Re: Decko postaje PRO

Rear_Admiral napisao:

Znači--- netko je rekao da je škola najbolje doba života. Ti si na to odgovorio- svašta majka rodi. Ja sam te pitao na temelju čega zaključuješ da škola nije najbolje doba.
I sad me pitaš da li hoću znati zašto prekidaš školu ovim pitanjem "ti nisi shvatio zasto ja prekidam skolu?"
Ja tebi preporučam da završiš školu, ne zbog sebe nego da ti mi lakše postavljamo pitanja.

Admiral ne trudi se decko ne razumije ima samo osnovnu buhahaha big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Mislis sto nisam odgovorio na ovo? Malo mi je mutav post ali reci cu samo da cu ja proputovati vise bez skole nego sto ces ti sa skolom.Jednostavno je,zivim u Svedskoj.

Ako je- živim u Švedskoj odgovor- onda svaka čast što imaš pokriće za sve, fakat dobar odgovor-respect
I onda još ova kontradiktorna izjava: "ti nisi shvatio zasto ja prekidam skolu?Uglavnom obrazovni sustav je puno bolji nego dole." ako nije kontradiktorna onda se nauči pisati da te ljudi razumiju.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

128

Re: Decko postaje PRO

Any updates on Decko postaje pro?

Online poker spašava živote.
00

129

Re: Decko postaje PRO

Dejčko je dobio ban. Ali njegov napredak možete pratiti na tableratingsima...

00

130

Re: Decko postaje PRO

nisu li PTR totalno netocni? wink

00

131

Re: Decko postaje PRO

4ladX napisao:

nisu li PTR totalno netocni? wink

da, al su jedino mjesto gdje se može nešto pratiti.

00

Re: Decko postaje PRO

Jos ja vidim fali nesto na ovom forumu....kadli ono nas croman pobro ban...lol....sad se nema tko svadjat...

00

Re: Decko postaje PRO

Igras NL50 i mislis napustit skolu i zivjet od pokera?! Nemoj bit glup. tongue

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

134

Re: Decko postaje PRO

Meni se sviđa kaj čovjek (klinac) ima toliko slobodan um a i potporu staraca da se ne podvrgne sistemu i krene svojim putem
Dok bi svi mogli tak svijet bi bio ljepši big_smile Naravno, tu se ne radi samo o pokeru, da se razumijemo.

I ja bih rado tako nešto odigrao, no treba svaki mjesec plaćati stanarinu, hranu i kredit... Ima nas hrpa takvih.. Sami smo dopustili sistemu da nas zarobi..  smile

00

Re: Decko postaje PRO

i sad kad nam se junak ove priče vratio, mogo bi nam malo opisat kako je to bit pro?

00

136

Re: Decko postaje PRO

a vratio se?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

137

Re: Decko postaje PRO

niveaformen napisao:

i sad kad nam se junak ove priče vratio, mogo bi nam malo opisat kako je to bit pro?

Lose.Bit ce bolje.

00

138

Re: Decko postaje PRO

bez ikakve provokacije il nest slicno, mogao bi ak ti se da i ako zelis napisat nekoliko rijeci kaj se desilo

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

139

Re: Decko postaje PRO

I ja bi volio znati ishod.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

140

Re: Decko postaje PRO

ajde baci kost pasima

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

141

Re: Decko postaje PRO

No problemos.Pa krenulo je jako dobro,u prvih 10 dana sam bio oko 1200 u plusu i bio sam jako zadovoljan i ambicije su mi se digle i zadao sam si cilj da budem oko 3k u plusu u tom mjesecu.Dosao sam do nekih 1500 i onda sam imao veliki downswing,poceo tiltati i krenuo igrati sng umjesto cash.Do kraja mjeseca sam se stalno mucio i na kraju zavrsio u plusu 1k.

Pocetak drugog mjeseca je bio jako los i shvatio sam da previse tiltam na sng i da ne radim nikakav profit.Krenuo sam ponovo igrati cash i poceo 16 stolova umjesto 10 koliko sam igrao do tada.Igrao sam puno vise handova na dan ali igrao sam i dosta losije i kad god sam imao losing sessione uvijek sam gubio puno.

Prosao sam kroz svoje sessione i u svakom tom sessionu sam primjetio da ima nekakav peak kod 150 dollara i vise profita.
Onda sam si rekao da cim imam profit od 100 dollara prekidam i ne igram vise taj dan.Sada sam se spustio ponovo na 10 stolova i sad zadnjih 8 dana imam 7 dana profit vise od 100 a jedan dan imam -140.Zbog toga mislim da bi trebalo krenuti na bolje,igrat cu samo ono sto znam i nema vise lutanja od sng pa malo plo pamalo hl i tako.A i ovaj plan od prekida igre cim imam 100 dollara profit dobro funkcionira za sada.

Ali sve u svemu jako losa 2 mjeseca sto se tice zarade.Puno stresa i muke.

