Tema: Online gaming

ako igrate ili ste  se bavili jos nekom igrom da čujemo kojom XD

- bavio sam se cs 1.6 i dotom

cs 1.6 dosta dugo oko 4god aktivnog igranja , dota oko 2god

Re: Online gaming

dop oko 2 godine

luđa
20

3

Re: Online gaming

ogame O.o

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
10

Re: Online gaming

1. ut99 oko 3 i pol godine
2. warcraft 3 preko godinu i pol
3. enemy territory oko 2 godine
4. ut2004 oko godinu dana

et igrao na dosta visokoj razini, ukljucujuci eurocup (najprestiznije natjecanje u europi) i postavljanje svjetskog rekorda na jednoj mapi jednom prilikom.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Online gaming

teich napisao:

ogame O.o

rofl bar to spada u gaming. noob

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Online gaming

teich napisao:

ogame O.o

+1683823482

i buđenja svako jutro u 3 poslje reseta servera da vidimo rusevine..haha..ludost

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

7

Re: Online gaming

boboman napisao:

1. ut99 oko 3 i pol godine
2. warcraft 3 preko godinu i pol
3. enemy territory oko 2 godine
4. ut2004 oko godinu dana

et igrao na dosta visokoj razini, ukljucujuci eurocup (najprestiznije natjecanje u europi) i postavljanje svjetskog rekorda na jednoj mapi jednom prilikom.

wtf koj nick si imo u ET ?

Ja sam samo et igro cca 4 godine s pauzama ...

00

Re: Online gaming

bad'pioneer
geek*pioneer

igrao sa puno faca... badger/xtreme/lorduke/penguin/gvm/shad itd

good times smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Online gaming

mislim da sam uz juzzia i smallbabya bilo najbolji medic u hr, bar su mi tako tepali.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

10

Re: Online gaming

boboman napisao:
teich napisao:

ogame O.o

rofl bar to spada u gaming. noob

dodji ti meni da ti ja objasnim neke stvari njub...

boboman napisao:

bar su mi tako tepali.

aj promis... necu tepati.. bit cu okrutno realna wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Online gaming

prije CoD2 i CoD4 za g2top, danas zapalim CSS tu i tamo 4 fun

00

Re: Online gaming

za g2t? koji nick big_smile

00

Re: Online gaming

bigadvance, a vidim da i nisam jedini g2t ovdje big_smile

00

14

Re: Online gaming

Ja sam pimplao Age of Conan mjesec dana dok mi nije istekao onaj free period,a onda nisam imao kreditnu za uplatiti dalje i dok je kreditna stigla prošla me volja...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Online gaming

1. MOH
2. Moh Spearhead
3. CoD
4. CoD2
Na ove 4 smo sa klanom jedno 10 puta bili u EU klanskom finalu i nikad nismo osvojili prvo misto. bljak
5. Battlefield.
6. BF2
7. Close Combat sve serije od 1-5 i to jako dugo vrhunska strateška igrica.
8. EVE online jedno 4 god. di sam u bit svatia da umisto da grindam isk mogu nekako grindat lovu i eto me u pokeru.
9. World of Tanks sada šiba moj klan a ja sam ipak osta grindat poker.
A mislin da skoro nema Singleplayer strategije bilo koje vrste koju nisam šiba. gazilijon PC igrica da sam toliko posvetio vrimena na poks bio bi miljuner. hehe tongue

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Online gaming

kerpoker napisao:

bigadvance, a vidim da i nisam jedini g2t ovdje big_smile

eh jebiga, dosao sam nakon kaj si ti prestao igrat

00

Re: Online gaming

chillyfingaz napisao:

ako igrate ili ste  se bavili jos nekom igrom da čujemo kojom XD

- bavio sam se cs 1.6 i dotom

cs 1.6 dosta dugo oko 4god aktivnog igranja , dota oko 2god

Ja sam cs 1.6 igra 5-6 godina, zadnje 3-4 bas jako aktivno, jako jako. mozda smo se koji put i sreli ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Online gaming

Starcraft Broodwar!

