Tema: STAKING + COACHING

Ovako, dakle tražim staking + coaching za NL5, do sada povremeno igrao cash game, uglavnom se igra bazirala na micro turnirima do 3+30$ buy in. Ukoliko ima netko zainteresiran i želi više INFO neka me PM.

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
26

Re: STAKING + COACHING

potpis ti ide uz temu big_smile

Zadnji popravljao cgreen (03-10-2011 16:28:10)

31

Re: STAKING + COACHING

ne igram cash al mislim da nikome nije potreban coaching za NL5..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
03

Re: STAKING + COACHING

cgreen, normalno big_smile, deco99 u krivu si.

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
01

5

Re: STAKING + COACHING

Banša99 napisao:

deco99 u krivu si.

nije u krivu.. ne treba ti coach jer imas masu materijala na netu i mozes se sam "coachat".. kuzis nema smisla placat nekog da ti objasni osnosne stvari koje mozes sam naucit  wink

when you feel like quitting think about why you started..
31

Re: STAKING + COACHING

Tonac napisao:
Banša99 napisao:

deco99 u krivu si.

nije u krivu.. ne treba ti coach jer imas masu materijala na netu i mozes se sam "coachat".. kuzis nema smisla placat nekog da ti objasni osnosne stvari koje mozes sam naucit  wink

mah nezz kaj da ti kažem, vidim da neki malo bolji pokeraši nude coaching uz takve limite i pogledao sam brdo materijala na netu video isječke, pročitao članke i tu po forumu surfao, al opet kako EMPIRISTI kažu, da se do spoznaje dolazi iskustvom, ne tražim ja da čovjek meni bude kućni učitelj, nego da me usmjeri ka pravom putu big_smile

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
02

7

Re: STAKING + COACHING

kad ti treba coach i stejk za nl5 onda znas da poker nije za tebe

31

Re: STAKING + COACHING

Pa dobro kazu za iskustvo, to znaci da trebas samo puno igrati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: STAKING + COACHING

Neznam kome bi se isplatilo coachat NL5, a da cijena ujedno odgovara i tebi. Mislim da ti je najbolje snimit neki video od par minuta i stavit tu na forum. Mislim da će bit dovoljno dobrovoljaca da isprave neke veće greške.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (03-10-2011 21:03:57)

01

Re: STAKING + COACHING

AlphaScorpii napisao:

Neznam kome bi se isplatilo coachat NL5, a da cijena ujedno odgovara i tebi. Mislim da ti je najbolje snimit neki video od par minuta i stavit tu na forum. Mislim da će bit dovoljno dobrovoljaca da isprave neke veće greške.

dobra ideja, poslusaj to i napravi tako i dobit ces besplatan coach na forumu.  smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: STAKING + COACHING

ok je trazit coacha ako imas za platit i zelis sto brze moveupat ali te nitko nece stejkat i coachat za nl5 jer taj netko nema profita u tome. druga je stvar da si winner na nl50, mogo bi biti winner na 100nl ali previse cashoutas sta ja znam pa trazis coaching i staking za 100-200nl, tu bi vec bilo interesa

kao sto i alpha kaze najbolje da stavis video di pricas i kasnije stavljaj handove, otvori dnevnik i move up

10

Re: STAKING + COACHING

Imate pravo krivo sma se izjasnio, nije to stejk samo za NL5, nisam precizirao, naravno da se očekuje move up i kada i ako to BR dozvoli prelazak na više levele, ne mislim neki stejk od 3 sessiona imat, dugoročno uz brz move up i obostrani profit...

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
02

13

Re: STAKING + COACHING

Pajk napisao:

kad ti treba coach i stejk za nl5 onda znas da poker nije za tebe

This.

Ali mislim da niti nije problem u tome. Problem je najvjerojatnije da se niti nisi potrudio sam nešto naučiti jer ti se ne da. Koliko si do sada handova odigrao?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: STAKING + COACHING

Trenutno ništa ne igram... i kako misliš kolko handova? na NL5 ili općenito?

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
21

15

Re: STAKING + COACHING

Općenito koliko si handova odigrao do sada?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: STAKING + COACHING

LOL pa odakle da znam... ko će to sve izbrojat... milijun vjerojatno nemam pojma... i trudim se naučit o pokeru nisam lijen...

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
02

Re: STAKING + COACHING

nemoguce da si odigrao milijun handova big_smile
imas hem, poker tracker??

10

18

Re: STAKING + COACHING

Banša99 napisao:

LOL pa odakle da znam... ko će to sve izbrojat... milijun vjerojatno nemam pojma... i trudim se naučit o pokeru nisam lijen...

Ne koristiš HEM?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
11

Re: STAKING + COACHING

Rear_Admiral napisao:

Pa dobro kazu za iskustvo, to znaci da trebas samo puno igrati.

pa ja bi rado igrao no trenutno nemam sredstva da si to sam priuštim, pa pokušavam neku suradnju uspostavit na obostranu korist smile

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
22

Re: STAKING + COACHING

Ne, do sada sam uglavnom igrao samo za sebe i to turnire nekakve nebitne, nisam nikad bio pod stejkom i nemam te programe poput HEM-a, al rekao mi je frend da to nabavim, ako dobim stejk, pa sam neki dan skinuo poker tracker 3 itd.

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
02

21

Re: STAKING + COACHING

Ok. To je samo potvrda onoga šta sam gore napisao. Prva stvar koju moraš napraviti je da se počneš koristiti tim alatima kako bi analizirao svoju igru. A ako ih do sada nisi koristio znači da nisi radio na svojoj igri. Da si uistinu odigrao milijun handova casha do sada, uvjeren sam 97% da bi bitao NL5. A ako je slučaj da si u ovih 3% onda stoji ono šta je pajk komentirao.
Poanta: ako mjesec dana sjedneš, igraš, postaš handove koji ti nisu jasni, proučavaš videa, tekstove i handove (samo sa ovoga foruma) uvjeren sam da češ bitati NL5.

Edit:
Evo da pomognem

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=609

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=3825

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=1015

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=3787

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=572

Jesi pogledao do sada nešto od ovoga?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: STAKING + COACHING

Krivo sma te shvatio, nisam odigrao milijun handova cash-a, ja sam mislio općenito.. sorry. Turnire sam uglavnom igrao, a cash ako sam igrao to je bilo 4fun, nesto poreko rolla zajebancija nl10 nl25 u trenutku dosade. Trenutno nemam keša i to je razlog jer tražim stejk, a drage volje bi i za turnire tražio, al školovanje traž+i organiziranost, i lakse mi je cash, odredim si kad igram i derem...

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
00

23

Re: STAKING + COACHING

Banša99 napisao:

i trudim se naučit o pokeru nisam lijen...

Gore sam editirao post.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: STAKING + COACHING

Jesam da.. nekoliko sma puta gledao i zapisivao si to, ovaj prvi video od robe sam proučavao par puta.

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
00

Re: STAKING + COACHING

Imas dovoljno free bankrolla po netu da se mos sam naucit igrati microse

21