:

Imaš namješteno u FT da ti sprema HH na disk?
Otvori Table manager (desno dolje u system trayu) i imaš u izborniku Table finder. Uzmi crveni kvadrat i odvuci ga na aktivan stol.

prijatelju, hvala puno, rješija sam problem, sad samo trebam naučit čitat ove brojeve....:D

00

32

Re: pilanje! :D

Za početak nauči šta je PFR, VPIP, 3bet i FoldTo3bet i kako ih čitati. I to stavi u HUD a kasnije češ dodavati kako ti bude odgovaralo.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00