Tema: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

http://hr.pokerpro.cc/uploads/images/fulltiltmala.png
Izgleda da se Full Tilt Poker ubrzano kreče prema dugo očekivanom otvaranju, tvrde neimenovani izvori iz poker industrije ...

club  heart  diamond  spade
70

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

Offtopic:

mislim da se na ovom portalu/forumu pod hitno mora poradit na č i ć. No hard feelings.

54

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

ma to je zato šta "prevode" sa slovenskog smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

krkinho napisao:

Offtopic:

mislim da se na ovom portalu/forumu pod hitno mora poradit na č i ć. No hard feelings.

Evo još jedan č i ć Nazi.

Priznam od 10 puta možda imam dva puta grešku i ponekad se može dogodit i da ne primijetim  al od toliko vijesti vjerujem da bi se svakom greške dešavale. Ja nisam niti lektor niti profesionalni novinar nego samo  prevodim vijesti sa stranih portala.

A što se tiče č i ć pogledajte malo po 24 sata/jutarnji/ slobodna dalmacija i tako dalje gdje taj posao rade ljudi koji su za to školovani a opet im se dešavaju greške.  Sad ako netko to stvarno ne može izdržat ne znam šta bi mu reko. *krkinho nadam se da ovo ne neće imati prevelikog utjecaja na tvoje psihofizičko stanje, makar ne razumijem da te toliko u detalje pali pravopis a svaki drugi post ti je gramatički netočan.

Isto tako več mi je netko prigovorio za jedna tekst koji je imao oko 500+ riječi (neki intervju) i na kraju je ispalo da u cjelom tekstu imam 2 greške na istim riječima sa č i ć.

Jbg. Ja se trudim koliko mogu.

club  heart  diamond  spade
40

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

perozelina napisao:
krkinho napisao:

Offtopic:

mislim da se na ovom portalu/forumu pod hitno mora poradit na č i ć. No hard feelings.

Evo još jedan č i ć Nazi.

Priznam od 10 puta možda imam dva puta grešku i ponekad se može dogodit i da ne primijetim  al od toliko vijesti vjerujem da bi se svakom greške dešavale. Ja nisam niti lektor niti profesionalni novinar nego samo  prevodim vijesti sa stranih portala.

A što se tiče č i ć pogledajte malo po 24 sata/jutarnji/ slobodna dalmacija i tako dalje gdje taj posao rade ljudi koji su za to školovani a opet im se dešavaju greške.  Sad ako netko to stvarno ne može izdržat ne znam šta bi mu reko. *krkinho nadam se da ovo ne neće imati prevelikog utjecaja na tvoje psihofizičko stanje, makar ne razumijem da te toliko u detalje pali pravopis a svaki drugi post ti je gramatički netočan.

Isto tako več mi je netko prigovorio za jedna tekst koji je imao oko 500+ riječi (neki intervju) i na kraju je ispalo da u cjelom tekstu imam 2 greške na istim riječima sa č i ć.

Jbg. Ja se trudim koliko mogu.

Onda se potrudi malo više.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
04

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

Što se tiče tog č i ć, ja sam htio već prije napisati, ali mi je bilo neugodno. Bilo koga tko je pismeniji od današnjeg prosjeka to jako ubada u oči. Ista stvar je i sa jel/jer. Jel ide u upitnim rečenicama, a jer je veznik, a ljudi te 2 riječi nonstop miješaju.

01

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

AlphaScorpii napisao:

Što se tiče tog č i ć, ja sam htio već prije napisati, ali mi je bilo neugodno. Bilo koga tko je pismeniji od današnjeg prosjeka to jako ubada u oči. Ista stvar je i sa jel/jer. Jel ide u upitnim rečenicama, a jer je veznik, a ljudi te 2 riječi nonstop miješaju.

Ovdje ti je bilo neugodno, pa "nisi"napisao?

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?pid=93752#p93752

Koji je prosjek pismenosti? Na koji način ga definiraš i tko ga je odredio?

Ja razumijem da ljudima koji se bave gramatikom to upada u oči ali jbg. kažem trudim se da bude što manje grešaka.

AlphaScorpii i krkinho dali vi pišete nešto na nekoj drugoj stranici? Dali imate kakve tekstove koje ste napisali da date link da vidim vaš pravopis(može i na pm)? Dali išta radite takvo slično osim što ukazivate drugima na njihove greške i to ovako javno?

Ja dnevno radim min 7 sati za kompjuterom (radnim danom) - znači ne igranje igrica, slušanje muzike itd. nego ozbiljnog rada, trečinu toga vremena provodim pišuči tekstove na Hrvatskom i na Engleskom i naravno da mi se greške dešavaju.

