Tema: Wounded Hope Project

Vec me neki i znaju s foruma. Poceo sam s SNG TURBO 9 MAN 6.5$ na Pokerstarsu davno i to sam beatao, ali jednostavno nemogu to igrat jer sto zbog variance i glupog pushanja, calanja a i ostali momci na toj igri nisu vise toliko losi (losi su ali ne toliko kao recimo oni na BWIn) pa ako bi igrao bi igrao na BWIn ali, pokupovao sam svasta za Pokerstars (tableninja, notecaddy etc etc) Pa da to iskoristim. A i zanima me igranje pravog pokera kao sto to neki kazu...

Istina vratio sam se na SNG nedavno samo da bi potvrdio da to nece ici, pa sam probao 27 Man slow turnir ali jednostavno 2 sata igranja nema smisla, a nemogu igrati vise od 12 stolova od jednom pa mislim da se ne isplati, mozda se isplati ali nemam zivce za to... a na kraju se opet svodi na Push Fold mada su ovdje jako losi Push fold igraci...

Igrao sam 2NL, po tome me vecina vas i zna s ovog foruma, moji postovi koji su neke nasmijali, neke razivcirali... Odustao sam... tilt me pojeo.

Eto i ovo je moj zadnji pokusaj igranja pokera. Igram vec mozda 3+ godine online i nikud nikam... vrtims e u krug. Najvise sam imao uspjeha s SSS strategijom, ali pokerstars ju je ukinuo, od onda sam konstantno u trendu da gubim...

Eto pa sam odlucio da igram 10NL. 45 Minuta, 15 Minuta pauza, 2 ili 3 puta na dan. I to poslije 18h.
4 Stola
Nakon 45min imat cu review od 10 minuta.
45 Minuta jer nakon 45 pocnem tiltal
Poslije 18H, mislim da prije 18h nema dovoljno igraca koje ja mogu pobjediti.

Knjige necu citat, osim one baduga, baluga kak se zove vec koju ste mi vi preporucili jos dok sam igrao 2NL.
Procitao sam dovoljno knjiga i pregledao videa i o cash i SNG i MTT i opcenito o pokeru, pa mislim da mi se neisplati vise ulagat vremena u citanje. Moram pocet igrat.

Eto... nadam se da ce bar neki dat podrsku jer ako ovo ne uspije necu uploadat moj racun i odustat cu od pokera... (igrat cu za gust samo freerolove)

Pisat cu updejt svakih 7 dana ili tak nekako s grafom. Eto ako vam je dosadno mozete se ovdje kladiti kako dugo cu opstat s 50BI na 10NL 6 max.

Ciao

50

Re: Wounded Hope Project

GL bro..sve se može beatat!!

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
50

Re: Wounded Hope Project

http://www.leeroo.com/images/731_oroslagodina.jpg

Solidna igra u 5k ruku i dobar upswing mi daju laznu nadu da ce sve biti u redu. Ali eto vec se moj najveci neprijatelj nakon 7k ruku pojavljuje. Moj tilter. Upravo me jedan fish bacio u tilt, pa sam naletio na drugi pa na treci, trebalo mi je 10 minuta da dodjem k sebi, ali u tih 10 minuta su otisla 2 buy ina. Sad zamisli da sam uletio u tilt na 60 minuta. Zato i igram 45 minuta session samo...

10

Re: Wounded Hope Project

http://memegenerator.net/cache/instances/400x/12/12549/12851080.jpg

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

Re: Wounded Hope Project

samo po malo..a ako te vec tilta lik i toga si svjestan,onda prekines sesion nakon 42min....gl brother

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

6

Re: Wounded Hope Project

Vise foldaj, showdown linije ti naopako stoje sto nije normalno za microse koji se bitaju value betanjem znaci showdownom..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Wounded Hope Project

preflop fold mi je mislim super igra. I da tu nema leaka. Ali problemi nastaju na flopu i pogotovo riveru.
Jel mogu nekako pogledat samo te situacije kako sam igrao na pokertrackeru, mislim jel se to moze? Ako je netko gledao to vec nek napise kako ili nek samo napsie da se moze pa cu ja vec iskopat kako.

01

8

Re: Wounded Hope Project

Na post flop foldanje sam i mislio  neutral a na trackeru ti je najlakse za taj leak pogledat statse WTSD/WSD .. a onda mozes i stavit filter za handove gdje si dosao do showdowna sa handom recimo slabijim od TPGK i sl pa ih analizirat.. sigurno ima jos opcija al nije to ni toliko bitno, najvaznije je pravilno razmisljat

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Wounded Hope Project

Razmisljao sam imat otvoren team viewer u subtu pa da ljudi mogu vidjet kako igram, isto tak sam mislio imat i skype upaljen.

