201

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

lol, nitko se nicime ne dici, zaboli me za dinamo, mamica, hajduka i ostale

samo sam rekao da dinamo bez mamica nebi bio (vjerojatno) najbogatiji klub u ovom djelu europe, vjerojatno jedini u hrvatskoj koji zavrsava godinu u plusu

sad to sto je pokvareni muljator, lazov i statijaznam...jebiga, pokazi mi nekog od najbogatijih hrvata koji to nije

10

202

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

puki?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

203

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

moze li neki komentar na kupovanje sudaca od strane hajduka?

I na kraju bude " HARAŠO"
01

204

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

butko napisao:

moze li neki komentar na kupovanje sudaca od strane hajduka?

ma daj molin te, ko to kupuje suce da bi bija 2. ? rofl

ja cu rec samo jednu stvar, studiram u zg, inace hajdukovac, dobro znam kako je to u splitu i na poljudu na dan utakmice. i kad je dinamo usa u LP, meni je palo napamet, ajme ne sad necu moc kad budu igrali normalno iz stana izac, bit ce pun grad navijaca. kurac, nigdi nikoga, pustos, jedini znak da se igra lp u gradu su oglas u novinama koje dijele 2 karte i kad me poznanik sa faksa pita ocu 2 karte za lyon jer ih je dobia kad je isa na real. nezz, ako nije sramotno, onda je bezveze  hmm
ovakav hajduk bi popija jos vise golova u lp(vjerojatno, necu ic toliko daleko i rec da je lyon prodana utakmica, mada neko gore napisa nogomet je biznis, a prodat nebitnu utakmicu je dobar biznis, jelda?), ali bi se znalo da je utakmica, i sigurno bi stadion bija pun do zadnjeg mista i nakon 5 utakmica i gol razlike 2:20.
Evo jos jedna anegdota, pita moj rodjak, isto hajdukovac, nekog tipa sa faksa kao nekog vatrenog BBB-a, sta mislis koje sanse imate protiv Lyona, ko ce igrat i tako. Tip mu odgovara da ne zna da ga boli kurac  za Dinamo. Mozda je to ode normalno, al za hajdukovca je to nepojmljivo, jer se svi drze one "I kad gube i kad tuku"

20

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

a do tebe jos nije doslo da su BBB u bojkotu ??

01

206

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Muva napisao:

ma daj molin te, ko to kupuje suce da bi bija 2. ? rofl

pa u vrijeme kad su bili prvi, ili to sad odjednom vise nije bitno?


evo iz izvjesca USKOK-a:

Godinu dana ranije trojica bivših čelnika s Poljuda Vedran Rožić, Ivan Kaleb i Ivan Buljan 20-ak dana odležali su u pritvoru zbog navodnih malverzacija. U obilju materijala koje je iskočilo doznalo se kako su trojica bivših članova Upravnog odbora Slobodan Bronzović, Ivica Boljat i Paško Viđak priznali istražnom sucu da je Hajduk plaćao suce. Boljat je kazao da je u travnju 1999. godine Hajduk isplatio Veselku Bebeku i Stjepanu Djedoviću po 50 tisuća maraka, dok su Reno Sinovčić i Ivan Novak dvije godine ranije dobili za usluge 25 tisuća maraka. Isto tako, trojka je ispričala kako je bivši direktor Ivan Maršić preuzeo iz devizne blagajne od blagajnika Duje Bilića 200 tisuća maraka i taj novac upotrijebio za plaćanje sudaca.  Novac je bio podignut na ime isplate ugovora nogometašima Zvonimiru Deranji i Mati Biliću. Bilić priznao je da je taj novac položen u Austriji, da ga je on podigao i vratio Maršiću.

Osnovano se sumnja da je (Željko Širić) u cilju pribavljanja nepripadne materijalne koristi, od kolovoza 2011. do 3. prosinca 2011., u Krapinskim Toplicama, Splitu i Zagrebu, nakon što je (Hrvoje Maleš) od njega zatražio da se njegovom klubu pošteno sudi u sezoni 2011./2012., zatražio da mu na ime starih dugovanja preda iznos od 95 tisuća eura.

