Re: Opčenita pitanja za HM

Ej ljudi taman sam skinuo HEM i krenuo bih igrati na poker 770, no uopce nemogu naci gdje je history hand folder i dali mi uopce sprema  ruke.. Takodjer nemogu namjestiti hud pa ako mi netko moze korak po korak objasniti od totalnoga pocetka pa dok ne namjestim bio bih mu veoma zahvalan. Moze i ovdje a moze i na PM..

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Evo uspio sam naci HH folder i importa ok, ali mi HUD nikako ne stima, preklapa mi moje karte tako da nevidim uopce sto imam, a imena svih igraca su razbacana random po ekranu a ne ispod igraca kojeg bi trebalo biti, help!!

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Desni klik misa na HUD( drzis stisnuto )-i mices HUD gdje hoces.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Thnx sad je ok, nemgo jel bi mi preporucio neke postavke radi laksega snalazenja ili samo da prikazuje ono najbitnije..

00

580

Re: Opčenita pitanja za HM

krekana ili prava verzija hema?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Chainvkci napisao:

Thnx sad je ok, nemgo jel bi mi preporucio neke postavke radi laksega snalazenja ili samo da prikazuje ono najbitnije..

imas temu HUD.. IMO najbolje ti je uzet robin i maknit par stavri (za pocetak, a posli ga sam sebi slazes...
evo iman i ja jedno pitanje.. igran na partiju i namistin hud lipo da stoji ispod igraca,  i otvorin 10-ak stolva, ja sidin uvik na istom mistu, al mi HUD takoder stoji na istom mistu i recimo kraj mene stoji notes od drugog igraca, kad ga maknen i stavin svoj onda mi na svin drugin stolovima se sve isto makne.. znaci sranje, triba mi po ure da nadan stats od igraca... jel to mozda do togasta sidin na istom mistu ili???' i naravno jel postoji rjesnje?

luđa
00

582

Re: Opčenita pitanja za HM

pretpostavljam da je krekana, mogu ti ja riješit to što su ti razbacani igrači odnosno HUD preko teamviewra jer je komplicirano za objasnit...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ma krekana je, cisto za pocetak... ako je timskigledac ono sta mislin da je, neman ja kameru sad

luđa
00

584

Re: Opčenita pitanja za HM

ma ne treba ti kamera za to... to je obican remote control wink

ja imam drugi problem sa hemom.... svaki put mi izbaci onaj problem sa spajanjem na sql bazu (127.0.0.1) ... nema vec sto nisam pokusala s onih njihovih foruma i nish mi ne pomaze.. pa sve obrisem i stavim opet.. radi 2 dana i opet isti problem... jel ima tko kakvu ideju sad

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Opčenita pitanja za HM

super.. aj ako imas volje dodaj me na skajp (valdja to ide priko toga).. gaga_st1

luđa
00

586

Re: Opčenita pitanja za HM

ne ide to preko skajpa, nego preko teamviewera, ti ćeš mu onda to riješit magup?

00

587

Re: Opčenita pitanja za HM

http://faq.holdemmanager.com/questions/ … ostgreSQL+

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

588

Re: Opčenita pitanja za HM

teich napisao:

ja imam drugi problem sa hemom.... svaki put mi izbaci onaj problem sa spajanjem na sql bazu (127.0.0.1) ... nema vec sto nisam pokusala s onih njihovih foruma i nish mi ne pomaze.. pa sve obrisem i stavim opet.. radi 2 dana i opet isti problem... jel ima tko kakvu ideju sad

svejedno hvala wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

589

Re: Opčenita pitanja za HM

A probaj reinstalirat i postgree i HEM, makar to ne bude baš jednostavno...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

590

Re: Opčenita pitanja za HM

dfable napisao:

A probaj reinstalirat i postgree i HEM, makar to ne bude baš jednostavno...

i jesam vec 3 put ... zato i nemam volje isti proces napraviti za 2 dana rada -.-'

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

591

Re: Opčenita pitanja za HM

Da ti možda firewall ne blokira port?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

