76

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

a nista onda duel samurajima, pobjednik je onaj koji ostane ziv  cool

00

77

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Imam prijedlog.. trebalo bi editirat prvi ili drugi post u temi i stavit popis svih zainteresiranih smile npr trebalo bi navest visina/tezina, lokacija, event iskustvo u borilackim sportovima, fizicka spremnost.. ne treba ulazit previse u detalje jer se to kasnije dogovori između boraca (pravila, datum, side bet itd..)
IMO tako bi se puno lakse dogovorile borbe

when you feel like quitting think about why you started..
30

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

koliko bi bia ulog i to? znam ja jednog na forumu koji bi bia zainteresiran. nije bas aktivan. cita tu i tamo kad mu bacin link smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Predlazem da sve dogovore otkazete do proljeca, da ako vec radimo EVENT da to radimo outdoor. Ali kako god zelite. Sto se tice pravila, pristajem i na K1 i na MMA, ali ocu da imate na umu nekoliko stvari:

1. nitko nema sta trazit u ringu bez stitnika za zube, shin guardsa, rukavica (+bandaze) - k1 pravila
2. sve gore nabrojano+kaciga i bare knuckle rukavice umjesto punih ukoliko se radi sa mma pravilima

Safety first, zadnje sto bih htio je da se event prekida jer neko zavrsava u bolnici.

Meni osobno je retardirano nekakve kategorije uspostavljat, ja se mogu sa svima potuc. Ionako ce to vise bit kao malo zesci sparing nego neki ozbiljni match, samim time odradimo jedan po jedan match i proglasimo winnera simbolicno.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
20

80

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Ovo je više zajebancija negi ideja nekakva...pokraj ringa par laptopa i ekipa šiba poker...tko zatilta,upada u ring...kakve bi to šore bile...i meni bi sad jedna dobro došla  big_smile
,

00

81

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Ovo je više zajebancija negi ideja nekakva...pokraj ringa par laptopa i ekipa šiba poker...tko zatilta,upada u ring...kakve bi to šore bile...i meni bi sad jedna dobro došla  big_smile
,

00

82

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

boboman napisao:

Meni osobno je retardirano nekakve kategorije uspostavljat, ja se mogu sa svima potuc.

Ja npr nemogu.. nemam nista protiv ako ce drugi mijesat kategorije, ali ja bi pristao na borbu samo sa borcem svojih dimenzija, skilla i trenutne fizicke spreme. Sve ostalo sto si rekao apsolutno stoji, safety first uvijek.. sve je ovo samo 4 fun  smile

btw @boboman si se ti kad bavio borilackim sportovima?

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

e jbga sad. prvo bi se svi mlatili, a na kraju nece bit 4 covika za ovo. eh. šta reći

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

84

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

^^^^  lako tuđim kurcem po koprivi mlatit  tongue prijavi se i ti pa ce nas bit 5..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Tonac napisao:
boboman napisao:

Meni osobno je retardirano nekakve kategorije uspostavljat, ja se mogu sa svima potuc.

Ja npr nemogu.. nemam nista protiv ako ce drugi mijesat kategorije, ali ja bi pristao na borbu samo sa borcem svojih dimenzija, skilla i trenutne fizicke spreme. Sve ostalo sto si rekao apsolutno stoji, safety first uvijek.. sve je ovo samo 4 fun  smile

btw @boboman si se ti kad bavio borilackim sportovima?

Zadnjih godinu dana muay thai/box/bjj

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

ne znam koliko vam je to pametno zbog dokazivanja na forumu riskirati ozbiljne ozljede...
ali svejedno bi moglo biti zanimljivo  big_smile pa da vidimo tko je ultimativni alfa muzjak na poker pro hahahaHAHAa
iako ste mogli iznajmiti negu igraonicu i sloziti neki pro evolution soccer turnir ili nesto slicno gdje bi se mogli ukljuciti i mi ne-sportasi.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
10

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Chidambar napisao:

pro evolution soccer

na play stationu 2  ili 1, pes-pes10 dace i ja primamo sve izazivace koji imaju 100+ kuna za partiju

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

ovo za igrice ću zanemarit, što se tiće eventa ja sam apsolutno za da se to održi, da se iznajmi neki prostor di čemo imati uvjete
192/75 3god muay thai

Zadnji popravljao Krumpir77 (24-11-2011 20:40:53)

10

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

NisiPazio napisao:
Chidambar napisao:

pro evolution soccer

na play stationu 2  ili 1, pes-pes10 dace i ja primamo sve izazivace koji imaju 100+ kuna za partiju

morat ćemo i pes jednom odigrat, makar mislim da si u tome favorit...

Zadnji popravljao Bora tajter (24-11-2011 20:51:57)

00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

mozes odma danas doc neznam zas sve trebate organizirat 2mj unaprjed ko civili

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

igram i pes protiv bilo koga za bilo koju svotu novaca

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

boboman napisao:

igram i pes protiv bilo koga za bilo koju svotu novaca

dobro dodi onda

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

dodji ti picko

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Opa teske rijeci su pocele padat(trash talk prije meca) big_smile  tongue

00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

NisiPazio napisao:
Chidambar napisao:

pro evolution soccer

na play stationu 2  ili 1, pes-pes10 dace i ja primamo sve izazivace koji imaju 100+ kuna za partiju

i am in

luđa
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

A da se koristite i sa bejzbol palicama? Praktičnije je, potrebno je manje kondicije i kažu da je neopisiv osjećaj.
Vidim da su naratoborniji oni iz pero kategorije. To je onaj terijer efekt big_smile

00

97

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

boboman napisao:

172/77
Zadnjih godinu dana muay thai/box/bjj

Krumpir77 napisao:

192/75 3god muay thai

evo potencijalno solidnog matcha... big_smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

98

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

stavite sve osobe koje su se prijavile u sesir pa ko koga izvuce  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

kriss napisao:
boboman napisao:

172/77
Zadnjih godinu dana muay thai/box/bjj

Krumpir77 napisao:

192/75 3god muay thai

evo potencijalno solidnog matcha... big_smile

problem sto ga ovaj ne moze rukom dohvatit  big_smile

00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

ja bi da se skupimo u birtiji, pa na kukala posli toga. tongue

10