I na kraju bude " HARAŠO"
00

207

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

butko napisao:
Muva napisao:

ma daj molin te, ko to kupuje suce da bi bija 2. ? rofl

pa u vrijeme kad su bili prvi, ili to sad odjednom vise nije bitno?

Po muku koji je nastao, bit će da to više nije bitno big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Muva napisao:

ovakav hajduk bi popija jos vise golova u lp(vjerojatno, necu ic toliko daleko i rec da je lyon prodana utakmica, mada neko gore napisa nogomet je biznis, a prodat nebitnu utakmicu je dobar biznis, jelda?), ali bi se znalo da je utakmica, i sigurno bi stadion bija pun do zadnjeg mista i nakon 5 utakmica i gol razlike 2:20.

ma sta ti je??? nema sanse da bi hadjuk toliko golova primija, ma nema sanse, cak bi vjerovatno i uzea koji bod...hajduk je institucija, zapamti to  wink

butko da abs 99 smo kupovali sudce ahahhaahha, pa tada se ood tudmana i canjuge nije mogla utakmica dobit a kamoli prvnestvo, tako da je ta prica tanka... jedino sta hajduk ima sumljivo u hnl-u je prvenstvo sa stimem i svaki pravi navijac hajduka se toga srami i to priznaje!!!!! i opet nije to toliko sigurno da je kupljeno koliko vasih 10-ak prvenstava, ali ajmo rec da je...
eti mitch je jedini koji se srami sadasnjosti, jedini posteni.... malo postenja i priznanja i srama vam nebi skodilo... znam da ste iskompleksirani kroz povijest, neznate kad ste osnovani, koja ste udruga, u jugi ste bili sprd, torcida je osnovala bbb, u hnl-u ste neka sila, a sve ste imali i sve ste kupili, pa cak i sudce i prvenstva....
@mitch al u splitu nije prekniut bojkot??' neda mi se trazit clanke, ali svi znamo da je....
podrzavam vas u borbi protiv mamica i protiv hns-a i zelin vam sve najbolje tu i da ubijete mamice... a, vas sovice koji se kurcite mamicem i dinamom, nema smisla nista govorit  wink

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

prekinut za domace tekme,u LP jos uvijek vrijedi/je vrijedio...

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

dfable napisao:
butko napisao:
Muva napisao:

ma daj molin te, ko to kupuje suce da bi bija 2. ? rofl

pa u vrijeme kad su bili prvi, ili to sad odjednom vise nije bitno?

Po muku koji je nastao, bit će da to više nije bitno big_smile

je kupilo smo sudce 99 godine i osvojili sve sta se moglo osvojit... ma i 98 i 97, franjo nan je to dopustija ahahhahahaha...
nakon ere croatieili kako ste se vec zvali, kad je krepa tudman hadjuk je osvojia prvenstvo 2001. sigurno ne sa kupljenim sudcima, iza toga zagreb (mozda su i oni kupili sudce??). pa dinamo, pa hajduk 2 godine, i ta druga godina je jedina upitna i ciloj povijesti hadjuka.....
nisu svi takvi ka dinamo, coratia ili kako vec , do kupuje sve, da je centralizira nogomet, da je hns njihov, da mogu radit mimo zakona, da su sudci njihovi, da se menageri u portapaku voze itd.
a za rozica, buljane i one debile anbrojane, mi se borimo da ih se kazni i ne ponosimo se snjima!!!! ukrali su vecino novaca nakon lige prvaka 94 i 95...

luđa
00

211

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

1 ili 10 kupljenih, isto je. lopov je lopov.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Mich_Bjukenon napisao:

prekinut za domace tekme,u LP jos uvijek vrijedi/je vrijedio...