Da niste takvi licemjeri mogli ste poslati privatnu poruku u kojoj ukazujete na greške i ja bih ih odmah ispravio.

Pošto je ovo vijest mislim da je dosta offtopica a jedini čovjek koji mi ima pravo prigovarati je roba.

club  heart  diamond  spade
31

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

Decko se trudi i sigurno ce se sada još vise potruditi sto se tice(Č i Ć).
Pero mislim da je kritika dobronamjerna od strane  AlphaŠkorpije jel ga to ubada u oci i mislim da nema tu nista lose sta je javno napisao-kakve veze ima?;(nije te napao nesto sada i popljuvao nego sam napomenuo).
cool

00

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

noirlegion napisao:

Decko se trudi i sigurno ce se sada još vise potruditi sto se tice(Č i Ć).
Pero mislim da je kritika dobronamjerna od strane  AlphaŠkorpije jel ga to ubada u oci i mislim da nema tu nista lose sta je javno napisao-kakve veze ima?;(nije te napao nesto sada i popljuvao nego sam napomenuo).
cool

+1. Previše ljudi na ovom forumu se pjeni nakon što dobije kritiku. VEĆ je riječ kojom se služiš dvadesetak puta dnevno i zato bi ju trebao znati pisati.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

samo ti postaj vijesti, hebe mi se za č i ć  big_smile

+ za trud

40

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

Moja kritika je bila dobronamjerna i ne razumijem zašto takva reakcija. Mislim da je ovo postao ozbiljniji portal za solidnim prometom i da je potrebno malo više "profesionalizma". Vjerujem da postoji nekolicina ljudi koje, kao i mene, baš to Č i Ć ubada u oći i ukazuje na nekakvu neozbiljnost(portala). Ostale česte gramatičke pogreške (kod ljudi općenito), kao što su IJE-JE, što ljudi pišu i govore DALI (ispravno je JE LI) itd. puno su manje primjetne. Ali, to je samo moje mišljenje, kojeg možeš prihvatit ili nemoraš.

Zadnji popravljao krkinho (24-03-2012 14:09:47)

00

12

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

krkinho napisao:

oći

When you got nothing, you got nothing to lose
60

13

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

krkinho napisao:

Moja kritika je bila dobronamjerna i ne razumijem zašto takva reakcija. Mislim da je ovo postao ozbiljniji portal za solidnim prometom i da je potrebno malo više "profesionalizma". Vjerujem da postoji nekolicina ljudi koje, kao i mene, baš to Č i Ć ubada u oći i ukazuje na nekakvu neozbiljnost(portala). Ostale česte gramatičke pogreške (kod ljudi općenito), kao što su IJE-JE, što ljudi pišu i govore DALI (ispravno je JE LI) itd. puno su manje primjetne. Ali, to je samo moje mišljenje, kojeg možeš prihvatit ili nemoraš.

ako ćemo o neozbiljnosti  big_smile

nije mi jasno kako takve gluposti nekima toliko smetaju

Zadnji popravljao Leon (24-03-2012 14:32:29)

00

14

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

krkinho napisao:

Moja kritika je bila dobronamjerna i ne razumijem zašto takva reakcija. Mislim da je ovo postao ozbiljniji portal za solidnim prometom i da je potrebno malo više "profesionalizma". Vjerujem da postoji nekolicina ljudi koje, kao i mene, baš to Č i Ć ubada u oći i ukazuje na nekakvu neozbiljnost(portala). Ostale česte gramatičke pogreške (kod ljudi općenito), kao što su IJE-JE, što ljudi pišu i govore DALI (ispravno je JE LI) itd. puno su manje primjetne. Ali, to je samo moje mišljenje, kojeg možeš prihvatit ili nemoraš.

"oči"
"ne moraš"  tongue

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
30

15

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

a jbt kolko grammar-nazija big_smile

http://edge.ebaumsworld.com/picture/Hootto/SOUPNAZI.png

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

Boze dragi... Covjek prevodi i stavlja vijesti radi NAS, alo, NAS. Mozete samo tu postat hvala ako nemate nista pametnije za reci, a sto se tice gramatike svatko kulturan bi mu poslao pm ili ne bi nista rekao... Hvala pero na vijestima!

Zadnji popravljao 11331133 (24-03-2012 14:35:21)

20

17

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

11331133 napisao:

Boze dragi... Covjek prevodi i stavlja vijesti radi NAS, alo, NAS. Mozete samo tu postat hvala ako nemate nista pametnije za reci, a sto se tice gramatike svatko kulturan bi mu poslao pm ili ne bi nista rekao... Hvala pero na vijestima!

haha

inbe4: epic thread

When you got nothing, you got nothing to lose
10

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

Hvala ljudi!

club  heart  diamond  spade
00

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

@pero:

Zaboravio sam očito da sam već komentirao taj č i ć...

