Tema: pokerpro blokiran

već dva dana nemogu na pokerpro, mislio sam da je neki problem sa stranicom pa sam čekao, no više nisam mogao čekat pa sam otišao na drugi komp (ovaj s kojeg postam trenutno) i sve radi normalno.

Znači isti router, na desktop kompu sve radi normalno, spojen lan kablom internet exlprer 8.

Na lapu spojenom preko wirelesa otvaram sve stranice normalno jedino mi neće otvorit pokerpro, kaže da ne može nać adresu.

Probao preko explorer 9 64bit (glavni preglednik), najnovije mozile i opere, neće niti u jednom.

zna netko u ćemu bi bio problem, je moguće da sam ja to nekak zaključal ( win7 64bit, nod 3264bit).

00

2

Re: pokerpro blokiran

i pukiju je isto tako...

00

Re: pokerpro blokiran

a ima negdje tema di je to fable objasnjavao sta treba podesiti tj mislim da je trebalo nes instalirati....

evo nasao
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=5468

Zadnji popravljao tonkobonko (08-05-2011 15:15:40)

00

Re: pokerpro blokiran

tonkobonko hvala na odgovoru, ali na žalost nije mi proradilo, skinuo sam i pokrenuo iz linkane teme onaj mali program ali ništa, možda zato jer su win7 64 bitni...., nemam pojma, prvi put sam naletio na tak nekaj, čudno da sve ostalo radi ko i prije.....

ako netko ima još kakvu ideju nek napiše

puki ako budeš vidio ovu temu daj napiši ak nađeš kakvo riješenje, ja ako nađem/skužim riješenje budem stavio ovdije ili u onu temu....

00

5

Re: pokerpro blokiran

ja sam se jucer jebavo oko toga da pomognem pukiju i nisam imo jebenu ideju sta napravit.
problem kod njega je sto nemoze niti sa drugim racunalom doci do stranice.
samo preko moba je uspio

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: pokerpro blokiran

Jucer ni ja nisam mogao na pokerpro.
Probao na dva kompa, na dvije razlicite lokacije.
Oba na Optima telekomu.
Danas radi sve normalno.

00

Re: pokerpro blokiran

meni se to dogodilo dok sam imao xp,malo nemogu za par sati mogu itd..

i onda sam instalirao win7 32 bitnu i od tada nisam imao problema

00

Re: pokerpro blokiran

Ja nemgu ni dalje na pokerpro, sad pisem s moba  a imam komp I 2 laptopa doma I ni sa jednog nemogu, brisao sam cookiese I history, pokusavao s onim kaj je fable stavio ,gasio palio router I nis ne pomaze..
Ak neko nade rjesenje nek stavi tu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: pokerpro blokiran

cgreen jesi i ti na optimi?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

10

Re: pokerpro blokiran

ajm bak ,fable  genijalac smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

11

Re: pokerpro blokiran

da, jesam i ja imam optimu,

jučer se zajebavo 2 sata, zvao frenda koji je pro za ta sranja i ništa.

flushao one dns adrese u cmd-u, restartao sve kaj se dalo, probao direktno s ip adresom od pokerproa ali imaju neku zaštitu za direktan pristup tak da ni to neide.

našao  neku temu di je lik imao isto sranje i dobio odgovor da je to posljedica kad se na jedan site spajaš s istim routerom ali s različitih kompova ili aplikacija u isto vrijem (ja sam to radil, jer mi explorer9 64 bit sere na nakim flash-videima pa sam koristil i mozilu), i da onda nekako dođe do koluzije ili čega ti već i IP adresa ode na neku "band list". Kao ISP to ne vidi jer kod njih piše da je sve ok.

nakon toga lik mu je rekao u toj temi da treba promijenit mac adresu, ja zvao optimu i oni to ne rade ali kao mogu probat sam, ali izgleda da se nemože. Probao sam promijenit mac adresu laptopa ali izgleda da je komplicirano jer je wireless, ukratko ispizdio sam i odustao.