Posjećenost utakmica HNL-a, unatoč "skidanju" s javne televizije, nije porasla već je čak i pala. Hajduk je uvjerljivo najgledaniji klub kod kuće na Poljudu gdje na utakmice u prosjeku dolazi oko 11 000 gledatelja. Drugi najveći hrvatski klub Dinamo na Maksimiru prati 2837 navijača po susretu, što je manje od Istre 1961 koju na Aldo Drosini prati 3212 gledatelja. Najmanje gledatelja dolazi u Kranjčevićevu na domaće utakmice Zagreba - oko 850 po susretu.

ma digne mi se tlak kad otvorim pokerforum i vidin sovice kako se busaju u prsa sa dinamom, i onda ja ispadan debil jer su oni toliko jadni da nisu svjesni svoje nesvjesti  big_smile
znan dosta bojsa i podrzavam ih da uspiju, ka sta su oni nas podrzavali protiv grgica i stimca, mi smo uspili, vi imate malo tezi psoao, ali se nadan da cete uspit  wink

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

butko napisao:

moze li neki komentar na kupovanje sudaca od strane hajduka?

Ocito si osjetio napad na Dinamo... Ja barem, a mislim da i većina, ne napada GNK Dinamo, već Mamića, Markovića, Srebrića i takvu mafiju nogometnu... A to što je Mamić  Dinamo, je druga stvar, Hajduk takvu osobu nema... I slažem se da treba biti kažnjen Hajduk, tj. ti ljudi koji su sagriješili, iako bi sadašnjost trebala biti prioritet, a ne prošlost...

31

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

pardon Stimac, nezz jel ima više kakve veze s Hajdukom...

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Mich_Bjukenon napisao:

prekinut za domace tekme,u LP jos uvijek vrijedi/je vrijedio...

nesramim se ja dinama,nego mamica i ekipe,a niti sam BBB niti pratim dinamo po gostovanjima,samo ih podrzavam jer vidim koje je to smece,lazov i đubre od covjeka...

10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

dfable napisao:

1 ili 10 kupljenih, isto je. lopov je lopov.

slazem se i za to treba odgovorat i torcida i radi i napravit ce sve da se to dogodi!!! od rozica, buljana, grgica, fia, opa do svaguse i nizetica!!!!!!
samo nije isto se kurcit sa 10 osvojenih prvenstava i pravit se majmun ili se sramit tog jednoga.. velika je to razlika...

luđa
00

217

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

butko da abs 99 smo kupovali sudce ahahhaahha, pa tada se ood tudmana i canjuge nije mogla utakmica dobit a kamoli prvnestvo, tako da je ta prica tanka... jedino sta hajduk ima sumljivo u hnl-u je prvenstvo sa stimem i svaki pravi navijac hajduka se toga srami i to priznaje!!!!! i opet nije to toliko sigurno da je kupljeno koliko vasih 10-ak prvenstava, ali ajmo rec da je...

kojih nasih, ne navijam ja za dinamo

ja samo hocu reci da mi je smijesno kako hajdukovci napadaju dinamovce zbog namjestanja dok je istovremeno iz spisa USKOK-a jasno da je hajduk u nekoliko navrata davao novce sucima
takodjer nesto manje bitna stvar, ali svejedno je tu - ante sapina je osudjen i lezi u zatvoru u njemackoj zbog namjestanja desetak utakmica (od kojih je jedna hajduk - medjimurje 4:1)

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ITheAnswer napisao:
butko napisao:

moze li neki komentar na kupovanje sudaca od strane hajduka?

Ocito si osjetio napad na Dinamo... Ja barem, a mislim da i većina, ne napada GNK Dinamo, već Mamića, Markovića, Srebrića i takvu mafiju nogometnu... A to što je Mamić  Dinamo, je druga stvar, Hajduk takvu osobu nema... I slažem se da treba biti kažnjen Hajduk, tj. ti ljudi koji su sagriješili, iako bi sadašnjost trebala biti prioritet, a ne prošlost...

this!!!!! i nerviraju nas ljudi koji se dice i ponese s tim....
dinamo ko dinamo, prije se niko nije ni obazira na njega i niko ga nije ni mrzija, cak smo uvik bili dobri snjima, ali od samostalne drzave rvacke, pa moras ih ne volit radi takvih idiota i radi ljudi koji ih podrzavaju.. internet navijacima ...
edit: stimac nema nikakve veze sa hajdukom direktne, ima svoja 2-3 igraca u klubu i to je to, cak se i protiv toga borimo, evo ticinovic je potiran iz prve moomcadi, varva je prodan, evo sad cemo ovog crncugu jamesa (jedini brazilac koji nezna igrat nogomet) nadan se uvalit kome

luđa
00

219

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Mangupe ne pise se sumljam nego sumnjam.