E sad, jel dozvoljeno drugima pokazat kako igram? Jel se moze vise ljudi spojit na teamviewer i na skype i slusat me i gledat?

00

10

Re: Wounded Hope Project

što se videa tiče možeš na join.me stavit da ti se gleda monitor jer ne znam jer se može preko teamwievera na više ljudi djelit monitor, a zvuk preko skajpa normalno preko grupnog razgovora

00

Re: Wounded Hope Project

Moze se.

00

12

Re: Wounded Hope Project

teamviewer meeting id: m26-928-058
Evo moze i zvuk preko teamviewera pa tak da vam samo treba teamviewer.
Ajde jos nisam poceo cekam prve gledaoce, hehe

Copy Paste:
Hello,

Please join the meeting, by clicking on this link:
http://go.teamviewer.com/v7/m26928058

Meeting ID: m26-928-058
Password:

Regards,

www.teamviewer.com - Easy online meeting & screen sharing

Zadnji popravljao dadaas (07-01-2012 21:00:29)

00

Re: Wounded Hope Project

Daj se dogovori sa nekim da te malo pogleda i to a ne ovako ajmo ko hoce.

00

14

Re: Wounded Hope Project

Gledao me vec netko. Nije ovo da me netko ispravlja. Nego cisto da ljudi gledaju, druze se vide kako ja razmisljam pa dadu kasnije feedback. Mozda jos netko otvori slican projekt i ja bi ga rado gledao onda.

00

15

Re: Wounded Hope Project

3/4 momka su me gledala, pa ako nije problem recite jel slika bila uredu i jel se culo ili sam bezveze govorio (ili jedno i drugo).

A mozete nesto i napisat o igri.

00

Re: Wounded Hope Project

ja san gleda 10 minuta i slika je ok tu i tamo bi malo zapelo, a govorija si u vitar..
dat cu neki kometar posli moran ic

luđa
00

17

Re: Wounded Hope Project

Kak mislis u vitar? Jer me zeza taj mikrofon. Prvih 20 minuta mi je bio krivo spojen ali pod kraj je zvucalo ok. Ajd opisi kak mislis pod vitar da to sredim. Jel se razumilo?

Istina bog nisam ni znao sto da govorim pa sam vrlo vjerojatno svasta govorio. Ali ubuduce s vremenom dak pohvatam terminologiju i malo se ufuram cu moc vise toga reci. Jer sam dosad samo citao i tipkao i gledao o pokeru, a nikad govorio.

00

Re: Wounded Hope Project

nisan nista cua, sad neznan jel do mene, ali samo slika tona nema

luđa
00

Re: Wounded Hope Project

ja sam gledao negdje između 8 i po i 9, slika je bila ok,a od tona sam čuo samo zvukove sa PS-a,tvoj govor ništa.

btw,ostala mi je u sjećanju neka situacija gdje si foldao KTs preflop sa CO ili BTN, misclick ili?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

20

Re: Wounded Hope Project

Ne nije bilo missclicka. Nemogu se sad sjetiti razloga, mozda je entko prije dignuo?

00

21

Re: Wounded Hope Project

Evo novog sessiona:
Hello,

Please join the meeting, by clicking on this link:
http://go.teamviewer.com/v7/m71781379

Meeting ID: m71-781-379
Password:


Regards,



www.teamviewer.com - Easy online meeting & screen sharing

00

22

Re: Wounded Hope Project

Evo novog sessiona:
Hello,

Please join the meeting, by clicking on this link:
http://go.teamviewer.com/v7/m71781379

Meeting ID: m71-781-379
Password:


Regards,



www.teamviewer.com - Easy online meeting & screen sharing

00

23

Re: Wounded Hope Project

Trebao sam restart session:
Hello,

Please join the meeting, by clicking on this link:
http://go.teamviewer.com/v7/m20087516

Meeting ID: m20-087-516
Password:


Regards,



www.teamviewer.com - Easy online meeting & screen sharing

00

24

Re: Wounded Hope Project

Zavrsen session. Kasnije bude barem jos jedan.

00

25

Re: Wounded Hope Project

Evo drugi session startan sada i traje sve do par minuta poslije 15h

Hello,

Please join the meeting, by clicking on this link:
http://go.teamviewer.com/v7/m34230764

Meeting ID: m34-230-764
Password:


Regards,



www.teamviewer.com - Easy online meeting & screen sharing

00