00

142

Re: Decko postaje PRO

Isto sto se tice volumea u ta prva 2 mjeseca bilo je smijesno.Htio sam igrati svaki dan bar 5k ruku a max ruku na dan mi je bilo oko 3k ali vecinom ispod 2k.Nikakve discipline i volje nisam pokazao.

00

143

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Isto sto se tice volumea u ta prva 2 mjeseca bilo je smijesno.Htio sam igrati svaki dan bar 5k ruku a max ruku na dan mi je bilo oko 3k ali vecinom ispod 2k.Nikakve discipline i volje nisam pokazao.

Pa disciplina i nije u tvom stilu wink .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

144

Re: Decko postaje PRO

malo je bezveze ovo s prestajanjem igranja na 100$ profita, mozes stackoffat lika vec u prvom handu i sta onda, nema smisla odmah prestat
na kraju mjeseca neces imat dovoljno handova da ubijes variance, al najveci problem je u tome sto opcenito neces igrati dovoljno da bi uspio konstantno o pokeru razmisljat na potrebnoj razini i drzat svoj A-game

ja recimo prije sessiona odlucim koliko  FPPova/FTPova/whatever u tom sessionu zelim skupit (ovisno o tome koliko mi se da ili neda igrat) i ne prestajem dok ne dodjem do tog broja
iznimka je tiltanje, kad skuzim da igram na tiltu gasim client i odmaram ostatak dana
to je prva metoda koja me je uspjela natjerat na neku samokontrolu i do sad nisam odustao od nje

I na kraju bude " HARAŠO"
00

145

Re: Decko postaje PRO

mene je jedino natiralo na samokontrolu bas ovo sta croman radi, kad zaradim svojih 40 $, prestajem osim ako mi se neda jos igrat, a obicno mi se igra al onda cim izgubim pocmem bit ljut na sebe sto nisam presta, i onda sve ode u k.... . big_smile, tako da mi je draze prestat i ako sam gladan jos igre odem na NL10 i peglam.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

146

Re: Decko postaje PRO

Najbolje je ne gledat uopče zaradu ili gubitke i igrat dok misliš da dobro igraš ili dok ti se da igrati.

00

147

Re: Decko postaje PRO

ja znam iz iskustva jos iz skole, da nemogu ucit vise od sat vremena (a to je bilo svako par tjedana); ista je stvar sa pokerom, dok imam koncetracije dobijam, kad nemam gubim, znam sveje mogucnosti i ne forsiram se,  nekazem da je to dobro, al kad bolje nemogu sad .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

148

Re: Decko postaje PRO

butko napisao:

malo je bezveze ovo s prestajanjem igranja na 100$ profita, mozes stackoffat lika vec u prvom handu i sta onda, nema smisla odmah prestat
na kraju mjeseca neces imat dovoljno handova da ubijes variance, al najveci problem je u tome sto opcenito neces igrati dovoljno da bi uspio konstantno o pokeru razmisljat na potrebnoj razini i drzat svoj A-game

ja recimo prije sessiona odlucim koliko  FPPova/FTPova/whatever u tom sessionu zelim skupit (ovisno o tome koliko mi se da ili neda igrat) i ne prestajem dok ne dodjem do tog broja
iznimka je tiltanje, kad skuzim da igram na tiltu gasim client i odmaram ostatak dana
to je prva metoda koja me je uspjela natjerat na neku samokontrolu i do sad nisam odustao od nje

Jest to cudno ali mi to najbolje funkcionira sada.Ja i volim sto igram sto manje ruku zapravo jer tako mi poker ne dosadi.Kad bi morao grindati svaki dan par sati brzo bi se zasitio,poceo bi igrati poker s nezadovoljstvom a to nebi bilo dobro.

00

149

Re: Decko postaje PRO

da, to je istina ali nekad moras zagrist govno i igrat bar malo cak i ako ti se neda, pogotovo jer mislis zivjet od toga
isto tak mislim da je uzasno bitno ovo sto roba kaze, da ne gledas poker u kontekstu novaca koje dobivas ili gubis

istina je da to zvuci malo cudno kombinirano jedno s drugim, ali bas to je nacin na koji stvari funkcioniraju smile

I na kraju bude " HARAŠO"
00

150

Re: Decko postaje PRO

Ako pogledam 10 zadnjih sessiona prije nego sam poceo igrati ovako,u svakom sessionu sam imao nekakav peak od 100-200 dollara,od tih 10 sessiona 5 sam zavrsio u minusu,4 u plusu nekih 70-80 dollara i 1 u plusu 200.To niti je dobra zarada a i psihicki je lose kad se dogodi da tih 5 sessiona dodu jedan iza drugog.S ovim planom bi trebao u 9 od 10 sessiona imati profit,a to nije vazno samo zbog zarade nego i psihicki,puno manje tilta,stresa i muke.Uglavnom za sad dobro ide pa cu tako i nastaviti.

00