26

Re: HUD

ovo ti je  HUD  o HEMa tak da  nemres  importat u PT3

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

27

Re: HUD

puki86 napisao:

ovo ti je  HUD  o HEMa tak da  nemres  importat u PT3

Znas li kako napraviti sve to u PT3? ili znas gdje ima skinuti takav hud za pt3? isto tako zna li tko to napraviti pa isto uploadat da skinem big_smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: HUD

Koja je razlika između 4beta (%) i 4bet rangea?

00

29

Re: HUD

Instalirao sam HoldemManager v1.08.04 (za sad krekiranu verziju dok ne kupim pravu) i imam problem. Naime HUD mi pokazuje u HandHistoriju od pokerstarsa a ne na stolu na kojemu ga igram :S Kako da to promjeniM?

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

30

Re: HUD

Skrbo napisao:

Instalirao sam HoldemManager v1.08.04 (za sad krekiranu verziju dok ne kupim pravu) i imam problem. Naime HUD mi pokazuje u HandHistoriju od pokerstarsa a ne na stolu na kojemu ga igram :S Kako da to promjeniM?

Moze li pomoc? od toliko aktivnih forumasa valjda netko zna u cemu je problem pa vas molim da odgovorite..

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

31

Re: HUD

Odi u Table manager (system tray), imaš gore u meniu Table finder, odvuci crveni kvadratić na stol.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

32

Re: HUD

dfable napisao:

Odi u Table manager (system tray), imaš gore u meniu Table finder, odvuci crveni kvadratić na stol.

Daj mi pliz reci gdje se to nalazi big_smile Ja sam jako jako zbunjen i  ne mogu to nigdje naci.. big_smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

33

Re: HUD

U desnom kutu desktopa, pokraj sata imaš dvije ikone HEM-a (Auto import mora biti uključen). Desni klik na tu drugu ikonu, Table->Table finder.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: HUD

Skrbo napisao:

Instalirao sam HoldemManager v1.08.04 (za sad krekiranu verziju dok ne kupim pravu) i imam problem. Naime HUD mi pokazuje u HandHistoriju od pokerstarsa a ne na stolu na kojemu ga igram :S Kako da to promjeniM?

Prije sam i ja koristio tu veziju dok nisam kupio licencu, to je bila "Low stakes" verija HEM-a i nije mi prikazivala HUD na limitima vecim od NL10 ali sam cuo od jednog kolege da na netu postoji patch da se to rijesi....

00

35

Re: HUD

small stakes licenca prikazuje max NL50, ne NL10
inače, sama verzija programa (1.08.04, 1.11.05c, itd itd) nema veze sa vrstom licence, odnosno ti možeš imat istu verziju programa i sa smallstakes licencom i sa normalnom

00

36

Re: HUD

niveaformen napisao:

Koja je razlika između 4beta (%) i 4bet rangea?

Npr. neko ima PFR 20, 4bet 10. Znaci da ce 4betat 10% od PFR rangea pa mu je 4bet range 2%

00

37

Re: HUD

neradi mi hud na starsu, ali samo na hu stolovima na ostalim radi, znali ko zasto?

00

Re: HUD

ma jee napisao:

neradi mi hud na starsu, ali samo na hu stolovima na ostalim radi, znali ko zasto?

Idi na HUD u HEM-u, pa idi na USE FOR, i tu checkiraj opciju HU pored 6max i FR

00

Re: HUD

Jel neko uspeo da objasni kako da odredjeni setup bude default? big_smile

Kad god udjem u hem default je namesten i moram da menjam na zeljeni setup pa tek onda da pocnem igrati

00

40

Re: HUD

http://img842.imageshack.us/img842/5476/takto.jpg

00

Re: HUD

Ako je ovo odgovor na moje pitanje, onda nije dobro, pokusao sam to 100 puta. Kada iskljucim HEM i ponovo ukljucim default HUD je opet namesten i moram rucno da promenim na moj pa da pocnem da igram

00

42

Re: HUD

skinuo sam Robin HUD i nemogu naći kad stavim strelicu miša na F3,fold na 3B po pozicijama...

Preflop      Total        EP        MP      CO    BTN    SB     BB
Fold to 3B   0% (5)    4 bet   40%(5)

kad kliknem u popup konficuracije piše da je tamo,pa me buni ovaj 4 bet koji se nalazi ispod EP.

00

Re: HUD

dRxx23 napisao:

Robin HUD

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrZqDYC1UWDMwe6G9zXkXmBSY8I9kGoKR2ekzKLuvE7MB-Dphh

Zadnji popravljao ST_Mangup (29-07-2011 00:25:22)

luđa
50

Re: HUD

N Ongame-u 6 max imam par problema sa hudom;
1. na kući namjestim pref. seat točno na sredini dolje i ne mogu namjestiti u HEM-u pod seating preferences točno mjesto da mi statsi budu pravilno postavljeni.
2. Za neke igrače mi pokaže statse, za neke ne, nekad uopće ne pokaže moje statse.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: HUD

meni to sve radi uredno na ongame..

00

Re: HUD

aj napiši na kojem mjestu sjediš i koje mjesto ti je u hem-u sukladno tomu odabrano pod HUD options>seating preferences

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: HUD

pise s moba al mislim ako me pamcenje dobro sluzi da mi je nariktan hud na 6 sjedalu a tak sam i stavio na goalwinu, od sredine prvo lijevo..

Zadnji popravljao tonkobonko (10-12-2011 14:10:08)

00

Re: HUD

tonkobonko napisao:

pise s moba al mislim ako me pamcenje dobro sluzi da mi je nariktan hud na 6 sjedalu a tak sam i stavio na goalwinu, od sredine prvo lijevo..

kak se podešava preffered seat na goalwinu? smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: HUD

Nemozes namjestiti, samo stavi u HEM-u preffered seat 6 i gotovo

00

50

Re: HUD

sinisaT5 napisao:

N Ongame-u 6 max imam par problema sa hudom;
1. na kući namjestim pref. seat točno na sredini dolje i ne mogu namjestiti u HEM-u pod seating preferences točno mjesto da mi statsi budu pravilno postavljeni.
2. Za neke igrače mi pokaže statse, za neke ne, nekad uopće ne pokaže moje statse.

Si updejtao hem na najnoviju verziju?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00