Tema: trebam tekuci, dajem stars ili mb

$100-1k, pbz ili splitska

00

2

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Imaš PM...

00

3

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

moras mi poslat ime i prezime, ne mogu poslat bez toga na mb..

00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Moze pitanje da ne otvaram novu temu uglavnom koliko treba dana da prode da mi sa starsa uplate na devizni? Proslo je vec 7 dana a jos novaca nema  sad

00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

7 radnih dana

00

6

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

ne znam, al ja sam isplatio sa mb na devizni 5.8. i jos mi nije sjelo, prvi put u zivotu da tako dugo cekam.. Jos nije moja lova nego sam nekom s foruma isplacivo

00

7

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Sad sam tek stigao doma...
Poslao sam ti  PM...

00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Tilt napisao:

ne znam, al ja sam isplatio sa mb na devizni 5.8. i jos mi nije sjelo, prvi put u zivotu da tako dugo cekam.. Jos nije moja lova nego sam nekom s foruma isplacivo

Ako mi do petka ne uplate novac posaljem email u vezi transakcije i iznos nije mal skoro 3000kuna  sad

00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

FishMardy napisao:
Tilt napisao:

ne znam, al ja sam isplatio sa mb na devizni 5.8. i jos mi nije sjelo, prvi put u zivotu da tako dugo cekam.. Jos nije moja lova nego sam nekom s foruma isplacivo

Ako mi do petka ne uplate novac posaljem email u vezi transakcije i iznos nije mal skoro 3000kuna  sad

nije gola kost  big_smile
lipo san naplattija tvoj nick name u montrealu, nadan se da cemo i cincinati tako nastavit  cool

luđa
00

10

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

moze 250 $ saljem ti na tekuci,

00

11

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Tilt napisao:

ne znam, al ja sam isplatio sa mb na devizni 5.8. i jos mi nije sjelo, prvi put u zivotu da tako dugo cekam.. Jos nije moja lova nego sam nekom s foruma isplacivo

Ja sam isplatio 8.8. s MB na devizni i danas sam bio na bankomatu i lova je bila tamo...:/

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

12

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

tonov napisao:

moze 250 $ saljem ti na tekuci,

Moze, poslo sam ti na pm podatke od tekuceg, javi kad posaljes. I reci gdje da saljem.


Ostalo jos $400

00

13

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Može 150$ meni, šaljem na tekući.

00

14

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

2340009-3209194811
PBZ tekuci racun
Ana Gačić

To je racun tko god treba nek uplati posalje mi nick ili mail gdje da saljem.

00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

I da te  pitam uglavnom igram na starsu i isplatio sam novce i ostalo mi je jos oko 100evra bonusa na prvu uplatu i ako ponovo uplatim je li mogu ocistiti ostatak bonusa

00

16

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Na starsima imaš pravo 3 puta uplatiti za iskoristiti ukupno $600 bonus.
Jedino kada gubiš bonus je ako napraviš isplatu (ako se ne varam).

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Napravio sam isplatu znaci nemogu nikako iskoristiti jos 100eura preostalog bonusa ako ponovo uplatim il mi neko posalje novce  sad

00

18

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

A gle, nisam siguran. Pogledaj u cashier pod Bonuses, ako ti još tamo stoji bonus onda znači da možeš.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

ST_Mangup napisao:
FishMardy napisao:
Tilt napisao:

ne znam, al ja sam isplatio sa mb na devizni 5.8. i jos mi nije sjelo, prvi put u zivotu da tako dugo cekam.. Jos nije moja lova nego sam nekom s foruma isplacivo

Ako mi do petka ne uplate novac posaljem email u vezi transakcije i iznos nije mal skoro 3000kuna  sad

nije gola kost  big_smile
lipo san naplattija tvoj nick name u montrealu, nadan se da cemo i cincinati tako nastavit  cool

Mardy je bog situacije uglavnom što treba dobiti on i dobije wink

00

Re: trebam tekuci, dajem stars ili mb

Nemozes-cim isplacujes.

00