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
20

220

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ITheAnswer napisao:

Ocito si osjetio napad na Dinamo... Ja barem, a mislim da i većina, ne napada GNK Dinamo, već Mamića, Markovića, Srebrića i takvu mafiju nogometnu... A to što je Mamić  Dinamo, je druga stvar, Hajduk takvu osobu nema... I slažem se da treba biti kažnjen Hajduk, tj. ti ljudi koji su sagriješili, iako bi sadašnjost trebala biti prioritet, a ne prošlost...

vidim da je opet doslo do zabune jer je vecini ljudi tesko shvatiti da se na stvari moze gledati objektivno, a ne iskljucivo iz perspektive hajduka ili dinama

ako je dinamo kupovao suce, treba ih kazniti
ako je hajduk kupovao suce, treba ih kazniti

zasad je ocito samo to da je hajduk kupovao suce, vrijeme ce pokazati je li ih kupovao i dinamo (ja sam prilicno siguran da je, ali vidjet cemo sto ce reci istraga) tako da ne mogu ne primjetiti ironiju kad navijaci hajduka napadaju navijace dinama zbog namjestanja

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

butko napisao:

takodjer nesto manje bitna stvar, ali svejedno je tu - ante sapina je osudjen i lezi u zatvoru u njemackoj zbog namjestanja desetak utakmica (od kojih je jedna hajduk - medjimurje 4:1)

i zadar - hajduk je namistena utakmica... i sigurno jos njih 4-5.. samo niti jenda od tih utakmcia nijen utjecala na nista, kladionicarska mafija i nasa mafija iz kluba se umisila oprali malo love i gg... nije isto imat sve pod sobon 10 prvenstava ili namistit par utakmica.. opet kazem mi se toga sramimo i borimo se protiv toga, koliko toliko uspjesno, sta pokazuje akcija males, nas hajduk, kodeks, tiranje stimca, grgica, svaguse etc. etc.

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

jelinho napisao:

Mangupe ne pise se sumljam nego sumnjam.

postoji vec topic o tome.. sumljam da se pise sumnjam  big_smile
pa ja kazem ".. cisto sumljam" sigurno ne recen "..cisto suMNJam"..." pa tako i pisen iako je 97% krivo to, ali jebat ga   tongue wink

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

iskreno,u dinamu je mafija daleko daleko veca nego u hajduku iz jednostavnog razloga,vise para za uzet,hajduk su opeljesili kolko su mogli i dole vise nema kruha,dok ce dinamo jos jedno vrijeme i onda ce maminjo otic i dinamo ce propast,al ne zato kaj je maminjo otiso i zato jer je on sposoban radnik neg nece vise bit niceg..kad ode bandic,past ce i mamic a za njim i markovic...tik tak tik tak....

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

butko napisao:

vidim da je opet doslo do zabune jer je vecini ljudi tesko shvatiti da se na stvari moze gledati objektivno, a ne iskljucivo iz perspektive hajduka ili dinama

ako je dinamo kupovao suce, treba ih kazniti
ako je hajduk kupovao suce, treba ih kazniti

zasad je ocito samo to da je hajduk kupovao suce, vrijeme ce pokazati je li ih kupovao i dinamo (ja sam prilicno siguran da je, ali vidjet cemo sto ce reci istraga) tako da ne mogu ne primjetiti ironiju kad navijaci hajduka napadaju navijace dinama zbog namjestanja

objektivno bi bilo spomenuti i cijeli HNL, zato djeluje subjektivno...
al slazem se... tako je, dok se ne dokaze drugacije...

00

225

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Ja imam drugo pitanje. Šta nemate ništa bitnijeg u životu nego se svađat po forumima oko nogometaša koje boli k za sve i zarađuju u godinu dana više nego čemo mi zaraditi u tri života i uz to se opijaju po kafićima dok se vi ovdje prepirete?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
20