Ako netko zna moderatore od pokerproa mogli bi ih kontaktirat da oni provjere na svom serveru da nisu neke IP adrese blokane, ali opet nevjerujem jer ja s istim routerom mogu s jednog kompa a s drugog ne. Ma neznam čovječe poludit ću, nek sve ide u ......šta ću ja svako malo  u drugu sobu na drugi komp, koje sranje.....

00

12

Re: pokerpro blokiran

puki86 napisao:

ajm bak ,fable  genijalac smile


kako si bak, kaj ste napravili??????????????????????

00

13

Re: pokerpro blokiran

cool

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

14

Re: pokerpro blokiran

cgreen napisao:
puki86 napisao:

ajm bak ,fable  genijalac smile


kako si bak, kaj ste napravili??????????????????????

Imaš TeamViewer?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

15

Re: pokerpro blokiran

nikad koristil, almogu složit,  kaj treba i nstalirat to ili?

00

16

Re: pokerpro blokiran

ZaWIN XP:

1.  Start,  Control Panel,  Network and Internet Connections,  Network Connections.
2. Desni klik na Network connection (Local area connection), Properties.
3. General tab, označi Internet Protocol (TCP/IP), klik na Properties.
4. Klik na Advanced
5. Pod DNS klik na Add i dodaj jednu po jednu ove dvije adrese:

208.67.222.222
208.67.220.220

Za WIN SRO ilitiga WIN7 upute kako doči do toga (Control Panel):
http://www.sevenforums.com/attachments/tutorials/16397d1246502405-dns-addressing-how-change-windows-7-pic3.png

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pokerpro blokiran

ja sam prije vise mjeseci imao isti/slicni problem..par dana nije otvaralo pa je par dana otvaralo..svima sve ok,samo meni zezalo,cak sam negdje i pisao o tome..i pomirio sam se s tim smile nije islo s 2 laptopa i kompa..sad vec jedno vrijeme ne zeza a apsolutno nista nisam promijenio hmm weird ..samo mi se cini da je bio pokerpro.si u pitanju,nisam siguran

00

18

Re: pokerpro blokiran

evo idem probat, odlogirat ću se ovdije pa javim dal šljaka nadam se s drugog kompa....

00

19

Re: pokerpro blokiran

hahahahahahahaha, pišem sa laptopa, dfable ti si fakat genijalac, weeeeeeeeeeeeeeeeeee, e dužan sam ti uslugu, ak budeš kad trebo nešt sam javi, punnnnnnnnnnnnno zahvaljujem

ovaj post prije bi trebalo stavit negdje ko tutorial ak se kome još desi slično sranje, još jednom hvala

00

20

Re: pokerpro blokiran

smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pokerpro blokiran

Evo preko proxya sam sad jer nemam kako drukčije...dfable meni ova šema ne radi. imam windows 7, našo sam to sve, imam 2 ta protokola. četvorku i šesticu. na četvorki kad stavim te servere ništa mi ne promijeni, na šestici kad upišem piše invalid IP.  ako imaš ideju...jel trebam možda gdje još stavit maknut kvačicu? tnx

Zadnji popravljao wannabePRO (13-05-2011 00:03:28)

00

22

Re: pokerpro blokiran

wannabePRO napisao:

Evo preko proxya sam sad jer nemam kako drukčije...dfable meni ova šema ne radi. imam windows 7, našo sam to sve, imam 2 ta protokola. četvorku i šesticu. na četvorki kad stavim te servere ništa mi ne promijeni, na šestici kad upišem piše invalid IP.  ako imaš ideju...jel trebam možda gdje još stavit maknut kvačicu? tnx

Si na Optimi?
Probaj u cmd upisat ipconfig /flushdns
Ili me dodaj na skype. Isti nick kao tu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

23

Re: pokerpro blokiran

evo i meni isto več danima ... ni na hrvatski ni na slovenski no danas Ok sve ... jeeeee

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

24

Re: pokerpro blokiran

kod mene isto tako, 5 dana nije radilo, danas čudom radi, optima

00