592

Re: Opčenita pitanja za HM

firewall je off ... namjestila sam i na antivirusnom sve po uputama al i dalje nish

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

593

Re: Opčenita pitanja za HM

Daj screenshot poruke.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

594

Re: Opčenita pitanja za HM

http://www.deviantpics.com/images/EmaAQ.png

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Opčenita pitanja za HM

ST_Mangup napisao:
Chainvkci napisao:

Thnx sad je ok, nemgo jel bi mi preporucio neke postavke radi laksega snalazenja ili samo da prikazuje ono najbitnije..

imas temu HUD.. IMO najbolje ti je uzet robin i maknit par stavri (za pocetak, a posli ga sam sebi slazes...
evo iman i ja jedno pitanje.. igran na partiju i namistin hud lipo da stoji ispod igraca,  i otvorin 10-ak stolva, ja sidin uvik na istom mistu, al mi HUD takoder stoji na istom mistu i recimo kraj mene stoji notes od drugog igraca, kad ga maknen i stavin svoj onda mi na svin drugin stolovima se sve isto makne.. znaci sranje, triba mi po ure da nadan stats od igraca... jel to mozda do togasta sidin na istom mistu ili???' i naravno jel postoji rjesnje?

A jbt meni se sad ovo isto dogada a na pocetku nije..

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ej ljudi imam problem. HUD ne radi, a dosad je radio. Počelo je sa od 16 stolova jučer na 2 nije pokazivao, na Tablemanageru ta dva stola je pisalo 0 ruku, ali je ruke importo normalno u graf i sve. Pa je onda 2. sesiju 50% stolova tako i danas 0!!! Zezo sam se s tim, reinstaliro HEM, svejedno ništa i onda odlučim cijeli komp formatirat košto sam napravio milju puta i ponovno složim starse, hem i sve što treba i opet ništa!! Ima neko ideju?

Imam krekiranu verziju, al dosad je radila 100%.

Odem sad na 6max, na nekom radi na nekom ne, a na FR ni na jednom ne radi sad

Zadnji popravljao wannabePRO (01-09-2011 14:53:23)

00

597

Re: Opčenita pitanja za HM

wannabePRO napisao:

Ej ljudi imam problem. HUD ne radi, a dosad je radio. Počelo je sa od 16 stolova jučer na 2 nije pokazivao, na Tablemanageru ta dva stola je pisalo 0 ruku, ali je ruke importo normalno u graf i sve. Pa je onda 2. sesiju 50% stolova tako i danas 0!!! Zezo sam se s tim, reinstaliro HEM, svejedno ništa i onda odlučim cijeli komp formatirat košto sam napravio milju puta i ponovno složim starse, hem i sve što treba i opet ništa!! Ima neko ideju?

Imam krekiranu verziju, al dosad je radila 100%.

Odem sad na 6max, na nekom radi na nekom ne, a na FR ni na jednom ne radi sad

I ja imam isti problem igram na crakiranoj i od jucer me zajebaje. Igram na dva kompa na jednom je XP na drugom win 7 i na se HUD više ne prikazuje, handovi se importaju ali od HUD-a nista...

ako tko ima kakvo rjesenje , zahvalan bih bio

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Evo sad mi se vratio na 95% $ stolova, al na € stolovima nema ga ni na jednom.

00

599

Re: Opčenita pitanja za HM

guglajući otkrio sam da nismo jedini koji imaju problema s tim. Izgleda da je do starsa i njihovog novog updejta.
Dakle kao i većini koji igraju na pokerstarsu HUD se vise ne prikazuje na cash fast stolovima, samo radi na onima regularnim.

Radi se na ispravci tog buga, detalje mozete pronaci na HM forumu, stavio bih i direktan link ali koliko znam zabranjeno je ;D

00

600

Re: Opčenita pitanja za HM

Meni ne pokazuje HUD ni na turnirima ni na HU SNG, a handove mi normalno importa. Treba li nešto dodatno napraviti da pokazuje HUD na starsu, jer sam vidio da se na 1. stranici ove teme spominje nekakav patch za stars? Imam krekiranu verziju HEM-a.

"In order to live, you must be willing to die"
00