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

19

Re: Online gaming

Quake 3, poceo negdje s 11 godina, zavrsio s 16, tako nesto. Rulao malo, optuzili me za aimbota, popusio ban zbog toga (hrvatski vrh se nije mogao pomirit da pusi od klinca - neko je spomenuo lordukea, on je bio medju pobunjenima, pa gringo i ekipa ak se ko sjeca), dokazao da nemam pa me ponizno primili u najjaci klan i repku smile, igrali eurocup team i mislim da je ctf bio world cup. Prestao otprilike kad sam naletio na WSOP negdje na netu. Zaigrao Quake Live tu i tamo nakon toga.

Prijavi se na PokerPro Coaching
01

Re: Online gaming

chillin napisao:
chillyfingaz napisao:

ako igrate ili ste  se bavili jos nekom igrom da čujemo kojom XD

- bavio sam se cs 1.6 i dotom

cs 1.6 dosta dugo oko 4god aktivnog igranja , dota oko 2god

Ja sam cs 1.6 igra 5-6 godina, zadnje 3-4 bas jako aktivno, jako jako. mozda smo se koji put i sreli ..

mozda se znamo  big_smile nVision.chill ( chL ) sam ja , igrao sam sa iTom, Domom, fzyem, splicom, zw3ngom... a vs prexa, qqx-a, m4d-a, maareka i pol scene, vjerovatno se znamo i sad će ispast da te imam na steamu itd...

Zadnji popravljao chillyfingaz (09-09-2011 09:26:25)

21

Re: Online gaming

Americas Army, COD4 i ogame (ako se računa)

00

Re: Online gaming

starcraft broodwar 4-5 godina jako aktivno...

00

23

Re: Online gaming

gmiko napisao:

Quake 3, poceo negdje s 11 godina, zavrsio s 16, tako nesto. Rulao malo, optuzili me za aimbota, popusio ban zbog toga (hrvatski vrh se nije mogao pomirit da pusi od klinca - neko je spomenuo lordukea, on je bio medju pobunjenima, pa gringo i ekipa ak se ko sjeca), dokazao da nemam pa me ponizno primili u najjaci klan i repku smile, igrali eurocup team i mislim da je ctf bio world cup. Prestao otprilike kad sam naletio na WSOP negdje na netu. Zaigrao Quake Live tu i tamo nakon toga.

o daj prestani vise. stvarno si ga pretjerao, kolicine gluposti i lazi koje ti mozes izgovorit su stvarno tiltajuce. ono who cares za q3 i sta je bilo, ali ne mogu vjerovat da i tu MORAS pricat hrpu lazi kao i svudgje. ti stvarno imas problem...

32

24

Re: Online gaming

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

25

Re: Online gaming

knez napisao:
gmiko napisao:

Quake 3, poceo negdje s 11 godina, zavrsio s 16, tako nesto. Rulao malo, optuzili me za aimbota, popusio ban zbog toga (hrvatski vrh se nije mogao pomirit da pusi od klinca - neko je spomenuo lordukea, on je bio medju pobunjenima, pa gringo i ekipa ak se ko sjeca), dokazao da nemam pa me ponizno primili u najjaci klan i repku smile, igrali eurocup team i mislim da je ctf bio world cup. Prestao otprilike kad sam naletio na WSOP negdje na netu. Zaigrao Quake Live tu i tamo nakon toga.

o daj prestani vise. stvarno si ga pretjerao, kolicine gluposti i lazi koje ti mozes izgovorit su stvarno tiltajuce. ono who cares za q3 i sta je bilo, ali ne mogu vjerovat da i tu MORAS pricat hrpu lazi kao i svudgje. ti stvarno imas problem...

Sto je tocno glupost ili laz? Koji je tvoj problem? Povrijedilo te nesto?

Prijavi se na PokerPro Coaching
00