Tema: Pojačanja u teamu

Neki od najboljih svjetskih igrača su se priključili već ionako ubojitom teamu pa ako želite saznat nešto više o dečkima koji haraju online poker scenom:

http://www.pokerpro.com.hr/team/

P.s
Zadnja 4 (po slikama) su novi

00

Re: Pojačanja u teamu

ahahahahahahahah a ne virujen ahahahahahah prodana dusa big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Pojačanja u teamu

smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


p.s. welcome ojda  smile

Zadnji popravljao dfable (05-09-2011 21:07:12)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pojačanja u teamu

Cestitke ekipi na upadu:)

00

Re: Pojačanja u teamu

aaaaaaaaaaaa napokon car u ekipe najbolji igracucestitam!!!!!!!!

luđa
00

Re: Pojačanja u teamu

tek sad na slici vidin ko si ... sidilo smo u pota 1 put za istin stolon jedno uru ipo hahaha... ko bi reka da si to ti ... pozdrav

luđa
00

Re: Pojačanja u teamu

ST_Mangup napisao:

tek sad na slici vidin ko si ... sidilo smo u pota 1 put za istin stolon jedno uru ipo hahaha... ko bi reka da si to ti ... pozdrav

Pozdrav

00

8

Re: Pojačanja u teamu

slike su epic.....

ovi svi s naocalama bi za kaznu trebali s osobne slike staviti...

nema skrivanja mamurnosti xD

btw.. cestitke (valjd) big_smile

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Pojačanja u teamu

teich napisao:

nema skrivanja mamurnosti xD

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

10

Re: Pojačanja u teamu

dfable napisao:
teich napisao:

nema skrivanja mamurnosti xD

big_smile

pa sta se ti javljas... ti si sirom oci otvorio da se otklone sve sumnje big_smile

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

11

Re: Pojačanja u teamu

lion406 napisao:

@teich...ako nije problem...daj molim te piši crnim ili tamno plavim slovima non stop moram tvoje postove sa mišom prevuč da vidim što piše big_smile

moji postovi su tako nebitni da nista ne propustas, a tamno plava na sivoj podlozi je tek ubijanje... al ok... odricem se boja  sad  sad  sad

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
20

Re: Pojačanja u teamu

ova boja do sad je bila sasvim ok i sve se vidjelo sad

10

Re: Pojačanja u teamu

I još bih rekao nešto (u svoje i denisovo ime) što ste svi sigurno primijetili/htjeli reći:

Da smo fable i ja podigli razinu ljepote u našem teamu na vrlo visoku razinu te molimo sve obožavatelje/teljice za strpljenje oko odgovora na vaše silne e-mailove, poštu i ostalo jer smo trenutno zauzeti moveupanjem na highstakes, ty

00

14

Re: Pojačanja u teamu

niveaformen napisao:

I još bih rekao nešto (u svoje i denisovo ime) što ste svi sigurno primijetili/htjeli reći:

Da smo fable i ja podigli razinu ljepote u našem teamu na vrlo visoku razinu te molimo sve obožavatelje/teljice za strpljenje oko odgovora na vaše silne e-mailove, poštu i ostalo jer smo trenutno zauzeti moveupanjem na highstakes, ty

mishko mishko ... ovo ti nije trebalo.... malo si uzbudjen big_smile

http://fail.brm.sk/facepalm/facepalm_bear.jpg

meni se ipak cini da vam turcin dize prosjek... i bobo ofc

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

15

Re: Pojačanja u teamu

Vidim da zemov post nije imao učinka pa još jednom molim sve pripadnice ljepšeg spola da stanu u red. Hvala na razumijevanju.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pojačanja u teamu

dfable napisao:

Vidim da zemov post nije imao učinka pa još jednom molim sve pripadnice ljepšeg spola da stanu u red. Hvala na razumijevanju.

Mislis zemotov?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

17

Re: Pojačanja u teamu

Sry, ZEMOT!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pojačanja u teamu

meni se ipak cini da vam turcin dize prosjek... i bobo ofc

Mislim da ce zemo quitat forum nakon ove izjave.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

19

Re: Pojačanja u teamu

boboman napisao:

meni se ipak cini da vam turcin dize prosjek... i bobo ofc

Mislim da ce zemo quitat forum nakon ove izjave.

Ono je subjektivna izjava, zemo je naveo činjenice, dokazane.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

20

Re: Pojačanja u teamu

Ja sam čuo negdje da je plava marama oko vrata u nekim homoseksualnim zajednicama znak da se voli "double penetration".

nhf  tongue

00

21

Re: Pojačanja u teamu

koste napisao:

Ja sam čuo negdje da je plava marama oko vrata u nekim homoseksualnim zajednicama znak da se voli "double penetration".

nhf  tongue

hahahahha, morat ču promijenit sliku obv, nisi prvi  sad

al marama ipak ima drugu svrhu  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pojačanja u teamu

Apelirao bih na admina foruma da (opet zbog velikog broja mailova obožavateljica) neki podforuma kao "Pitaj profića", npr. "Pitaj semi-profića" gdje mogu svi skupa bit (ne mora za svakog posebno) tako da fable i ja ne moramo svojim vjernim fanovima odgovarat stalno na ista ili slična pitanja. (ja već imam par spremljenih pitajna za ostale)

p.s. croman19 mi se požalio danas da, nakon što je izašao iz anonimnosti te se javnost upoznala s njegovom manekenskom prošlošću, ima slične probleme kao cijenjeni gosp. fable i ja

Zadnji popravljao niveaformen (06-09-2011 23:13:25)

00

23

Re: Pojačanja u teamu

Okrutna je stvarnost pokerproa  sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pojačanja u teamu

Mi primamo u tim samo one koji pozitivno odgovore sa koliko nas zgodnih cura mogu upoznati. A sad koliko si zaradio, to je za publiku. smile

00

25

Re: Pojačanja u teamu

lion406 napisao:

čestitke i od mene wink

@teich...ako nije problem...daj molim te piši crnim ili tamno plavim slovima non stop moram tvoje postove sa mišom prevuč da vidim što piše big_smile


hahaha, sad sam se sjetio jednog mog pajde kojemu je otišao kabal od monitora pa mu je cijeli monitor bio u jednoj boji pa je uvijek na netu kad bi išao nešto čitat morao prevuć preko crnih slova da može pročitat kao ti, ALI, ta mu je navika ostala i nakon što je kupio novi monitor pa presmješno izgleda kad surfa i svaki put kad ide nešto pročitat povuče mišem preko toga  lol

11