Da si neki normalni poster nebi ja ništa napisao, ali baš zato što ti je to posao sam komentirao.

perozelina napisao:

Koji je prosjek pismenosti? Na koji način ga definiraš i tko ga je odredio?
Ja razumijem da ljudima koji se bave gramatikom to upada u oči ali jbg. kažem trudim se da bude što manje grešaka.

Definiram ga subjektivno. Na puno foruma sam aktivan i mislim da bi se netko tko piše kolumne trebao bolje snalazit sa pravopisom.

Ja razumijem da se ti trudiš i da si se našao uvrijeđenim, ali moraš znati da su naše kritike dobronamjerne i nije nam cilj pljuvat tvoj rad.

perozelina napisao:

AlphaScorpii i krkinho dali vi pišete nešto na nekoj drugoj stranici? Dali imate kakve tekstove koje ste napisali da date link da vidim vaš pravopis(može i na pm)? Dali išta radite takvo slično osim što ukazivate drugima na njihove greške i to ovako javno?

Nemam nikakve tekstove koje sam objavio, ali mislim da to nije niti potrebno da bi se vidio pravopis. Sve se vidi iz priloženog (postovi na forumu).
Slažem se da bi bilo bolje da nismo reagirali ovako javno.

perozelina napisao:

Ja dnevno radim min 7 sati za kompjuterom (radnim danom) - znači ne igranje igrica, slušanje muzike itd. nego ozbiljnog rada, trečinu toga vremena provodim pišuči tekstove na Hrvatskom i na Engleskom i naravno da mi se greške dešavaju.

Ne radi se tu o grešakama koje se dešavaju već o ne znanju.

perozelina napisao:

Da niste takvi licemjeri mogli ste poslati privatnu poruku u kojoj ukazujete na greške i ja bih ih odmah ispravio.

Još jednom ponavljam da bi bilo bolje da nismo tako javno napisali, ali svejedno ne razumijem koji moj postupak je licemjeran.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (24-03-2012 15:05:20)

00

20

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

boli me kara za č i ć, al ako ih ne razlikujes bilo bi zgodno da pises c umjesto njih

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
31

21

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

AlphaScorpii napisao:

Ne radi se tu o grešakama koje se dešavaju već o ne znanju.

"neznanju"  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

stu napisao:
AlphaScorpii napisao:

Ne radi se tu o grešakama koje se dešavaju već o ne znanju.

"neznanju"  big_smile

Da greška. Neznanje je pojam sam za sebe, a nije ne + znanje smile.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (24-03-2012 19:32:24)

00

23

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

AlphaScorpii napisao:
stu napisao:
AlphaScorpii napisao:

Ne radi se tu o grešakama koje se dešavaju već o ne znanju.

"neznanju"  big_smile

Prvo sam napisao neznanju pa sam "ispravio". Htio sam i u zagradi napisat kak recimo ne znam što je točno od tog dvoje, al nisam htio dalje u OT.

ma da se razumijemo, ja se zajebavam... mene inače isto bode u oči č ili ć, ali ovdje ne idem previše za tim, drago mi je da netko piše ove vijesti, a hoće li biti gramatički točno ili neće, to je freeroll big_smile

a za ovo što si ti rekao, prilično sam siguran da je ispravno "neznanje" jer je imenica u pitanju, dok je kod glagola ispravno odvojeno, dakle npr. "ne mogu" i "ne moram" umjesto "nemogu" i "nemoram". postoje i iznimke kao "neću", gdje više ni bog ne zna je li ispravno "neću" ili "ne ću", vjerojatno je oboje korektno...

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

AlphaScorpii napisao:

Ne radi se tu o grešakama koje se dešavaju već o ne znanju

Evo npr. vidim da se više kužiš u hr pravopis  nego ja ( a i izgleda da te više zanima) a opet ti se dešavaju greške. Dali se to onda kvalificira pod neznanje il ipod greške ? Ako ti neznaš a tvrdiš da znaš onda to opet u neku ruku nije korektno.


kiklop napisao:

haha

inbe4: epic thread

+ 1  lol

Mislim da svaka rasprava o pravopisu i ukazivanje drugima greške javno  nema smisla osim ako nisi učitelj Hrvatskoga pa si 100 % siguran u svaku svoju tvrdnju.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

@ Pero, ako ekipi smetaju greske kod c i c, provuci text kroz http://hacheck.tel.fer.hr/ prije objave, to ti uzme mozda koju minutu.

on topic: ovo je dobra vijest, bilo bi steta da odlican software kao sto je ftp propadne, a i tu je nada da ce isplatiti igrace ako ga pokrenu.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00