Tema: call ,fold ili shove?

Fire walk with me
00

2

Re: call ,fold ili shove?

neki statsi?

00

Re: call ,fold ili shove?

Leon napisao:

neki statsi?

tek je došao za stol, imam na njemu 30 ruku

Fire walk with me
00

4

Re: call ,fold ili shove?

Raise do cca 35k i shove river.. mislim da se hand odigrava sam od sebe

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: call ,fold ili shove?

3 bet turn, 4bet/shove... river call.. ak sigurno nije limpa, dok a4 ulazi u range.. ides li all in samo te full zove.. osobno ovo nebi folda nikad pa ni tad, al da si skratis muke 3 bet turn, ako on 4bet izi all in

luđa
00

Re: call ,fold ili shove?

Tonac napisao:

Raise do cca 35k i shove river.. mislim da se hand odigrava sam od sebe

rejzao sam 40 k i snap call od njega, a river 4...

Fire walk with me
00

Re: call ,fold ili shove?

ja bih pf foldao al kad si vec call-o, onda bih vec na flopu c/r a turn bih se stack off-o

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
01

Re: call ,fold ili shove?

BugsBunnyD napisao:

ja bih pf foldao al kad si vec call-o, onda bih vec na flopu c/r a turn bih se stack off-o

Slažem se za pf fold,al ne sa sb još 2k u sočan pot. jbg malo kockanja,a ruka se razvila u totalno sranje

Fire walk with me
00

Re: call ,fold ili shove?

nznm u zadnje vrijeme sam dosta deep na turnirima i upravo zbog takvih oddsova i situacija poput tvoje da udjes u takozvan "socan pot" si sjebem cijeli turnir i to sam poceo izbjegavat...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

10

Re: call ,fold ili shove?

@ST_Mangup "3bet" = TRECI BET, mi nemozemo 3betat turn. Villan beta turn a mi mozemo raisat (2betat) i tek onda villan moze re-raisat odnosno 3betat. Prije flopa blindovi su prvi bet, neciji raise je drugi bet pa je onda re-raise 3bet. Jednom ti je vec netko objasnio ali vidim da nisi shvatio pa evo valjda je sad ok.

nenadjebiv napisao:
Tonac napisao:

Raise do cca 35k i shove river.. mislim da se hand odigrava sam od sebe

rejzao sam 40 k i snap call od njega, a river 4...

c/f i gg
btw gore u replayeru pokazuje da si c/c turn  big_smile

p.s ne igram turnire pa mozda grijesim ali ovo ne moze bit pf fold

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: call ,fold ili shove?

Sry moj bed,gledal sam drugu ruku,c/c sam turn. uglavnom  5 sati igre da se ovako sjebem za pol stacka

Zadnji popravljao nenadjebiv (15-08-2011 17:57:01)

Fire walk with me
10

Re: call ,fold ili shove?

kako mislite foldat prf zaboga. I sta je bilo na kraju. Ja mislim da bi chek call turn, i chek shove-a river.

EDIT: vidim sad da se četvorka duplo uparila pa tako da neznam sto bi na riveru

Zadnji popravljao chillin (15-08-2011 20:43:02)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

13

Re: call ,fold ili shove?

mislim da pf call nije loš. turn svakako raisat i prihvatit all in . ako nakon toga raisa na rvr izleti 4 bojim se da je c/f jedino rješenje

00

Re: call ,fold ili shove?

Tonac napisao:

@ST_Mangup "3bet" = TRECI BET, mi nemozemo 3betat turn. Villan beta turn a mi mozemo raisat (2betat) i tek onda villan moze re-raisat odnosno 3betat. Prije flopa blindovi su prvi bet, neciji raise je drugi bet pa je onda re-raise 3bet. Jednom ti je vec netko objasnio ali vidim da nisi shvatio pa evo valjda je sad ok.

ma ok, ali skuzili su ljudi poantu.. i btw svaki jebeni video pa cak i ovdi ovakve sitvacije nazivaju tribetom.. neda mi se sda vadit isjecke al je!!! niakd nisan cua izraz sekbet ili sekund bet ili sta vec.. sta je onda pravilno ri rjez, pa on tribet itd.. blah.. mrzin engleske izraze hehehehe

luđa
00

Re: call ,fold ili shove?

nije ok jer nije 3bet big_smile i moze primjer tko to u videu govori

Zadnji popravljao Andre_787 (15-08-2011 22:46:32)

00

Re: call ,fold ili shove?

jaajajajajajjajaaj neda mi ase trzaait, ok falija san glup san ubijte me LOL.. bitna je poanta a opet se slazemo samo opet 3bet sekund bet itd.. neda mi se kopat, al ako uvatin volje budem... smrt tribetu

luđa
10

17

Re: call ,fold ili shove?

ST_Mangup napisao:

neda mi se kopat, al ako uvatin volje budem...

Mislim da bi to bila jako dugacka potraga  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: call ,fold ili shove?

Tonac napisao:
ST_Mangup napisao:

neda mi se kopat, al ako uvatin volje budem...

Mislim da bi to bila jako dugacka potraga  big_smile

ocito bi bila suluda potroga heeh  roll
kako se onda to zove, a jos bitnije kako se to zove u hudu....rejz to cbet or???

luđa
00

Re: call ,fold ili shove?

U holdem manager statsima raise turn cb

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

20

Re: call ,fold ili shove?

preflop: blindovi su 1. bet, 2. bet je rejz, rirejz je 3bet i tako dalje...
postflop: bet -> rejz -> 3bet

00

21

Re: call ,fold ili shove?

U HEM-u se 3bet isto zove 3bet bar mislim. A u ovom handu raise na turnu bi bio kao sto je Shane napisao.

Kao sto je Tilt napisao
Prvo ulaganje= bet
Drugo ulaganje= raise
Trece ulaganje= 3bet (aka re-raise)
Cetvrto ulaganje= 4bet
itd..

Prije flopa blindovi su prvo ulaganje.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: call ,fold ili shove?

ok hvala svima...sad san napokon skuzija  tongue

luđa
10